Impeachment papeži Františkovi

Bývalý papežský nuncius v USA (2011-2016), arcibiskup Carlo Maria Vigano, zveřejnil jedenácti stránkový dokument o spoluvině papeže Františka na krytí pedofilie a homosexualismu a vyzval Františka k rezignaci.

Citace arcibiskupa: „V této mimořádně dramatické chvíli pro církev musí (František) uznat své chyby a v souladu s proklamovaným principem nulové tolerance musí být papež František tím prvním, kdo rezignuje a půjde příkladem kardinálům a biskupům, kteří spolu s ním kryli McCarrickovo zneužívání.“

Nuncius C. M. Vigano už v červnu 2013 informoval papeže Františka o pedofilních zločinech washingtonského kardinála. František kardinála nejenže nepotrestal, ale sňal z něho i dřívější sankce a rehabilitoval ho. Tím se František dopustil zločinu pošlapání Petrova úřadu a zneužil ho proti Bohu i proti církvi.

 

Jak reagoval František po výzvě k rezignaci při návštěvě Irska ve dnech 25.-26. 8. 2018? S farizejským patosem pronesl: „Neexistuje nikdo, koho by nezasáhly příběhy mladých lidí, kteří se stali oběťmi zneužívání, byli okradeni o svou nevinnost a zanecháni napospas zjizvení.“ Otřesnou realitou však je, že František k tomuto utrpení nevinných obětí dodnes systematicky vytváří podmínky! Má proto větší vinu než pedofilní kněží či pedofilní kardinál v USA.

Dále František v Irsku prohlásil: „Tato otevřená rána nás nutí k tomu být pevní a rozhodní při hledání pravdy a spravedlnosti.“ František je ale naopak pevný a rozhodný při likvidování pravdy a spravedlnosti. Místo pokání a rezignace dále cynicky ničí církev herezemi a zlým příkladem. Když ho už dříve čtyři kardinálové upozornili na hereze v jeho exhortaci Amoris laetitia, kde popírá objektivní morální normy, cynicky to bojkotoval.

Byzantský katolický patriarchát zveřejnil na základě Písma (Gal 1,8-9) a věroučné buly Pavla IV. Cum ex apostolatus officio Františkovu exkomunikaci a znovu klade před celou katolickou církev otázku: Je František Bergoglio heretik, nebo není? Odpověď je jasná: František je heretik, stáhl na sebe anathemu a úřad okupuje nezákonně!

 

Od chvíle, kdy apoštolský nuncius zveřejnil na podkladě důkazů požadavek Františkovy rezignace, každý biskup a kněz je povinen přestat zmiňovat v liturgii jméno Františka, dokud se veřejná kauza nevyřeší. Pokud by chtěl nějaký biskup v tomto období trestat kněze za to, že Františka ve mši sv. nezmiňuje, protože čeká na vyjasnění kauzy, takový biskup tím přebírá spoluvinu na morálních zločinech obžalovaného. Kdo v této situaci dále Františka zmiňuje, jeho liturgie je neplatná, protože na sebe stáhl exkomunikaci latae sententiae.

+ Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr – Biskupové sekretáři

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Impeachment „Fica“?! Takéto impeachmenty slúžia naopak – na posilnenie moci! Ale inak – treba chápať, že pápež rozhodne nie je zástupcom boha na Zemi, takže by ho bolo treba nechať tak – nech si zastupuje! Komplex moci je diabol – a mať takú moc, ako pápež – kto by to nechcel, že? Lebo mladých a netrpezlivých „borgiovcov“ sú v cirkvi mraky! V boha totiž už z nich verí málokto a Bohu už asi tiež nikto – lebo kto verí Bohu – nepotrebuje byť v cirkvi!