„Islám je pro ČR nebezpečný…“ říká Jiří Kobza

…..znovu opakuji a vyzývám Vás všechny. Poslechněte si odborníka na Islám a vzpamatujte se dřív než bude pro nás všechny příliš pozdě. Vše jmenuje pravými názvy a ukazuje holou pravdu. Copak ještě lidé potřebují slyšet????

06:54

Jiří Kobza – znalec islámu

Bývalý diplomat, byznysmen a znalec islámu Jiří Kobza se v rozhovoru pro XTV otevřeně rozhovořil o úskalích islámského náboženství. „Většina názorů, které vidíme z masmédiích, vychází od lidí s minimem vědomostí o muslimech. Myslím, že islám v naší kultuře nemá místo a nesouhlasím s tím, že islám přinesl do Evropy kulturní a vědecké poznatky,“ uvedl Kobza.

Co je na tom tak zlého, abychom nemohli žít společně s muslimy? Tak zněla jedna z otázek, na kterou Kobza odpověděl výstižně: jinověrci jsou pro muslimy druhořadí občané. Podle Kobzy je přirozené, že i v ČR se nachází etablovaní a slušní muslimové, problémy ale mohou tvořit jejich rodinní příslušníci, kteří mají po získání občanství jednoho z členů rodiny právo na pobyt v evropské zemi.

„Muslimové jsou ve válce se Západem už 1400 let, jen to má různou intenzitu a formu,“ přemítal Kobza a upozorňoval na fakt, že pro muslimy je vrcholem náboženské snahy tzv. svatá válka zvaná džihád. „Islám zná jen dvě kategorie: dobrý muslim a špatný muslim. Povinností toho dobrého je uznávat džihád a zároveň přimět ty špatné, aby se stali dobrými,“ říká Kobza.

Zde si můžete poslechnout celý rozhovor:

https://youtu.be/a9aGDIRk-FA

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikBelakarus.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Plánovači pro euál v tom mohou mít prsty a bylo by to i pravděpodobné postoji korporátníků v rukou otroků/banksterů neoliberálů nově s agendami nevzdělaných neziskovek neomarxistů i politickými scénami nýmandů v zajetí pracky v láhvi. Tak se chytají opice na ořech v přivázané flašce. Lakotnost jim nedovolí pustit ořech a jsou zlovené. Tak je to i z bruselony kdy už jim islamisté nedovolili vánoční stromeček a poslechli protože jinak by hnali do moře, věřili z dobrých důvodů. Jasné je kde je dominance a je otázkou do kdy je nechají platit v selance úlye ze „svých daní což jim i vysvětlí… Číst vice »

Belakarus
Host
Belakarus

LIDIČKY, VONI UŽ PŘEPISUJOU I DOPRAVNÍ ZNAČENÍ !! ŠIŘTE, AŤ NAŠI LIDI VĚDÍ O CO TADY JDE !!!
comment image?oh=50e25796b660c0db356ce3aec95fa57b&oe=598557EB

jirik
Host
jirik

Tomio Okamura: Vystoupil jsem na zastupitelstvu města Havířov Vystoupil jsem na zastupitelstvu města Havířov v ostře mediálně a společensky sledované kauze pobytu vládních migrantů v Havířově a dalších místech republiky, jelikož naše hnutí SPD sesbíralo více než PĚT TISÍC podpisů občanů města pod petici proti umisťování migrantů do města. Vedení města, které je ve složení ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL i po mém vystoupení a předání petice bohužel NADÁLE ODMÍTÁ aktivně přijímání migrantů bránit, včetně těch islámských, jelikož se zřejmě bojí jít proti svým stranickým šéfům ve vládě. Náměstek primátorky Karel Šlachta (ČSSD) dokonce veřejně okřikl přítomné zástupce pěti tisíc… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Nad Palmýrou byla zajištěna úplná kontrola, teroristům byly v dané oblasti způsobeny značné škody, oznámil generální štáb ruských ozbrojených sil.
https://sptnkne.ws/emGf
——
Rusko vyvezlo skoro polovinu své letecké skupiny, která původně sídlila na základně Hmeimim v Sýrii, oznámil ve středu velitel Hlavního operačního velení Generálního štábu Ozbrojených sil RF, generálplukovník Sergej Rudskoj na 6. Moskevské mezinárodní bezpečnostní konferenci.

„Počet teroristických formací (v Sýrii) se snížil, což nám dovolilo vyvést skoro polovinu letadel, která sídlila na letecké základně Hmeimim,“ řekl Rudskoj.
https://sptnkne.ws/emG8

jirik
Host
jirik

Rakouský prezident Alexander Van der Bellen oslavil prvních sto dnů v úřadu osobitým způsobem. Navrhl, aby se v rámci solidarity s muslimskými ženami všechny ženy v Rakousku zahalily do šátku.
http://vool.cz/Wl8CZ
——
Teď z Česka cizinci začnou tahat ještě více peněz. Zde je důvod. A občané, pozor, budou na vás zkoušet to, na co doplatíte, varuje docentka Švihlíková
http://vool.cz/5csh3
—-
Země východní Evropy, zejména Polsko, nesplnily svou povinnost vrátit majetek zkonfiskovaný Židům během druhé světové války, píše se ve zprávě, která bude zveřejněna na konferenci Evropského dědictví Šoa.
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/polsko-nechce-vratit-zabaveny-zidovsky-majetek/

jirik
Host
jirik

Italská rodina se před devíti lety ujala migranta z Maroka, kterému poskytla nejen střechu nad hlavou, ale i jídlo, ošacení a vše potřebné pro příjemný život bez práce. Bohužel, mladík se svým dobrodincem odvděčil nejhorším možným způsobem. V pondělí ho podle medializovaných informací v Turíně zatkla speciální jednotka (ROS) za to, že plánoval teroristické útoky v zemi a byl označen za „mimořádně nebezpečného“. Marocký migrant Mouner El Aoual (29 let) žil s italskou rodinou v Turíně devět let, během nichž se mu dařilo udržovat své aktivity v tajnosti. Hostitelé nevěnovali pozornost tomu, co dělal na internetu a s kým si… Číst vice »