Invaze mimozemšťanů? Ruští hackeři? Obloha nad New York City zářila v neonově modré barvě

Výbuch transformátoru v energetické společnosti Edison osvětlil nebe nad městem New York neonově modrou barvou. U šokovaných svědků to hned vyvolalo divoké teorie např. o invazi mimozemšťanů anebo o ruskému kybernetickému útoku na rozvodnou síť.

Neonové modré světlo, které lze vidět na kilometry daleko. Vystrašení Newyorčané rychle pořizovali a zveřejňovali snímky těchto světel. Někteří hlásili, že slyšeli bzučení a neobvyklou psychedelickou záři barev.

Video je z 27.12.2018

zdroj: 9

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. fohat napsal:

  Ještě za osmahlého prezidenta Příběh včelího medvídka https://www.youtube.com/watch?v=Ow_a6LeKCmY

 2. Maroš napsal:

  Len špekulujem – v súvislosti dokumentom Above Majestic – možno symbolické ukončenie-varovanie – energetickej mafii na Zemi. Nová éra – free energy. Edison bol súčasťou – strojcom-zástupcom energetických korporáciíí, ktoré zdierajú ľudstvo touto primitívnou „merateľnou“ technológiou už 100 rokov.

 3. Maroš napsal:

  „Web krimi-plzen.cz s odvolaním sa na tvorcov efektu píše, že išlo o kombináciu voľne predajnej zábavnej pyrotechniky a repkového oleja.:
  https://www.aktuality.sk/clanok/653189/video-policia-vysetruje-mohutny-silvestrovsky-vybuch-na-zapade-ciech/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…A.

 4. jiri rypar napsal:

  whatdoesitmean.com…….Trump/Tesla….New York City Skyline Bathed In “Electric Blue” After Mysterious Tesla Machine Unearthed…zdravíčko všem.jr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.