Na internetu získává zhlédnutí VIDEO, kde husky „rozmlouvá“ s člověkem

Na síti je stále populárnější video, na němž pes rasy husky „hovoří“ s autorem nahrávky. Informoval o tom portál Newsflare.

 

 

Obyvatel jedné z čínských čtvrtí natočil, jak pes rasy husky, žijící v bytě naproti, s ním „mluví“. Muž napodobuje psí vytí a zvíře při pohledu na něj začíná opakovat zvuky se záklonem hlavy.

 

 

Video bylo nahráno 3. března.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Pavel napsal:

  Njn – pes je opice. Můj poslední kocourek se mnou opravdu mluvil. On mohl svobodně chodit ven, ale krmení měl doma i spal doma v pokoji se mnou. Když přišel domů a chtěl si lehnout, že si zdřímne tak jsem se jej zeptal co pěkného si povídal venku s kočičkou ze sousedství (viděl jsem ho přes okno jak si s ní povídá) a on začal normálně strukturované hovořit svým kočičím jazykem – asi minutu možná i déle. Když domluvil tak jsem mu poděkoval za to, že mi to všechno povyprávěl a že tedy ať si jde lehnout. On skončil s vyprávěním a šel spát. A toto co vám zde píšu je pravda pravdoucí, nevymyslel jsem si ani písmenko. Já mu musel poděkovat, aby si nemyslel, že jsem totální blbec, který mu nerozumí, když on mi rozuměl všechno.

  • raja napsal:

   To je krásné, děkuji za tento komentář. Já mám doma kočičku a ta má také svojí řeč. Ostatně každá kočka povídá trochu jinak, říká se, že dokonce napodobují zvuky svých lidí, protože mňoukáním hovoří jenom s člověkem. Mezi sebou se kočky dorozumívají jinak. Zvířata jsou úžasná…nedokáži si představit svůj život bez nich.

 2. eva napsal:

  Jak známo, pejsci huskyové neštěkají, ale vyjí. Takových „mluvících“ videí je youtubu hafo…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.