Ilegální migrace skončí za dva měsíce

Vážně. Ale netěšte se. Nebude to proto, že Salvini a Orbán přesvědčili Merkelovou, Macrona, Junckera, Mogheriniovou a Avramopulose, že je na čase zavřít přístup do Evropy a o migranty pečovat mimo evropské území. Bude to proto, že ilegální se promění v „legální“. Jako kdybyste nelegální krádež proměnili na krádež legální, a tudíž nekrádež, tím, že byste vydali zákon, že krást se smí a okradený nemá právo protestovat. Tím, že se něco nemravného legalizuje, se to sice stává legální, ale zůstává to nemravné. Není to tak dávno, co platil zákon, že Žid nesmí do kavárny, a že naopak se smí pálit Židy v peci. Nebo že se smí okrást statkáře a řemeslníky, ale že se proti tomu nesmí protestovat.

Jeden takový zákon má vstoupit v platnost v prosinci, a to globálně. Jeho autorem je OSN a jmenuje se „Globální pakt o bezpečné, řízené a pravidelné migraci“. To je ten, co se tak nenápadně podepisoval v Marakéši, prý proto, že v něm vlastně o nic nejde, neboť je nezávazný, říkali nám tehdy naši signatáři. Tento zákon ustavuje migraci jako základní lidské právo a přijímání migrantů a péči o ni jako povinnost všech západních zemí, evropských na prvním místě. Zopakujme si to: migraci z jakýchkoli důvodů, ne už jen uprchlictví před genocidou nebo perzekucí. Jediní Evropané, kteří jej v Marakéši prokoukli a (spolu se Spojenými státy) odmítli podepsat, byli Maďaři. Proto také na ně EU vyhlásila trestné tažení jako na kacíře v naději, že se i oni podvolí. Všem signatářským zemím tento pakt znemožní migraci odmítat, bránit se proti ní, nebo jí odepřít péči a finanční podporu. Otevře to stavidla „migračním tokům“ (jak jim ráda říká Lisabonská smlouva) bez omezení počtů a bez časového limitu. Člověk nemusí mít IQ Alberta Einsteina, aby pochopil, že tím se blíží zrychleným tempem konec civilizace – a nelze to už jinak nazvat.

Bylo by zajímavé vyzkoušet, zda tento pakt skutečně platí globálně. Teda jako rozhodnout se emigrovat do Saúdské Arábie, která předsedá komisi OSN pro lidská práva a má nádherné, málo využité pláže. A žádat tam okamžité pohodlné ubytování, stravu podle naší chuti, víno a pivo podle našich tradic, aby děvčata nechali chodit v kraťasech a s nahými rameny podle našich tradic, na pláži v bikinách podle našich tradic a stavět si tam kostely a synagogy podle našich tradic. Jestliže zjistíme, že tímto směrem to neplatí, nemůže si to říkat „globální“. Takže už jen na základě tohoto faktu to musíme ještě pět minut před temnou půlnocí zastavit jako neglobální. Neboť zákon, který neplatí stejně pro každého na našem globu, si nemůže říkat globální.

Jak temná tato půlnoc bude, jestliže pakt nezastavíme, by zde vydalo na několik stránek vysvětlování. To za mě už udělali do faktických podrobností, detailů implementace a nevyhnutelných následků autoři webstránky spolku zvaného ČSR (Čest, Svoboda, Respekt), která pakt analyzuje do děsivých podrobností a na kterou vás tímto přehazuji: csr.mojehrdost.cz .

Autor: Benjamin Kuras

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Maroš napsal:

  „No iste – najprv spôsobíme problém a potom prídeme s jeho riešením!“

  What the heck is Barbara Spectre’s motivation
  https://www.youtube.com/watch?v=ROGnoNJc6Nw

  Vzhľadom na nedostatok českých židovských kádrov – židovská výpomoc z Británie! BBC – je nástroj globalistov. Islamizácia a multikulti EU je projekt globalistov – momentálne aby im to neruchlo celé, tak to brzdia – len brzdia.
  „V roce 1974 konvertoval k judaismu a změnil si jméno na Benjamin Kuras.[2][3] V roce 1975 získal britské občanství.[2] Od roku 1990 publikuje v řadě českých periodik a vydal několik desítek knih v češtině. “
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Kuras

  • Maroš napsal:

   Poznámka – u chlapíka hore ma zaujali jeho reptiliánske malíčky – ale možno sa mýlim. ???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.