Islamizace ČR je nevyhnutelná.

…..neustále se ptám sám sebe, co se musí stát, aby se lidé zvedli od počítačů ze židlí a postavili se na odpor toho zrůdného dění v celé Evropě. Za několik měsíců může být pozdě s tímto cokoliv udělat. Všichni by si měli uvědomit, že se jedná hlavně o naše děti, kterým jsme připravili do budoucna peklo na zemi díky nějakým špatným hercům a komediantům, kteří nerozuměli ničemu a politice už vůbec né….

08:54

 

Islamizace ČR je nevyhnutelná.

Elitní poradce Andreje Jan Macháček prohlásil 18. 5. 2017 : „České rodiny si budou muset zvykat na to, že dostanou nájemníky tmavé pleti.“ Salámovou metodou toto zatím prohlásil obyčejný úředník, aby byli oVčané připraveni, až to začnou říkat naši politici. Distancoval se Bureš od tohoto prohlášení? Skutečně stále věříte, že cizincovi jde o vaše dobro a že kvůli vám zanechal podnikání?

V Německu a dalších státech se už zatýká za kritiku cizáků. Přepadne-li vás imigrant, či znásilní-li vaši manželku, nebude trestán on, ale vy, protože jste rasista!

Bureš a Bohuš nás tlačí do Nové Evropy, kde budeme druhořadí. Nová Evropa bude federativní svazek, jeden stát, jedna vláda, zákony, měna, obrana, policie, kultura, migrační politika. Budeme Evropská federace. Co se Ádovi nepodařilo, zvládla německá svazačka a zaprodaní eurohujeři v Bruseli – čtvrtá Říše velkoněmecká, kterou někteří předvídali už před deseti lety. Budeme kanton- územně správní celek, kraj, oblast. Proto se ruší slovo republika. Co je proti tomu porevoluční masové a záměrné rozkradení celé republiky západem? Celá vláda nás prodává za bílého dne. Skutečně se historie neopakuje? Komediant schválil část naší armády pod velení Bundeswehru. Takže bez schválení prezidenta půjdou čeští vojáci v první řadě ve válce proti Rusku.

Skutečně vám nevadí, že kvůli jakémusi komediantovi budou umírat vaši synové? Proč jsem si zrovna vzpomněl na Čapkovu Matku? Označení našich hranic z německé strany – Bundeslandes – zemská hranice, německá země. Stále vám to nedochází? Bohuš jel do Německa kvůli urychlení eura. Znali jste před čtyřmi roky slova jako imigrace, integrace? Měla nějaká strana v programu přijetí cizáků, bezplatné darování bytů jako trvalé bydliště a sociálních dávek ve výši dvou důchodů? Co mají říkat invalidé a svobodné matky, počítající každou korunu? Je to ještě česká vláda?

Připravují se Spojené státy evropské. Potom se nedovoláte ochrany u nikoho. Euro a Nová Evropa je past, ze které se už nedostaneme. Státy budou zrušeny, jejich obyvatelé budou otroky pracující od rána do večera. To už je dnes, ale bude to ještě horší. Přiblížíme se Řecku, Itálii, Portugalsku, Španělsku a dalším katastrofálně zadluženým zemím.

Medián /nejběžnější mzda/ za dvacet sedm let je čtvrtina německé mzdy. Minimální mzda, týkající se mx. dvou procent, tento problém ještě zhoršuje. Hodnotový podukt je vyvážen do ciziny. To je skutečný důvod stále nižších platů vzhledem k neustálému zdražování energie, nájmu, potravin. Jde o záměr NWO. Produktivita v české a německé automobilce je stejná, plat nikoli.

Další důvod nízké mzdy jsou jedny z nejvyšších odvodů za práci v Evropě. Zaměstnavatel platí ještě čtvrtinu vašeho platu navíc. Proto se mu vyplatí zaměstnat mnohem levnější cizince. Takže, soudruhu Bureši, stačí snížit náklady na práci a DPH, a zvýší se zaměstnanost i platy a tím i výběr daní. To jste se neučil v ekonomii?

Jsme na prvním místě v Evropě ve výstavbě supermarketů na obyvatele. V Maďarsku musí všechny velké firmy 90% zisků nechat v této zemi. Maďarsko má vlastní banku, naše „Česká“ banka už není česká.

V roce 1989 jsme byli potravinově soběstační na 94%, 6% tvořily jižní plody. Byli jsme velmoc v bramborách, cukrovce, obilí. Vyráběli jsme doslova vše, kromě raketových motorů. Dnes to vše dovážíme, zemědělcům se vyplatí pěstovat řepku. Skutečný rolník by plakal. Bureš přidává do nafty řepku, aniž by to EU ještě vyžadovala. Proto u nás měly tyto dotace skončit v květnu 2015. Lidovecký ministr zemědělství na příkaz Bureše dotace prodoužil o další tři roky.

Bureš ničí potravinářské firmy, které stále ještě vyrábí skutečné kvalitní potraviny, které mu vadí v jeho monopolu na potraviny. Stačí zařídit Zajištovací příkaz a zavolat firmě, aby do zítřka zaplatila půl milionu…

Kolik hektarů velmi úrodné půdy se zničilo výstavbou supermarketů, skladovacích a výrobních hal, solárek a řepkou? Napravení půdy bude trvat tisíc let.

V Německu dostávají lidé za ubytování imigrantů 2780 eur za jednoho cizáka. Udělají to sluníčkáři za ty prachy? Nebudou nuceni někteří chudí lidé tento zločin udělat? Co udělá muslim, když rodina bude obědvat řízek?

Je velmi pravděpodobné, že Bohuš s Andrejem udělají do voleb nevratné zákony ve prospěch eura a Nové Evropy.

Už dnes jíme potravinový odpad. Až Bureš zničí poslední zbytky firem vyrábějících potraviny, zbude nám maso plné vody, kuře plné separátů, uzeniny plné mouky, mražené předpečené pečivo, to vše bez chuti. Ani tohle vám nebude vadit?

Miliardář Janeček získal licenci na těžbu lithia. Je ochoten licenci prodat cizí firmě, která mu dobře zaplatí. Je stejně hladový po milionech jako jiní miliardáři – Bakala, Andrej a další. Cizí firma bude vydělávat na našem nerostném bohatství. Proč ministr financí nezajistí, aby se tyto úniky neděly, a aby milardové zisky zůstaly u nás, pokud mu jde skutečně o český národ?

Europarlament chce sankce proti Maďarsku. Pro hlasovali všichni eurohujeři z ČSSD, ANO, a soudruh Štětina. Mezi ČSSD a ANO není žádný rozdíl, všichni chtějí imigranty, v obou stranách jsou mafiáni. Teď už to není žádné tajemství.

Na Islandu si zvolili stranu, kterou před deseti lety lid vyhodil z okna, u nás se o tom nesmělo psát. Na Slovensku před časem znovu zvolili stanu, kvůli které mrzli na demonstracích. Češi také kdysi vítali německé a americké tanky, dnes je vítají opět… Lidé jsou všude nepoučitelní.

Každoročně posíláme ukrajinským fašistům 35 milionů. Ale na vyšší platy a důchody peníze nejsou.

Bureš – „Pan premier se ke mě chová jako bych kradl.“ Prý za ním není žádné podezření, skandál, ani vyšetřování policie a EU… Major Zeman sleduje na filmovém plátně Bureše : „Jestli to udělal, tak bude zatloukat do soudného dne.“

Macron vyhrožuje státům, které odmítají imigranty, to stejné má v plánu příští rok Německo po jejich volbách. Bureš s tím souhlasí, protože zve do Prahy Sorosovu školu, která  učí, jak rozvracet státy. Skutečně chcete Majdan v Praze a loutkovou vládu EU a USA? V těchto volbách půjde doslova o vše, o suverenitu a o bezpečnost naší vlasti. Mnoho evropských zemí se už islamizuje, kriminalita cizáků roste, policie se jich bojí, znásilnují se ženy bez hledu na věk a děti bez rozdílu pohlaví, ženám se dělá obřízka, nutí se ženy oblékat do černých obdélníků a mužům se řežou hlavy. Proč jste si jisti, že se tohle nebude týkat vašich matek, manželek, dětí a dokonce i  vás samotných? Proč stále chcete volit velké strany, kterým na vás vůbec nezáleží?

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Islamizace ČR je nevyhnutelná."

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mikessska
Host
Mikessska
Proto nevolím nikoho. Když si čtu tyto řádky, a další jiné články, tak mám stejně pocit, že už to máme sečteno. Naděje umírá poslední. Tak nevím, nevím. Někde jsem zaslechla, že bude povinné si čipovat i kolo. To, aby věděli, kde se pohybujete. Když jedete autem, ví to. Když jdete pěšky a máte u sebe mobil – ví to. A teď, když pojedete na kole a nebudete mít u sebe mobil – budou to vědět, protože čipování kola bude povinné. A hádejte, čím to opět zdůvodnili – strachem, jak jinak. Přece chrání náš majetek před krádeží – a je úplně… Číst vice »
tauri
Host
tauri

Ano svatá pravda, náš národ se zlomit nedá, protože je tak jednoduchý, že neudělá raději nic a přizpůsobí se! Jen bude brebtat u píva…Takže zlomit se nenechá..jen příjme fakt, že to tak bude.

Když 10 lidem řeknu, že tu jsme jen jako otroci, 9,5 z nich řekne, že ne…0,5 je na váškách a bojí si to plně uvědomit.

jirik
Host
jirik

Islámský extremismus má v České republice podporu Univerzity Karlovy
http://www.stop-multikulti.cz/islamsky-extremismus-ma-v-ceske-republice-podporu-univerzity-karlovy/

Vlad din Transilvania
Host
Vlad din Transilvania

Vše bude nakonec úplně jinak, přátelé…:-)

Vlad din Transilvania
Host
Vlad din Transilvania

Komedianti velice dobře rozumí tomu co dělají, jsou to chazarské krysy ve velké většině, to nevíte?

Geo
Host

Je mě ze všeho na blití….

jirik
Host
jirik
Pilný: ANO, bude líp. Až důchody skončí, senioři budou makat, „sekat v parku trávu“ http://vool.cz/DGSds Pilného prognóza je chmurná: „Penzijní systém samozřejmě dojede, dřív nebo později. Je třeba hledat cesty, jak z toho. Zatím se to nikomu nepodařilo. Moje děti nebudou dostávat důchod, z čeho by to proboha bylo? Musejí se o sebe postarat a šetřit si na stáří. Pilný odmítá výraz „důchodce“, pro něj je to „senior“, kterému máme zajistit „určitou kvalitu života“. Co sleduje výměnou důchodce za seniora? „Není to jen o tom, že mu budeme přes plot házet zbytky.“ (V panelácích by to šlo dost blbě.) „Ti… Číst vice »
vlastenec= xenofob?
Host
vlastenec= xenofob?

Když váháte koho volit, přečtěte si důkladně volební programy a přemýšlejte.
http://radnaroda.cz/programove_prohlaseni

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!