Invaze archontů – zotročení lidstva

V novodobé známé lidské historii existují tři hlavní invaze Archonů a jejich podmaněných ras, jako jsou Drakoniáni a Reptiliáni z vnějšího vesmíru na planetu Zemi. Všechny z nich se uskutečnily jak na fyzické rovině, tak na spirituálních planinách. První je Kurganská invaze, která nastala okolo 3600 let před naším letopočnem. Temné bytosti vstoupily skrze Kavkazský dimenzionální portál. Jejím účelem bylo, zničit neolitické kultury uctívající mírumilovnou Bohyni, a které vzkvétaly v neolitické Evropě.

 

 

 

Druhá byla „Chazarská invaze“, která se stala okolo 393 našeho letopočtu. Temné bytosti použily ten samý Kavkazský dimenzionální portál. Účelem této invaze bylo zničit mysterijní školy, Křesťanské Gnostické skupiny a pohanství uctívající přírodu. Jejich cílem bylo je nahradit Křesťanským Kultem programujícím mysl. Toto programování bylo posíleno vytvořením virtuální reality pekel na nižší astrální pláni, která byla poté použita Církví pro posílení její pozice. Archontská ideologie si jen na sebe oblékla Krista. Násilná kristianizace, ke které následně došlo, probíhala opravdu surovým způsobem. Kdo nepřijal víru v „křesťanského“ (archontského zbožštělého vládce) a dále ctil pohanské bohy, svátky, tradice, přírodu a chodil do posvátných hájů tak byl sťat a jeho majetek propadl církvi. Tak vzrůstala moc a majetek církve. Lidé měli volbu – buď přijmout víru v Temnotu, nebo dát hlavu na špalek. Podle dávných záznamů v kronikách tento násilný proces jenom na Moravě stál život tří milionů lidí. Jakékoliv iluze o údajně křesťanském vedení Evropanů k lidskosti můžeme proto velmi rychle opustit. Archontské náboženství si pak na sebe obléklo Krista, aby tímto trikem oklamalo všechny ty, kteří sice mají oči, ale nikoliv k vidění. Pochopilo již dávno, že napodobivé herectví a lživé chlácholivé slovo jsou stejně účinné prostředky k nastolení moci a dobývání cizího majetku, jako meč sám. Tak se stalo, že původní védský vykřesávaný duch Světla poznání byl proměněn do podoby tělesného Krista přibitého na kříži, celého zkrvaveného a posetého ranami, bez kterých by údajně nebylo našeho spasení!

 

 

 

Poslední zmínky o původních a skutečných křesťanech pocházejí jednak z oblasti Balkánu, kde se nazývali bogomilové, a dále z jižní Francie, kde si říkali katharos – ti čistí. Toto řecké slovo označující pravé původní křesťany se v německém znění die Ketzer a v českém kacíři, stalo ve středověké Evropě opakem čistého křesťanství a nadávkou. Archontským nástrojem vyvražďování ke světlu se obracejících věřících se stal vrah katarů Dominik, který založil po úplné fyzické likvidaci všech těchto původních křesťanů ve 13. století nový řád, nesoucí jeho jméno – Dominikáni, který se oblékal bíle, stejně jako Dominikem vyvraždění kathaři a začal používat i některé katarské rétoriky a praxe, aby tak opět smíchal dohromady světlo s temnem a tak filosofii těchto původních křesťanů vtělil, stejně jako původní gnostickou filosofii do katolické církve, do této věčné temné říše za zrcadlem.

Třetí je Konžská invaze, ke které došlo v roce 1996. Temné bytosti vnikly skrze válkou zničené Kongo, Rwandu a Ugandu. Hlavní důraz této invaze spočíval na éterické rovině a na nižší astrální rovině. Účelem této invaze bylo zničit hnutí Vzestoupení a cílem bylo posílit Matrix, který se již začínal v roce 1995 rozpadat v důsledku masového probouzení lidí na Zemi. Většina bytostí si není této invaze vědoma, protože jejich vzpomínky na Světlo, které bylo na Zemi přítomno před rokem 1996, byly vymazány v rámci intenzivní implantační kampaně lidstva v letech (1996-1999).

 

 

 

Po aktivaci portálu 11:11:11 se ale Matrix začal postupně konečně rozpadat. Tentokrát už nemůže dojít k žádné invazi Archontů z vnějšího vesmíru, protože planeta Země je už tou poslední, která bude osvobozena. Už se nacházíme uvnitř časového období rozhodující bodu zvratu. I přesto, že se vítězství Světla blíží, potřebujeme být mimořádně bdělí. Archonti na astrální pláni budou pokračovat ve vyvíjení tlaku na psychologicky slabá místa klíčových osob pozitivních sil na Zemi, aby je rozdělili a vytvořili mezi nimi konflikty. To slouží jejich záměru rozptýlení naší pozornosti do drobných hádek a odvedení pozornosti od našeho jasného záměru odstranění archontské Kabaly. Proto se musíme co nejvíce sjednotit. Proud vědomí „Osvobozování“ je dost silný na to, aby byl archonský vliv překonán. Archontská struktura je ale stále dostatečně silná, aby vytvářela dlouhé a zbytečné průtahy své dlouhé nemilosrdné nadvlády nad lidstvem. Připravované hromadné zatýkání Kabaly, reset finančního systému a zánik Babylonského Matrixu, ale není jen fyzická operace, potřebuje jasnou spirituální podporu a co největší informovanost lidí, aby lidské masy nezpanikařily až nastane konec archontského Systému. V jistém časovém bodě (předpokládá se období kolem roku 2022) dojde k dlouho očekávané Události. Energie Galaktického Centrálního Slunce spálí všechny udržovací energetické struktury Matrixu na astrálních pláních a všechny negativní entity budou odstraněny. Tato energie umožní zničení archontské sítě a téměř okamžitě nastanou, pro neprobuzené a nevědomé, závratné změny a neuvěřitelné a šokující události. Archontské manipulativní programy už nebudou mít žádné místo, kde by se mohly skrýt. Budou vypnuty a nastane období úžasného progresivního vzestupu, harmonie, pochopení a „vyjasnění.“

zdroj: 9

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. Aleš Kubín napsal:

  Dobro do toho, dobro dotoho!!!! Teď mexická vlna, spousta dobré vůle a jedem!!!!! Pěkný den všem

  • VNL napsal:

   Si optimisticky naladený.-)),to je dnes vzácne.
   Mňa naopak ako prvé napadla myšlienka,prečo sa tým najsilnejším hovorí šedá eminencia.Chápete,šedá.
   Pritom farbou vznešených bola predsa purpurová.A podľa mystikov je farba silných duchov tmavomodrá.Tak prečo má o nás rozhodovať nejaká „šedá“…

   • Hum napsal:

    Na planete Zem su oficialne 4 rasy. Biela, cierna, zlta a cervena.. Je tu ale aj seda rasa, najmenej pocetna, ale najviac bordelu robi ona.. Chazari..

    • tereza napsal:

     Na planetě Země žije dle odhadů 40 až 60 mimozemských ras. Z nich min. 3 jsou nepřátelské vůči lidstvu.

     • mariankosmac napsal:

      Zase asi nie že by všetci žili na Zemi, skôr v okolí Zeme operuje cca 50 mimozemských rás. Popri tom sú aj ďalšie ľudské rasy (o ktorých sa nevie a môžu byť i považovaní za mimozemštanov).

      • tereza napsal:

       V tom dokumentu se psalo o rasách žijících na Zemi. Ale je pravda, že pojem „mimozemská“ je sporný.

    • Leia napsal:

     Hum: nechte je snit jestli chteji

  • Anan napsal:

   Dělej si legraci z něčeho jiného a někde jinde. Nejlépe ze sebe a bez zveřejňování. Od tebe ani přání pěkného dne není přijatelné a upřímné.

 2. Pavel napsal:

  O událostech 1996 slyším poprvé, i když možné je ledas co. Líbí se mi, že z článku je patrno, že symbol ukřižování Krista je v podstatě „návod“ pro masy, mlčte, nebo dopadnete stejně, nebo smiřte se s tím, že tohle je normální. (Díky tomu, že to je v podstatě denně na očích, tak se to do to té hlavy nějak zapíše)

 3. elbereth napsal:

  K tomuto článku jen dodatek. Zdrojem je autor COBRA z portálu http://www.2012portal.blogspot.com. Pro dost lidí je tato látka poměrně nestravitelná a těžko pochopitelná. Vím o tom něco, protože se tím intenzivně zabývám. Ač lidí viděli film Matrix, který něco naznačil, tak ho většinou nepochopili, jako většinou sci-fi filmů a dost často sci-fi berou jen jako nějakou fantazii, která ve skutečnosti neexistuje. Co se týče Archonů, je třeba hlouběji studovat gnostické spisy, které se tímto tématem hluboce zabývají. Něco o tom např. na TV Gaia v kategorii „Hluboký vesmír“ – Mimozemské kořeny gnosticismu nebo též pořady Williama Henryho na téže TV. Pochopení vlivu Archonů je základem pochopení tohoto světa, jeho karantény. Archoni vytvořili falešné světy, kde je vše pokroucené a naruby, naše vědomi je zachycené do této falešné reality a nemůže se vymanit, protože při inkarnaci jsou naše vzpomínky smazány a my si nic nepamatujeme a v každé další inkarnaci se znovu učíme, co už dávno víme. Karma se tak stává nástrojem k našemu totálnímu uvěznění a nekonečné recyklaci bez naděje na vymanění. Archoni se také nazývají Páni karmy a my to můžeme ukončit jedině pomoci vnějšího zásahu z Galaktické centrálního slunce, kdy galaktická vlna provede totální očistu naší Sluneční soustavy – něco jako očištění Augiášových chlévů dle řeckých bájí, a my pak můžeme konečně vzestoupit do vyšších duchovních úrovní, což je naše neodpíratelné právo. A tahle vlna – flash je tím, co nastane v nejbližší době, protože právě nyní se nacházíme na konci velkého cyklu, a je zde okno roků 1975 – 2025. Je toho mnohem více, ale zde na to není prostor.

 4. Miroslav napsal:

  Mohlo by jít o to, že v roce 2012, kdy si každý myslel, že podle Mayského kalendáře je konec, že to měl být vlastně začátek ? Něco nového ? Nevím, ale tak si to myslím.

  • Pavel napsal:

   21.12.2012 přišla na planetu velmi silná vlna lásky, alepson tak jsem to tenkrát v cca 20 hod cítil a trvalo to několik dnů. Ono těžko se vnímají posuny, když za kažým vyřešeným tématem v životě přicházejí další, to má pak někdy člověk pocit, že stojí na místě, když se stále musí něco řešit. Rozhodně představa, že jednoho dne se člověk probudí a vše je pryč je mylná. Je to cesta, a je třeba jít dál a procvičovat se, naučit se dělat věci lépe, rozhodně podpora je. Mě samotnému ted přichází spousta poznání o tom jak vlastně žiji a co je čas už konečně setřast

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.