ISLÁMSKÁ BUDOUCNOST EVROPY

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
citujijirikMaxMartin Rubáš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Nostradamovo proroctví o uprchlících
http://www.rukojmi.cz/clanky/veda-a-technika/1169-nostradamovo-proroctvi-o-uprchlicich
—-
tak schválně jak úspěšnou předpověď nostradamus udělal….

jirik
Host
jirik

Úvahy nad naší svobodou
Dost často se setkávám s tvrzením svých oponentů, že současná společnost je lepší proto, že jsme svobodnější. Vždy jako první uvádějí příklad, že především máme právo vyjadřovat své názory. Což jsme prý za vlády komunistů neměli.
Je to pravda? Samozřejmě že není, i v dobách komunistických vlád jsme měli právo vyjadřovat své názory. Pouze když se náš názor neshodoval s oficiální propagandou, mohli jsme očekávat ztrátu osobní svobody i dalších následků.
http://www.rukojmi.cz/clanky/5676-uvahy-nad-nasi-svobodou

jirik
Host
jirik

Starý vtip, ale stále aktuální
https://vk.com/photo425119000_456239571?rev=1

jirik
Host
jirik

Západní Evropa: Transformace vlasti na nepřátelské území. Země jedna po druhé podléhají islámu. Proč tomu řada z nás napomáhá? Smrt Starého kontinentu bude násilná a bolestivá. Pamatujme, komu za to děkovat!
http://www.protiproud.cz/politika/3654-zapadni-evropa-transformace-vlasti-na-nepratelske-uzemi-zeme-jedna-po-druhe-podlehaji-islamu-proc-tomu-rada-z-nas-napomaha-smrt-stareho-kontinentu-bude-nasilna-a-bolestiva-pamatujme-komu-za-to-dekovat.htm

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Je to smutné ale článek má pravdu. Multikulturní obohacení. Bohužel demografie předpovídá, že tohle se bude dít stále častěji. Muslimů bude přibývat a tak se bude rozšiřovat jejich násilí, domácích bude míň a budou stárnout.
http://www.epshark.cz/clanek/184/mohammed-je-budoucnosti-evropy

jirik
Host
jirik

Hamburský súd vyniesol konečný rozsudok vo veci 27-ročného Palestínčana, ktorý vlani v mene džihádu usmrtil jedného človeka a šesť ďalších zranil. Islamista Ahmad A., ktorý svoju vinu počas procesu priznal, chcel podľa vyšetrovateľov zabiť čo najviac kresťanov. Súd mu vymeral najvyšší možný trest doživotia, píše portál Novinky.cz.
https://www.hlavnespravy.sk/migrant-ktory-minuly-rok-v-hamburgu-zabijal-v-supermarkete-dostal-dozivotny-trest/1329610

Max
Host
Max

To není neschopnost ani blbost. To je záměr !!!

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

„Vedení Brna schválilo arabštinu na svých úřadech! .Už nám to začíná…… Brzo se už budeme muset naučit i MY JEJICH ŘEČ……. A zase jsme o krok dál. Vedení Brna schválilo arabštinu na svých úřadech! Pro tuto záležitost hlasovali zastupitelé z hnutí KDU-ČSL, Žít Brno, Zelení, Pirátí a TOP 09… ( Copak asi budou zástupci těchto stran prosazovat ve vládě ?) Brněnský deník informuje o to, že dnes vedení města Brna schválilo vytvoření pracovního místa pro tlumočníka z arabštiny, aby se domluvili arabsky hovořící lidé při vyřizování úředních věcí na brněnských úřadech. Již tak nebudou v Brně muset hovořit na úřadech… Číst vice »

cituji
Host
cituji

Cituji ZÚ Islámábád doporučuje postupovat při výběru obchodního partnera na pákistánské straně velmi pečlivě a vybranou firmu si dobře prověřit. Pákistánské firmy, i řádně registrované, často využívají předstíraných obchodních aktivit k ilegální migraci do Evropy. Zdroj http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/pakistan-zakladni-podminky-pro-uplatneni-ceskeho-18747.html