Hysterická reakce celé opozice, na návrh Dr. Šarocha na zastavení trestního stíhání premiéra Babiše a volání po zásahu ze strany VSZ Bradáčové a NSZ Pavla Zemana ukazuje, že pečlivě připravovaný puč proti premiérovi se zadrhl

Chvilky budou mobilizovat a chtějí si stůj co stůj vynutit soud a nepochybně svržení minimálně Babiše. To trestní stíhání je přece právě proto, aby se ho zbavili, protože jinak nemají absolutně šanci dosáhnout toho, aby ho někdo po příštích volbách z řad dnešní opozice vystřídal. Čísla jsou jasná, jejich vývoj také a v situaci, kdy byla i dotace vrácena a státu nevznikla ani koruna škody, i v případě soudního řízení, preference Andreje Babiše by stoupaly.

Mimochodem, to že nikdo jiný ho nemůže vystřídat premiéra, není jen z mé hlavy. Pravicový politolog z CEVRO Daniel Kunštát, který jinak píše i časté kritické články na prezidenta i premiéra, včera na portálu info.cz podal naprosto precizní rozbor, že současná opozice prostě zákonitě premiéra Babiše vystřídat nemůže. Nebude mít na to počty…

 

 

Ale ještě dál… Jakoby lidé zapomínali v jaké zemi žijeme. To není demokracie. Ne, ne, přátelé. V žádné jiné evropské zemi tak razantně a brutálně, policie, státní zástupci či vrcholní soudci, zejména Ústavní soud neměnily obvyklý demokratický průběh. Zdá se, že to zapomínáme.

Vzpomeňme si na případ Kubiceho. Znovu hrozilo, že bude ODS Paroubkovou ČSSD poražena, a tak bývalý taxikář, jinak šéf protikorupční jednotky za pomocí pravicových poslanců rozpoutal tažení proti ČSSD a jeho předsedovi o jejich provázání s organizovaným zločinem. Ve vazbě končily desítky funkcionářů ČSSD, jímaných za dramatických poměrů z ministerstev. Tehdejší členku ČSSD Jourovou na letišti doslova stáhli z palubních schůdků.

Policie a státní zástupci, kteří jí šli na ruku, to brali šmahem. Média jásala, ČSSD byla o fous poražena a Topolánek se stal kýženým premiérem… Už tehdy rozdražďovali veřejné mínění tzv. investigativní novináři Kmenta i Kroupa. Taky mi v jedné z nich bylo věnováno pár stránek. Bože, co já se o sobě dozvěděl.

 

 

Možná doslova a do písmene největší ústavní puč ovšem vymyslel Pavel Rychetský, který zrušil volby do Poslanecké sněmovny, které nastaly poté, co se Poslanecká sněmovna sama rozpustila, ovšem cynické bylo, že se tak stalo podle stejného vzoru, jaký kdysi opět Pavel Rychetský coby místopředseda vlády prosadil. Umí nádherně povídat o právním státu.

A je to gauner. Zcela rozmetal politické nálady a v podstatě i rozbil politickou strukturu, zřejmě jen proto, že prostě Paroubek nebyl tím správným liberálně chápajícím potencionálním předsedou vlády za ČSSD.

A jak Ústavnímu soudu opět média, včetně celostátních deníků tleskaly…

Podíl našich médiích na policejní a justiční zvůli je zrůdný.

Je správné, že Babiš koupil některé deníky…Ne že by Dnes nebo Lidovky za něho bojovali, ale alespoň pořád nešíří fake news jako ČT či ČRO

Dalším policejně – justičným pučem bylo stíhání milenky premiéra Nečase a až násilné proniknutí do Úřadu vlády. Nikdo samozřejmě Nečase nelitoval, jeho vláda tupých škrtů a darování majetku církvím uprostřed utahování opasků byla lidmi nenáviděná. Ale ruku na srdce. Samozřejmě, že to byl další puč.

A ten poslední zažíváme nyní.

 

 

 

Už bezmála čtyři roky policie, státní zástupci chtějí za každou cenu dostat premiéra Babiše za katr. Opozice, která vlastně nemá žádný smysluplný program než antiBabiše se vše za celé ty roky nepodařilo dostat většinu společnosti na svou stranu. Tím jasným důvodem je i fakt, že si ob tížně člověk dovede představit, že by v této zemi byl premiérem Fiala, nebo ještě hůře Bartoš.

Přesto nastal kolaps u opozice. Šaroch je samozřejmě uplacený a opozice a chvilkaři burcují, aby Bradáčová a Zeman dostali Babiše před soud…

Ani zde nefabuluji. Státní zástupci, Bradáčová a Zeman jsou na jedné lodi s opozicí. Ta jim a dnes již i s masivní podporou nejvyšších soudních orgánů garantuje postavení nadlidí.

No, nikde jinde v Evropě není tak ohrožena politická svoboda jako u nás.

Připravuje se dokonalý policejně- justiční stát s občasnými prvky demokracie…

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Adam napsal:

    Policejne justicni stat s prvky demokracie tu uz preci davno je. Kdo se pohybuje v pravnich zamestnanich to davno vi. Demokracii tu sice radoby mame,jenze jak je vyse uvedene na prikladech,demokraticky nazor lze manipulaci a nespravnymi informacemi (i temi spravnymi) v pravou chvili upravit.
    Nezmeni se to,pokud nam budou vladnout penize,nadnarodni kapital a nebudou zajisteny dostatecne kontroly osob majici moc snadno zneuzitelnou,coz dost dobre ani nelze zajistit.
    Nic z toho neni do budoucna v planu a tudiz se nic nezmeni,ani kdyby probehla revoluce. Revolucionari si dosadi sve lidi na potrebne posty, a nez se zjisti,ze to byl opet jen podfuk a ze nam vladnou vlastne stejni lide(ani nezalezi na jmene-v pozadi je seda eminence), ubehne nekolik desetileti a spina bude zazrana tak,ze ocista bude mozna pouze novou revolici.
    Ja hlasuji pro revoluci. Cim drive tim lepe,protoze tim drive zacne „euforicka“ocista a alespon par let trochu vetsi svobody. Navic,potrebujem preci ukrast z uctu vsem lidem jejich uspory,vybrat „zlaty poklad“ naplnit statni pokladnu,at je zasejc ta zlata,statni krava dojna a je co rozkradat. No ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..