Horlivý uklízeč basketbalových hřišť zaujal dokonce i NBA (VIDEO k popukání)

24letý Meng Fei, který utírá basketbalové hřiště během zápasů všech hvězd čínské basketbalové asociace, požádal jednoho ze sportovců, aby mu s prací v NBA pomohl.

Meng upoutal pozornost novinářů kvůli své snaze, se kterou pokaždé utírá hřiště během zápasů čínských basketbalistů. Za svou práci dostává jen 20 dolarů, ale nehodlá toho nechat. Sní o tom, že bude utírat podlahu během zápasů NBA.

Aby realizoval svůj sen, Meng dokonce požádal prvního čínského basketbalistu v americké ligy Wanga Zhizhiho. A jak se ukázalo, povedlo se.

„Přes pekingskou kancelář se se mnou spojili zástupci NBA a řekli, že si mne začnou všímat,“ cituje uklízeče časopis ABC.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
taurijirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

A pro změnu ZOH 2018 – Ruská bobistka Naděžda Sergejevová má pozitivní dopingový test během OH v Pchjončchangu. Uvádí se to na oficiální stránce Federace bobování Ruska na Facebooku. Jak vyplývá ze zprávy, odběr, uskutečněný 18. února, byl pozitivní výsledek ohledně léku na srdce, který patří do seznamu zakázaných přípravků. „Několik dnů před tím, 13. února, její odběr byl čistý. Lékařský štáb reprezentace tento lék sportovkyni nepředepisoval,“ uvádí se ve zprávě. „Federace bobování Ruska a sama sportovkyně chápou míru své odpovědnosti a uvědomují si, jak se to může odrazit na osudu celého týmu,“ píše se dál ve zprávě. Sergejevová a… Číst vice »

tauri
Host
tauri

Tohle může fungovat trvale pouze tehdy, pokud má ještě nějaký příjem..
Jinak si necení svého času a života a jen posluhuje blbcům, co neutváří hodnoty, ale jen slouží Matrixu.
Normální člověk, co pochopil, co je život a vlastní hodnota by tam nechal leda bobek a šel trávit čas v řádném klidu jinam..Ledaže video nadchne workoholika 🙂