Integrovali se muslimové do našich společností? Nový průzkum svými výsledky nepřekvapuje. Bylo to zadání na něčí příkaz?

Agentura Evropské unie je asi hodně „nezávislá.“ Jak je známo, výsledky průzkumů dopadnou skoro vždy podle přání zadavatele. Eurokomisařka Věra Jourová řekla: „Znepokojují mě zejména problémy, jimž v Evropě čelí muslimské ženy.“ Já se ptám: „Paní Jourová, a problémy, jimž v Evropě čelí bílé ženy, které zde jsou doma, vás neznepokojují?!?“

Podle rozsáhlého průzkumu Agentury Evropské unie pro základní práva (FRA) cítí převážná většina muslimů v EU velkou důvěru v demokratické instituce EU, a to navzdory tomu, že se setkává s všeobecně rozšířenou diskriminaci a obtěžováním.

Průzkum zachycuje zkušenosti muslimských přistěhovalců a jejich dětí narozených v EU a ukazuje, že za poslední desetiletí se postoje veřejnosti příliš nezměnily.

„Výsledky našeho průzkumu vyvrací tvrzení, že muslimové se do našich společností neintegrovali. Naopak, pozorujeme u nich vyšší důvěru v demokratické instituce, než jakou vykazuje velká část většinové populace,“ říká ředitel agentury FRA Michael O’Flaherty. „Každý akt diskriminace a zločin z nesnášenlivosti však brání jejich začleňování a snižuje jejich šance na nalezení zaměstnání. Hrozí, že se nám jednotlivci a jejich komunity odcizí, což může mít nebezpečné důsledky.“

Evropská komisařka pro spravedlnost, spotřebitele a rovnost žen a mužů Věra Jourová říká: „Zpráva Agentury pro základní práva prokazuje, že diskriminace muslimů je příliš rozšířena. Znepokojují mě zejména problémy, jimž v Evropě čelí muslimské ženy. Nyní je naší povinností na evropské, vnitrostátní i místní úrovni zajistit, aby byla dodržována opatření proti diskriminaci a muslimská komunita měla důvěru v policii“.

A jaké jsou výsledky průzkumu? 76 % muslimských respondentů cítí silné vazby na zemi, ve které žije. 31 % těch, kteří hledají práci, bylo v posledních pěti letech diskriminováno. 42 % respondentů, které v posledním roce kontrolovala policie, uvedlo, že tomu tak bylo kvůli přistěhovaleckému původu nebo příslušnosti k etnické menšině.

Průzkum mezi 10 527 osobami, které se označily za muslimy, proběhl v 15 členských státech EU: v Rakousku, Belgii, na Kypru, v Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Řecku, Itálii, na Maltě, v Nizozemsku, ve Slovinsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království.

Zdroj: 1, 2

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Integrovali se muslimové do našich společností? Nový průzkum svými výsledky nepřekvapuje. Bylo to zadání na něčí příkaz?"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
iku
Host
Tady už nějaká divná integrace probíhá… Včera odpoledne jsem v obchodě zahlédla statného bakelita. Něco se mu nelíbilo na účtě, šel k pokladně , něco mu pokladní řekla, ale nejednala s ním jako s běžným reklamantem., nejspíš ho odmítla. Poodstoupil a nakonec se sebral, šel zpátky do obchodu a objevil se se dvěma konzervami, prošel prostorem pokladny a odešel. Po cestě vrazil do nějakého staršího muže. Na celé situaci mě byl nápadný sekuriťák, který se tvářil, že nic nevidí. A to se stalo na okraji Prahy. Jaká budoucnost čeká , když už nyní s nimi požadavky nikdo neprobírá a nenastavuje… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Evropská komise se rozhodla vyřadit ze hry maďarské hranice – národní státy musí být zničeny migrací a basta 28.9.17 Evropská unie: Je to především Maďarsko, které svými střeženými hranicemi chrání středoevropské státy EU před migrací. Tím se ovšem Maďarsko stalo trnem v oku globalistům okupujícím evropské státy pomocí politických struktur EU. A tak se unijní byrokraté rozhodli vyřadit maďarské hranice ze hry tím, že z nich udělají vnitřní hranice Schengenu. Evropská komise doporučila Evropské radě, aby schválila přistoupení Bulharska a Rumunska k schengenskému prostoru. Co nejrychleji má být pak přijato do Schengenu i Chorvatsko. Pokud se podíváme na mapu, zjistíme,… Číst vice »
Eurokomisařka Věra Jourová by si mela sundat ruzove bryle a pricichnout si k ruzim.
Host
Eurokomisařka Věra Jourová by si mela sundat ruzove bryle a pricichnout si k ruzim.

Citat:

„Paní Jourová, a problémy, jimž v Evropě čelí bílé ženy, které zde jsou doma, vás neznepokojují?!?“ = Na to vyhodne zapomnela‘

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!