Istanbulská úmluva a pedofilie

Česká ženská lobby – neziskovka, která prosazuje ratifikaci Istanbulské úmluvy – prosazuje i INTEGRACI PEDOFILNÍ SEXUÁLNÍ ORIENTACE a oddělení této sexuální orientace (již ne deviace?!) od sexuálního zneužívání dětí. Tedy podle ženské lobby už nebude pedofilie kvalifikována jako zločin, ale jako zákonná, tzv. sexuální orientace! To v důsledku znamená, že rodič, který bude chránit své dítě, bude nazván pedofobem a trestán podobně jako homofobovéNe na děti, ale na pedofily se bude VZTAHOVAT OCHRANA V RÁMCI ISTANBULSKÉ ÚMLUVY. Pedofilové (zločinci) budou spadat do skupiny osob, na kte ré prý je „pácháno genderově podmíněné násilí – tzv. heterosexistická šikana“ (citace ze stránek ČŽL, viz: Stínová zpráva o stavu genderové rovnosti v ČR 2015, strana 126).

Kdo z českých občanů může tuto zločinnou zvrácenost ohrožující jeho vlastní děti schválit? Uvědomme si, že jde o uzákonění zločinného zneužívání dětí už v předškolním věku.

Česká ženská lobby dělá absurdní závěry, že prý pedofilie je něco jiného a zneužívání dětí je něco jiného. Je to jako tvrdit, že vražda je něco jiného než zabití.

Někteří naivně říkají, že Istanbulská úmluva nemá nic společného s kradením dětí. Kde ale pedofilové vezmou děti k realizování své „sexuální orientace“? Kteří rodiče jim je dají? Žádní! Proto je tu osvědčený mechanismus tzv. prevence domácího násilí, zaváděný Istanbulskou úmluvou. I nejmenší děti jsou takzvaně preventivně(!) kradeny rodičům a následně dávány do tzv. adopce těmto sexuálním deviantům! Podle ženské lobby už nepůjde o zneužívání dětí, ale pouze o realizaci „sexuální orientace“. Toto jsou zločiny proti lidskosti! To si má Česko schválit?

Napsali: Metoděj OSBMr, Timotej OSBMr – Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

Dne: 28. 11. 2018

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
mariankosmacRodoterfrySonicCZK Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Sonic
Host
Sonic

Milá Terezo,ale vražda je niečo iného ako zabitie! Takto nešikovne by som to neporovnával. Samozrejme každému je jasné o čom píšeš a rovnako tak je jasné aj rôznym úchilom čoho chcú dosiahnuť. Lenže si treba uvedomiť že tu nejde ani tak o legalizáciu už spomenutých inak orientovaných ľudí. Takých nieje zase tak veľa,v pomere k normálne orientovaním. Predovšetkým tu ide o vytvorenie prostredia a zákonom podporených profilov správania sa ľudí do budúcnosti. Na tomto príklade je vidieť ako sa postupne presadzuje a realizuje tzv.sociálne inžinierstvo. Ak by takto inak orientovaní ľudia mali určité práva už dávno v minulosti a neboli… Číst vice »

CZK
Host
CZK

Myslím, že by to potěšilo muslimské muže. To už by se tady cítili opravdu jako doma…

terfry
Host
terfry

Je dobře, že lidem zde ukazujete, co se dnes děje. I zde je možné si o tomto hnusu přečíst.
http://energieupramene.blogspot.com/2018/11/cesky-knez-prof-pitha.html

Rodo
Host
Rodo

A co tak dát podnět na policií na tu pofiderní neziskovku? Jestli že podněcuje k prosazení něčeho co je trestný čin tak proč ty parchanty neudat na policií nebo už snad v tomto státě je možné páchat kde co? Ne že bych komunisty hájil ale za komunistů by takoví pofiderní lidé šli za katr je vidět že že západu krom pár dobrých věci přišel i rozmach různých úchylek a různých zvráceností likvidující tradiční rodiny muž žena dítě představa že by mi legálně nějaký úchyl legálně zneužil mou malinkou dcerušku tak bych ho zaživa vykastroval!!!

mariankosmac
Host
mariankosmac

Dnes už pedofili normálne hrde pochodujú s homosexuálmi na tých ich dúhových pride a policajti tie pochody chránia než aby riešili kto tam vlastne pochoduje, takže tak.