Hromadné sdělovací prostředky mlčí o rebelii ve Francii. A jak se vyjádřil tajemník rakouské politické strany FPÖ

…..i když je zpráva z 21 února, dostávají se na povrch zajímavé komenty ze strany některých rakouských politiků. Ano, vidí také co nesmějí redaktoři novin vidět a psát o tom, když vše není v souladu s fašistickou diktaturou povolenou EU….

07:54

FPÖ, Herbert Kickl

Hromadné sdělovací prostředky mlčí o rebelii ve Francii

Nyní trvale v akci proti drancujícím hordám: vodní děla pařížské policie. Foto: David Monniaux / wikimedia.org (CC-BY-SA-2.0-FR)

21. únor 2017

Vzhledem k důslednému mlčení domácích (rakouských, pozn. překl.) hromadných sdělovacích prostředků hlavního proudu o hrozivém vývoji odehrávajícím se ve Francii (o němž informoval také zpravodajský server unzensuriert.at) promluvil o něm dnes, v úterý, také generální tajemník rakouské politické strany FPÖ, Herbert Kickl (Freiheitliche Partei Österreichs). „Už řadu dnů v Paříži hoří celé městské čtvrtě, vládne rozvrat, který vypadá jako občanská válka, a údajně ‚tak seriózní hromadné sdělovací prostředky‘ v Rakousku o tom mlčí. Tato spirála mlčení se překvapivě podobá sexuálním přehmatům silvestrovské noci 2015/2016 v Kolíně nad Rýnem, které se do novin dostaly až s mnohadenním zpožděním“, zdůrazňuje Kickl.

„Konec násilím vnucené multikulturní společnosti“

Tento rozvrat, pokračuje Kickl, nelze vysvětlovat tím, „že si ti ve společnosti méně upřednostnění chtějí vybojovat svá práva, tito zločinci jsou daleko spíš radikální islamisté a nezaměstnaní mladí lidé, kteří jsou předzvěstí toho, jak skončí násilím vnucená multikulturní společnost starých osmašedesátníků: chaosem a výbuchem násilí.“

O hromadných sdělovacích prostředcích jednotného střihu Kickl říká, „že tyto násilné výstřednosti stojí cechu redaktorů jen za okrajovou zmínku. Jakmile totiž nemůže být to, co být nesmí, krajně tvrdě se cenzuruje a spoléhá se přitom na to, že Rakušané prostě nepostřehnou, co se kolem nich odehrává. Ale časy se změnily a publicističtí trubadúři naší spolkové vlády by to pomalu měli pochopit.“

tm dodává: (pokud ještě umějí myslet)

Překlad: kocourek mourek

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jiriksmrdutá mrtvola Václava Havla Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Kdyby podobný nepokoje vznikly na Kubě, hlavní aktéři jsou obratem stříleni přímo na ulici. Protože je to nejjednodušší a nejefektivnější řešení. Ne Kuba, ale Francie je ta prdel, kde se pomalu nedá žít.

jirik
Host
jirik

Ministr vnitra Francie rezignoval, vyšetřují ho kvůli tomu, že zaměstnal dcery
Francouzský ministr vnitra Bruno Le Roux v úterý rezignoval na svůj post ve vládě. Učinil tak poté, co finanční prokuratura začala vyšetřovat obvinění, že ještě jako řadový poslanec zaměstnával své dcery během letních prázdnin jako parlamentní asistentky. Novým ministrem byl už jmenován Matthias Fekl, oznámil podle médií prezidentský palác.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/432768-ministr-vnitra-francie-rezignoval-vysetruji-ho-kvuli-tomu-ze-zamestnal-dcery.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!