Z iluze do tvrdé reality. Konference 21-22.7.2017, Praha. NIBIRU-Planeta X, CERN, HAARP, NWO-Illuminati

…..bylo by dobré video vyslechnout a udělat si svůj vlastní názor co se vlastně odehrává a bude odehrávat. Mozaika se Vám pomalu skládá, že ano????

01:54

https://youtu.be/60e4dPRVy4g

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
9 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
MartinAlenaJanaII:IIMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
igi
Host
igi

Pokud hledáte Pravdu, potom by Vás možná zajímala tato úvaha http://www.nejvic-info.cz/planeta-x-nibiru-jen-vyplod-chorych-mozku-skutecne-ovlivnuje-nasi-planetu-bude-datum-23-9-2017-bezvyznamnym-dnem/, která by se mohla splnit v případě, že jsou výše uvedené informace faktem.

Sys
Host
Sys

Ano, i o tom cernovém datu 23. 9. 2017 jsem slyšela už z vícero stran.
Nicméně, člověk fakt už neví, čemu lze věřit a čemu ne. Páč např. magické mayské datum 21. 12. 2012 a kolotoč okolo tohoto data spustily samy elity v rámci vytváření strachu a ovlivňování lidstva.
Planeta Nibiru byla zaznamenána na starodávných artefaktech, takže pokud se nejedná o falsum, tak asi fakt existuje.

Melichar
Host
Melichar

Planeta zvaná Nibiru by podle mnoha zdrojů neměla Zemi ovlivnit v nejbližších několika desítkách či stovkách roků. Něco jiného je planeta X (někdy též Rudý avatar), což by měl být hnědý trpalík, dvojče našeho Slunce, která je prozatím běžnými způsoby neviditelná. Přibližuje se stále více do Sluneční soustavy, teď je někde v Oortově mračnu, určitou měrou působí na klimatické a jiné změny na Zemi.

Sys
Host
Sys

Nibiru a planetu X odděluje od sebe i J. Chvátal.
To by mě tedy fakt zajímalo, o čem se na té konferenci mluvilo.

Maroš
Host
Maroš

igi – pozrel som a to a ďalšie odkazy tam – „která by se mohla splnit v případě, že jsou výše uvedené informace faktem.“ Na toto ti môžem povedať jedno – Otec Stvoriteľ je neobsiahnuteľný a nepochopiteľný ľudským rozumom – mysľou, vedou, pretože myseľ – to je činnosť – mozgu. Hmoty. Teda – toto hľadanie Pravdy cez Fakt, je – znova – hľadanie boha cez Dôkaz – uchopiteľný a obsiahnuteľný – mozgom, logikou. A toto je – a lá Bolek Polívka a Kurvahošigutenták – „Vaší pí…, a přesto věřím…“ – čím Bolek zadefinoval typický židovský prístup judaizmu – materializmus a… Číst vice »

Nula
Host
Nula

…nejaké argumentíky k HAARPu: ofi. stánka HAARP tu: http://gi.alaska.edu/haarp čo je HAARP a jeho pulzná analýza tu: https://www.bibliotecapleyades.net/haarp/esp_HAARP_17.htm pozn. na poslednom linku ak sa pohráte v hľadaní máte aj komplet goog map súradnice kde všade je už HAARP rozmiestnený… alebo…. helpnem aj tu: Mu Radar – 1 megawatt facility in Japan (34°51’14.80″N 136° 6’19.45″E). Arecibo Observatory – 2 megawatt facility in Puerto Rico (18°20’38.97″N 66°45’9.77″W). HIPAS – 70 megawatt facility east of Fairbanks, Alaska (64°52’21.18″N 146°50’18.78″W). Sura – 190 megawatt facility in central Russia (56° 7’10.32″N 46° 2’4.41″E). EISCAT – 1 gigawatt facility in Tromsø, Northern Norway (69°35’1.06″N 19°12’57.11″E). pozn.… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Nula – podľa Dr.Jaškowského tých HAARpov je až 16.
Otázky 2 – či tá oficiálna stránka nie je fejk – v zmysle technickej dezinformácie, pretože toto je AJ vojenské zariadenie, a či len neodlovuje – identifikuje osobné údaje „dotieravých“.

Tu je dok. o pomerne nových závažných informáciách od Dr.Jaškowského, ktorý si doteraz pozrelo „až“ 285 návštevníkov – tak som zvedavý, o koľko to poskočí hore aj vďaka zdieľaniu tu.
Geoinžinierstvo 2 – počasie ako zbraň
https://www.youtube.com/watch?v=0yKtg2yH3tc

Nula
Host
Nula

dobrá otázka Maroš – pôvodná stránka mala iné znenie – podľa odkazu bibliotecapleyades. Fikol som do google oficial website tej „mašiny“ a odfiklo mi ten link, čo som zdieľal. Prešiel som ho na rýchlo a samé pindy tam popísané … je dosť možne, že je to účelový fake ?!

Martin
Host
Martin

Ano , Víra začíná u sebe…..,
ale Otec není volební urna,
hodím lístek a ON to nějak zařídí….
Ne slova, ale činy jsou rozhodujícím
těžištěm v tomto Boji o Duše !!
+++

irile
Host
irile

Pry uz maji dokonalejší udělátka,vejde se to do auta a mohou s tim popojíždět kam chtějí … Pred několika lety se nad naším městem přehnalo tornádo. Prolétlo mezi naším domem a hnalo se na město,sundalo střechy ve vilové čtvrti a v parku stoleté stromy doslova vykroutilo.Kůra ze stromů spiralovitě stržena a zůstaly jen holé kmeny. … a pak řádění pokračovalo dál na vesnice a aleje… Hned po smršti byla syte žlutá obloha,nefunhovala do druheho dne elektr.a pozor! ,nefungovalo fotograf.zařízení při akci a hned po akci… Ani zminka v TV a někde jinde! Zato zde jezdilo vojenské autíčko se satelitem na… Číst vice »

Milo
Host
Milo

Ak by ta slávna NIBIRU existovala tak dnes má kade kdo hvezdarsky dalekohlad aj ja mám jeden doma bolo by ju už teraz vidieť a bolo by toho plny net.

Nula
Host
Nula

počkaj si, bude… 😀

Sys
Host
Sys

Pro Alenu:
mohla byste nám přiblížit, jaké doporučení padlo ohledně naší ochrany ?

Nula
Host
Nula

Prečo tá žena na tom videu pozerá stále do ľava ? Nieje si nejak istá, alebo improvizuje ?
K planete X : smrdí mi tam propaganda – také niečo ako kúzelníkove: Pozerajte,upriamte svoj pohľad všetci hore – trebárs na hologram … a ja Vám zatiaľ nenápadne povyberám vrecká…
článok z 20 jan.2016 o objave z 10 jan.2016
https://www.universetoday.com/126969/astronomers-find-theoretical-evidence-for-distant-giant-planet-in-our-solar-system/?shared=email&msg=fail
aj to je ešte vo vedeckej sfére diskutabilná záležitosť na rozdiel od planéty Sedna…?!
…asi bude lepšie keď sa tu ľudia na Zemi začnú radšej riadiť „Drake“ rovnicou, ako si pchať do nekonečna strachom plienky medzi nohy …?! 😉

Maroš
Host
Maroš

Nula – tu je príklad, ako „biblista-politológ“ formuje informačné pole svojho publika ovládaného dôverou k biblii. Len tak mi napadlo – kam zmizli tie kráľovské dary Ježišovi po narodení – zlato, kadidlo a myrha, a či nie práve preto Ježiš tak nasrato rozkopával židovským peňazomencom ich stolce. Čo sa môže stáť 23.septembra 2017 ? https://www.youtube.com/watch?v=e05_bJZtOiw No a tu je kontext s prvým videom – 12 znamení a bla bla. Zdôrazňujem že – krstným otcom NASA je Vatikán! A že – znalosťami astrológie faraóni ovládali masy! What will happen 23rd of September 2017? Get Ready The Revelation 12 Sign 23rd of… Číst vice »

II:II
Host
II:II

nemam rad, kdyz lidem predhazuji data lide, kteri se neumi vyjadrovat, spatne formuluji vety, nemluvi spisovne…

Jana
Host
Jana

Jo, tak s tím mám taky trochu problém, ale paní asi fakt hodně dlouho nepoužívala češtinu.. Mě ale není jasné, jestli je planeta dutá a my jsme uvnitř, jak může být planeta Nibiru mnohem větší než Země?

Alena
Host

V několika komentářích je tolik neoconů, estébáků a podobné havěti – to je otřes, byla jsem na té konferenci – byla fantastická – neotřelá a upřímná. Škoda, že někteří pisálci těchto komentářů nezvedli své líné zadky a nešli se na konferenci přesvědčit osobně a plácaj hovadiny. Co se obrany týče velmi dopodrobna ji vylíčil i Tomáš Marný v dubnových článcích. Mluvívává o nich i V. Cílek. V bývalém seriálu na rádiu Praha 2 – Kupředu do minulosti – je to v archívu.