Invaze mimozemšťanů? Ruští hackeři? Obloha nad New York City zářila v neonově modré barvě

Výbuch transformátoru v energetické společnosti Edison osvětlil nebe nad městem New York neonově modrou barvou. U šokovaných svědků to hned vyvolalo divoké teorie např. o invazi mimozemšťanů anebo o ruskému kybernetickému útoku na rozvodnou síť.

Neonové modré světlo, které lze vidět na kilometry daleko. Vystrašení Newyorčané rychle pořizovali a zveřejňovali snímky těchto světel. Někteří hlásili, že slyšeli bzučení a neobvyklou psychedelickou záři barev.

Video je z 27.12.2018

zdroj: 9

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
valsodarjiri ryparMarošfohat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
fohat
Host
fohat

Ještě za osmahlého prezidenta Příběh včelího medvídka https://www.youtube.com/watch?v=Ow_a6LeKCmY

Maroš
Host
Maroš

Len špekulujem – v súvislosti dokumentom Above Majestic – možno symbolické ukončenie-varovanie – energetickej mafii na Zemi. Nová éra – free energy. Edison bol súčasťou – strojcom-zástupcom energetických korporáciíí, ktoré zdierajú ľudstvo touto primitívnou „merateľnou“ technológiou už 100 rokov.

Maroš
Host
Maroš

„Web krimi-plzen.cz s odvolaním sa na tvorcov efektu píše, že išlo o kombináciu voľne predajnej zábavnej pyrotechniky a repkového oleja.:
https://www.aktuality.sk/clanok/653189/video-policia-vysetruje-mohutny-silvestrovsky-vybuch-na-zapade-ciech/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…A.

jiri rypar
Host
jiri rypar

whatdoesitmean.com…….Trump/Tesla….New York City Skyline Bathed In “Electric Blue” After Mysterious Tesla Machine Unearthed…zdravíčko všem.jr

valsodar
Host
valsodar

bol spustený Teslov morfický rezonátor…..