• Nezařazené
  • 5

Illumináti poslali vzkaz celému světu skrze bizarní ceremoniál, kde nechyběla ani Merkelová

…..lidé tohoto řádu se dorozumívají pouze symbolikou. Jak neustále tvrdím, písmo bylo vynalezeno pro slepce. Kdo čte, nic neví. Obrázek Vám řekne více než milión slov….

08:54

Illumináti poslali vzkaz celému světu skrze bizarní ceremoniál, kde nechyběla ani Merkelová

Posílání vzkazů elit skrze symbolická sdělení, obvykle otevírací a zahajovací ceremoniály sportovních a jiných akcí, známe moc dobře. Ve Švýcarsku měli před několika dny velkou slavnost. Otevřeli tam nejdelší železniční tunel na světě, který má více jak 50 kilometrů a jeho výstavbu si Švýcaři odhlasovali v referendu. To je sice zajímavá věc, ovšem média zaujalo především něco jiného. Slavnostní otevírací ceremoniál totiž stál neuvěřitelných 8 milionů EUR.

 

V úvodu projíždí halou, ve které sedí pozvaní hosté a špičky švýcarské politiky, dvě pětispřeží. Symbolika dvou vozů jedoucích za stejným cílem, dvě křídla globálního prediktora. Kočí druhého z nich zatroubí na trubku. Následuje pochod zombie. Symbolika zotročených. Následuje tanec, potom kroky zleva, doprava, krok vpřed, krok vzad a opět vpřed. Symbolizuje teze prediktora a ovládání mas a hledání konceptů.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Illumináti poslali vzkaz celému světu skrze bizarní ceremoniál, kde nechyběla ani Merkelová"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!