Informátoři jsou připraveni vypovídat o trestných činech Clintonovy nadace

Republikán Mark Meadows potvrdil, že informátoři z Clinton Foundation, kteří mají informace, které by mohly vést ke stíhání Billa a Hillary, jsou připraveni být vyslechnuti a svědčit před Kongresem.

Meadowsovo prohlášení přišlo poté, co řekl stanici Hill.Tv „Rising“, že plánuje uspořádat slyšení 5. prosince (poz.př.: Článek je z 25.11.2018) s právníkem Johnem Huberem, který byl jmenován tehdejším generálním prokurátorem Jeffem Sessionem, aby vyšetřil Clintonovu nadaci.

„Pan Huber s Ministerstvem spravedlnosti a FBI prošetřil – alespoň tedy část jeho úkolu spočívala v dohledu nad Clintonovou nadací a její nestandardní jednání,“ řekl.

 

 

Zprávy webu Bongino.com: Meadows uvedl, že jeho výbor pracuje na získávání svědectví od informátorů, kteří „naznačují, že existuje velká pravděpodobnost významné nestandardní aktivity, která se odehrává v Clintonově nadaci a kolem ní.“

Hill TV hlásí, že „Meadows … uvedl, že se výbor plánuje ponořit do řady republikánských obav souvisejících s nadací, včetně toho, zda byly použity výnosy osvobozené od daně pro osobní zisk a zda nadace splňovala další zákony.“

Clintonova nadace má za sebou řadu nestandardních jednání, z nichž mnohé jsou popsány v bestselleru Petera Schweizera, Clintonova Hotovost: Nevyřčený příběh o tom, jak a proč zahraniční vlády a firmy pomohly Billovi a Hillary k bohatství.

 

 

Vezměme si níže uvedený seznam jako malý příklad některých “sporných jednání” Clintonovy nadace, jak to poskládal Breitbart:

– Hillary nadace skryla 2,3 milionů dolarů zahraničního daru od šéfa ruské vládní uranové společnosti, která podnikala před tím, než byla Hillary Clintonová ministryní zahraničí. To je jasné porušení Memoranda vydané Obamovou administrativou.

-Bill Clinton obdržel 500 tisíc dolarů za svůj hodinový proslov v Moskvě, od investiční banky Renaissance Capital.

-Hillary bratr sedí ve správní radě báňské společnosti, která ilegálně „splašila“ nějakým způsobem “Povolení na těžbu zlata“ na Haiti, když Hillary a Bill Clinton vyplatili miliardy dolarů amerických daňových poplatníků právě na Haiti.

-Hillary smlouva o schválení převzetí amerického uranu ruskou vládou převedla 20% veškerého amerického uranu do rukou ruského státu.

-Nejméně 26 milionů dolarů z bohatství Clintonů pochází z poplatků za proslovy od společností a organizací, které jsou také největšími dárci nadace Clintonových.

přeložil Pedro | zdroj: 9

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  Pokud si pamatuju tak svědci v clintonových případech mají krátkou životnost…..

  • tereza napsal:

   Ano, máte pravdu. Také jsem si říkala, jestli jsou ještě mezi živými.

   • stefan napsal:

    Kazda LEZ ma svou slepu ulicku. Clintonovci maju cele bludisko. Len,aby BOZIE mlyny stihli Tych co maju na KAHANCI. Olbraytova,Bus,Soros a cely zbor VRAHU.

 2. Vítězslav Crha napsal:

  No jo,ale Clintonovi už dávno nemají tu moc, co měli.Je jim naprosto jasné, že jejich vlak již dorazil do konečné koleje a proto kolem sebe kopou, respektive jejich nohsledi v senátu USA. Celá ta nevydařená a hloupá generalita, která naprosto nežije v reálném světě.A nebo jsou permanetně zdrogovaní z toho materiálu, který je jim dodáván z políček v Okupovaném Afghanistanu.

  • Vítězsval Nezval napsal:

   Crho, kdepák že nemají moc, vždyť víc jak půlka kongresmanů jsou furt za Hilarčinym zadkem! Nejen demokraté, ale i půlka Trumpových vlastních republikánů. Všechny zprávy nejen v mejnstrímu, ale i tady v alternatívě je třeba brát z rezervou, věřit napoly.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.