Illumináti už hledají ovečky přes internet?

Do redakce přišel podivný e-mail, který byl strojově přeložen. Jde pravděpodobně o nábor z řad Illuminátů. Hledají nové ovečky s příslibem 50 mil. dolarů. Pokud někomu takový e-mail dojde, v žádném případě není dobré na něj odpovídat. 

Text onoho e-mailu:

PŘIPOJTE NA VELKÉ ILLUMINATI V jakémkoliv místě, kde jste na celém světě dnes ; BUDE BÝT BOHATNÁ A FAMU. Jsi muž, žena, obchodník, student, vojenský personál, státní úředník atd., kteří toužili být bohatí a slavní? Zde je skvělé příležitost připojit se ke světové asociaci Velkého Illuminati. slibuji pokud jste schopni vstoupit do svého života, nikdy nezůstane stejný, budete i nadále prožívat průlom v pracích vaše ruka a budete i nadále prosperovat. Vezměte prosím na vědomí, že nejsme sdílejte tu krev a musíte být někdo, kdo ví, jak zachovat tajemství velmi dobře a vaše první prospěch 50 milionů dolarů. Kontaktujte nás na adrese: …lordlugard…..@………com

Očekáváme vaší odpoveď.

Loading...

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
siboletáťaDanielaLiběna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Liběna
Host
Liběna
Daniela
Host
Daniela

To je blbina. To spíš vymyslel někdo z těch cizinců, co běžně posílají lidem do mailu podobné spamy a náhodou si přečetli na internetu něco o Iluminátech, tak to zkouší takhle a napsali k tomu tu sumu peněz, protože si myslí, že někdo se chytne, pak jim odepíše a oni ještě budou chtít po tom člověku poslat nějaké peníze na účet předem za něco.

áťa
Host
áťa

Jeví se to jako klasický spam. Opravdoví Iluminati by si přece dali záležet alespoň na kvalitní podobě e-mailu…..

sibolet
Host

Pin It on Pinterest