Informačná vojna 18. mája 2017

06:54

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Ruské orgány by měly zvýšit věk odchodu do důchodu, domnívá se Mezinárodní měnový fond (MMF).

„Důchodová reforma, která byl stanovila zákonné zvýšení věku odchodu do důchodu, by napomohla zmírnění vlivu nepříznivých demografických tendencí na pracovní trh, zatímco by vypracované rozpočtové pravidlo dovolilo, jak je uvedeno výše, zajistit konkurenceschopnost prostřednictvím oslabení vlivu kolísavých cen ropy na směnný kurz,“ uvádí se v závěrečné zprávě MMF po ukončení tradiční návštěvy úředníků v RF.
https://cz.sputniknews.com/byznys/201705205319129-mmf-rusko-duchodovy-vek/

jirik
Host
jirik

Řada syrských vojenských analytiků se domnívá, že hlavním úkolem amerického letectva bylo zabránit syrským provládním silám v jejich dalším postupu směrem k Deir ez-Zor a to spíše než „chránit“ americké „partnery“.

Jejich činy jsou motivovány skutečností, že syrské vojenské velení je připraveno k rozsáhlé vojenské operaci k osvobození města od bojůvek ISIS. Damašek směřuje k úplnému vysvobození celé provincie Deir ez-Zor z dosavadní blokády a obnovení kontroly nad největšími syrskými ropnými poli. To může výrazně zlepšit ekonomickou situaci v zemi.
http://www.novarepublika.cz/2017/05/utok-koalicnich-letadel-pod-vedenim-usa.html

jirik
Host
jirik

Byla zjištěna totožnost ruského důstojníka, který zemřel v 19. století. Jeho ostatky byly nalezeny během stavebních prací ve městě Ardahan na severovýchodě Turecka. Byl to podplukovník Karеl Rzepecki, sdělují v neděli noviny Habertruk s odvoláním na místní úřady. Rzepecki sloužil u 78. Navaginského pluku 20. střelecké divize 1. Kavkazského armádního sboru a zemřel kvůli nemoci v roce 1894. K tomuto závěru došli na základě zkoumání uniformy turečtí experti po konzultacích s ruskými kolegy. Podle informací z ruského archívu byl na místě, kde byly nalezeny ostatky důstojníka, na konci 19. století vojenský hřbitov. Dříve média sdělovala, že ostatky mohly patřit generálu… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Čierna Hora urobí obrovský krok smerom k integrácii so Západom, keď sa tento týždeň stane 29. členom NATO, ale riskuje, že zaplatí veľkú cenu za odvrátenie sa od Ruska
http://www.hlavnespravy.sk/cierna-hora-sa-stane-clenom-nato-cim-akoby-zradila-rusko/1011250