Hořící Notre-Dame a zkáza křesťanské Evropy

…..perfektní příprava žhářství ve Francii byla sice dokonale připravena, ALE…..Ale nedomysleli – právě bezmozci, jak o nich píši, veškeré věci až do detailu a dnes nejen že neumějí vyvrátit mnohá podložená fakta, ale lžou neustále dokola jak na běžícím pásu. Jejich výrok: Když jsme jednou řekli, že je to zkrat v kabelech či odhozená cigareta, tak to tak bude….

13:54

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

  1. Vladimír napsal:

    Notre Dame je nejvýraznějším světovým a zejména Evropským a francouzským symbolem naší křesťanské kultury. Připomíná i tisíciletý boj křesťanů proti nájezdům muslimů a zejména vojevůdce Martela, který r. 732 ve jménu Ježíše Krista zastavil a vyhnal muslimy z Francie a sev. Španělska. Nic proti sekularizaci, ale jednu podmínku musí mít – nesmí být fundamentalistická a zničit tím základy a tradice naší kultury. Protože jestliže dnes již ne ve jménu Ježíše Krista, ve jménu koho nebo čeho bránit naši kulturu – naši společnost? Ve jménu našich životů, našich křesťanských hodnot, našeho způsobu života, naší budoucnosti. Máme v sobě přece hluboce zakořeněnou křesťanskou morálku a jasně rozlišujeme, co je a není křesťanské a nekřesťanské. 5 ohnisek požáru (800 let nic a najednou 5 ohnisek současně) Notre Dame jasně ukazuje, že nejde o zázrak, nýbrž jde o demonstraci síly Alláha. Evropo, braň se!!!

  2. jirik napsal:

    Pařížská policie varovala před znečištěním olovem na území přiléhajícím k poškozené budově katedrály Notre Dame, informovali ochránci pořádku v publikované zprávě.

    https://sptnkne.ws/msz2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..