I muži mohou mít „své dny.“ Další nechutné vítězství transgender a LGBT lobby na školách

Školní děti budou v hodinách sexuální výchovy nově vyučované tomu, že všechny pohlaví mohou mít svoji periodu. Je to další vítězství kampaně transgenderistů.

Takové doporučení bylo schváleno učitelům městskou radou ve městě Brighton & Hove, protože se pokoušejí vypořádat se se stigmatem kolem menstruace.

Nová doporučení vycházejí ze zprávy městské rady, která uvádí: „Trans chlapci a muži a ne-binární lidé (Pozn.př.: Nebinární znamená v transgender terminologii, že člověk se necítí být ani ženou ani mužem. Jestli jsem to správně pochopila. Já se v těch jejich úchylkách nevyznám) mohou mít periody“ a dále uvádí, že „menstruace musí zahrnovat všechny pohlaví.“

 

 

 

Koše používané pro hygienické menstruační prostředky se budou nacházet na všech dětských toaletách, uvádí dále tato zpráva.

Rovněž se žádá, aby transgender studentům a žákům byla poskytnuta dodatečná podpory od školní zdravotní sestry, pokud o to požádají.

Zpráva doporučuje, aby „jazyk, výrazy a učení o periodě zahrnoval všechny pohlaví, kultury, víry a sexuální orientace. Například dívky a ženy a další, kteří mají periodu.“

Rada města Brighton & Hove ve svém prohlášení dále uvádí: „Podporou účinného vzdělávání o menstruaci a pubertě, doufáme, že povede k odbourání stigmatu a zajistí, že žádné dítě nebo mladý člověk nepocítí hanbu, když požádá o menstruační prostředky ve škole nebo mimo školu, pokud je potřebují.

„Náš přístup uznává skutečnost, že někteří lidé jsou trans- nebo binární.“

 

 

 

Stejná rada nedávno vydala návod (Trans Inclusion Schools Toolkit), který pomáhá učitelům citlivě zacházet s genderovou identitou.

Konzervativec, poslanec David Davies, řekl deníku The Mail, že je to „šílenství“ pro učitele říci žákům, že transgender chlapci mohou mít periodu. Učení o periodách a menstruaci je už tak těžším tématem pro děti tohoto věku, a my ještě přivedeme k myšlence dívky, které věří, že jsou chlapci, že i oni mohou mít periodu. Toto je zanechá zcela zmatené.

přeložila tereza | zdroj: The Telegraph

Je to další útok na tradiční složení rodiny. Já bych chtěla vidět složení té městské rady. Polovina z nich musí mít sama se sebou nějaký problém. Dále zde vidíme „útok“ na menstruující, tedy zdravé, ženy. Ony jsou postižené nějakým stigmatem? No připadám si jako Alenka v říši divů a nestačím se divit, co ta zvrácená LGBT a transgender lobby dokáže vymyslet a prosadit. Jen doufám, že podobní úchylové nesedí v radách nebo na ministerstvech v Česku ani na Slovensku.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
LylekNirvanaoutsiderMarošJarka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
fohat
Host
fohat
Robert
Host
Robert

„Pán generál – hlásim že na oslavu toho sme sviňu zabili – aj klobásky budů! “
„MAJORE TĚRAZKY! ,
Už zase se mi chce zvracet … „

outsider
Host
outsider

Jen další ničím nepodložená zpráva z bulváru. Pokud by to byla pravda tak to fakt přehánějí ale nevěřim tomu.

Anan
Host
Anan

Tak se probuď a dívej se. Schvaluje se i to o čem nemáš ani tušení. Nebo sem nechoď a nečti.

outsider
Host
outsider

proč bych se sem nechodil a nečetl jen kvůli tomu že něčemu tady nevěřim?

Jarka
Host
Jarka

Jedna a ta samá pakaz tohle vypousti z tlam. Zase utok na tradicni rodinu a hlavně na ženy. V nekterych kulturach dodnes v obdobi menstruace jsou zeny považovány za nečisté. Akorat většina těch individuí nechápe, že díky ženám jsou na tomto světě. A tady ty dementbi gendertransky s IQ tykve vesele blbnou méně inteligentní lidi dál. Tady ta zhovadilist blbnout děti na to nemám slov. My synovi říkáme vše jak to fungovalo tady před rokem 1989 kdo rozkradl tento stát atd. Taky se synem bavíme o tehle zhovadilistech, že to neni normalni. Je mu 14 a i když ma někdy… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Ženská“ = transvestita – má pochopiteľne krámy. Otázka – ako chce systém vyrobiť z týchto ľudí iné pohlavie? Dokedy neprestane krámiť – tak je z neho čo? – „muž“ ktorý má menzes?

No veď o tom je celá dezorientácia, ktorá vedie k demoralizácii a k debilizácii!

outsider
Host
outsider

Doufám že jste mu řekla také to jak se k takovým lidem přistupovalo před 1989 a že v některých zemích jsou ještě stále chytáni a zabíjeni. A jestli jsou na světě jen díky ženám tak se divím že máte vůbec syna. Před rokem 89 nebyli dětské domovy plné dětí heterosexuálů? Pokud váš syn má jinou orientaci a vy ho budete přesvědčovat že to tak není nebo nesmí být tak mi věřte že bude v takové frustraci kvůli vám že může udělat nějakou hloupost. Možná by jste ho měli nechat aby si udělal vlastní názor. Raději s ním zajděte k psychologovi… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Aj muži majú svoje dni!“ – FERNET!
Reálna reklama.

Nirvana
Host
Nirvana

Symboliku duhové vlajky nepodporuji.

Ale taky si nemyslím, že každý člověk, který má zpřeházené hormony díky místnímu podnebí, stravě a ultrazvucích, je hned úchyl. Tím myslím skutečně ty lidi, kteří se necítí být ani mužem ani ženou. KUPODIVU fakt existují.

Lylek
Host
Lylek

Láká mne zde napsat komentář, konečně něco k tomuhle tématu. Chci jen vysvětlit, že vesměs věta ,,my ještě přivedeme k myšlence dívky, které věří, že jsou chlapci, že i oni mohou mít periodu,, nedává přece smysl. Jestliže je někdo fyzicky dívkou a cítí se chlapcem, tak se chtělo říct a ukázat lidem s tím “něžným lgbt zacházením“ že i tito lidé mají periodu a je to také přece logické, protože mají ženské tělo, bylo by dobré se v tom orientovat a dávat to na pravou míru, ono se třeba tímhle chce vesměs omývat co má připomínat něco jako život. Mezi… Číst vice »