Italská levicová neziskovka obvinila Salviniho ze šíření nenávist

Krajně levicová italská organizace bojující za otevřené hranice, Baobab Experience, obvinila italského politického vůdce Salviniho z toho, že šíří ve svých projevech takzvanou nenávist.

Na začátku týdne tato skupina oznámila, že ministra Salviniho udala úřadům pro “zločinné šíření idejí založených na etnické nebo rasové nenávisti”.

Skupina se opírá o jednu ze Salviniho řečí, která měla obsahovat frázi “budete muset odejít pryč” a vztahovala se na migranty. Tím měl Salvini šířit nenávist a podněcovat “alarmující sociální netoleranci”.

.

Snaha dělat z invaze afrických ekonomických migrantů případ lidských práv je směšná. A nabízí se i otázka lidských práv Italů, práv na italskou Itálii a práva rozhodovat ve vlastní zemi podle vlastních pravidel.

Vaffanculo!

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vítězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Co je to levice? po zkušenosti s touto nesmyslnou doktrínou se musím poradit s Adolfem Hitlerem,protože ten ví o čem je řeč. Všichni sociální demokrati selhali jako lidé i jako politici. Nevím co si mám o té sebrance myslet. Jedno je jisté a to, že se do současné politiky naprosto nehodí,protože neví jaká bije a ani nechtějí vědět. Je to banda tupců, co jim jde pouze o prachy. Nic jiného v tom nelze hledat.