Homosexualita není přirozená! Způsobují ji chemikálie

Kontroverzní veganské sdružení s názvem Pembrokeshire Vegan Organic vyvolalo na sociální síti Facebook vlnu pobouření. Na svém profilu zveřejnila britská organizace tvrzení, že homosexuální orientace „není přirozená“ a navíc ji údajně způsobují syntetické znečišťující látky. Informaci uvedl server independent.co.uk.

„Otevřená podpora homosexuálů a transgender osob je vlastně současně podporou poruch sexuálního vývoje způsobených znečištěným prostředím. Zároveň se na tom podílí masová manipulace médií a vzdělávacího systému,“ napsalo vedení veganského spolku na Facebook.

„Nikdo by neměl čelit nenávisti za to, že je gay, lesba nebo transgender. Když chcete být opakem toho, jak jste se narodili, tak už nemůžete být přirození. Transgender je porucha vývoje životního prostředí, což je v současné společnosti prosazováno jako normální a přirozené,“ pokračuje ve výčtu svých argumentů správce profilu veganské komunity ve městě Pembrokeshire.

 

Nejstarší veganská organizace na světě, založená v roce 1994, výroky celého sdružení odmítá. „Pohled několika jednotlivců nereprezentuje názor všech veganů. Veganství je naopak založeno na laskavosti a soucitu, většina veganů s tím výrokem nesouhlasí,“ vysvětluje mluvčí veganské společnosti Dominika Piasecká. Odvážný příspěvek už z profilu Pembrokeshire Vegan Organic zmizel, ale jasný nesouhlas ze strany fanoušků stránky je patrný z komentářů i pod ostatními příspěvky.

Většina uživatelů navíc označila profil za lživý a plný dezinformací. Na hlavní stránce totiž správce sdílí informace založené na kritice živočišné stravy, které ale nejsou jasně podložené. Například u jednoho příspěvku píše, že „červené maso u dětí pravděpodobně způsobuje rakovinu“. U popisku už ale není žádný odkaz na výzkum, nebo vyjádření lékařů.

Současně se na hlavní straně objevují články serveru infowars.com, který často zveřejňuje mnoho konspiračních teorií. Například v minulosti zakladatel serveru Alex Jones zveřejnil, že americká vláda dává úmyslně chemikálie do vody, aby „populaci přetvořila v homosexuály, kteří tak nemohou mít děti“.

Transgender je termín, který se používá pro označení lidí, jejichž genderová identita není v souladu s pohlavím, které mají od narození.

Zdroj: 1

Nevím, co je na uvedeném veganském sdružení kontroverzního. Je známo, že homosexualita je většinou způsobena Toxoplasmou. Ano, homosexuální orientace je opravdu nepřirozená. Nebo v přírodě snad vidíme opak? Můžete si přečíst zajímavý článek českého vědce, profesora Flegra o tom, jak Toxoplasma gondii umí měnit sexuální chování lidí. Článek ZDE.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. cestovateľ napsal:

  to ešte neznamená, že to nie je porucha a že je prirodzená. je mnoho anomálií, porúch a ochorení, s ktorými sa ľudia /zvieratá / rodia, to neznamená, že sú v poriadku. to, že je niečo neliečiteľné dnes neznamená, že nebude nikdy. neodsudzujem tých ľudí, nemôžu za to, ale nepodsúvajte nám ich spôsob života ako normu.

 2. renata napsal:

  pekna blbost, uz dlhe roky nazad som pozerala dokument, ze 80% francuzov a britov maju toxoplazmu, lebo jedia krvave steaky a bifteky , moze byt, ze ju maju, ale zeby boli vdaka tomu inak oreintovani, to isto nie, to bude iny zadrhel. Macky sme tu mali odjakziva a vieme, ze v ich traviacom trakte sa rozmnozuje toxoplazma. Problem je inde, nie v toxoplazme.

  • Pavel Blaheta napsal:

   Naprostý souhlas, že problém je jinde než v toxoplasmě. Výzkumy dělané po 2WW dokazovaly mnohem větší podíl homosexuálních jedinců, kteří se narodili ženám co prožily nebo prožívaly nějaké velké stresy kvůli válečným událostem. Závěr byl, že v těle ženy se v důsledku těchto stresů výrazně mění chemické prostředí pro dítě a tím se stává, že se dotyčný(á) narodí jako homosexuální bytost. Takže ano není to naprosto přirozené (tak jako války nejsou přirozené), ale tak či onak je to vrozené a dotyčný s tím nic nenadělá. Prostě se takoví již narodí.

 3. amioni napsal:

  ne chemikálie, ale přivtělenci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.