Italská levicová neziskovka obvinila Salviniho ze šíření nenávist

Krajně levicová italská organizace bojující za otevřené hranice, Baobab Experience, obvinila italského politického vůdce Salviniho z toho, že šíří ve svých projevech takzvanou nenávist.

Na začátku týdne tato skupina oznámila, že ministra Salviniho udala úřadům pro “zločinné šíření idejí založených na etnické nebo rasové nenávisti”.

Skupina se opírá o jednu ze Salviniho řečí, která měla obsahovat frázi “budete muset odejít pryč” a vztahovala se na migranty. Tím měl Salvini šířit nenávist a podněcovat “alarmující sociální netoleranci”.

.

Snaha dělat z invaze afrických ekonomických migrantů případ lidských práv je směšná. A nabízí se i otázka lidských práv Italů, práv na italskou Itálii a práva rozhodovat ve vlastní zemi podle vlastních pravidel.

Vaffanculo!

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Vítězslav Crha napsal:

    Co je to levice? po zkušenosti s touto nesmyslnou doktrínou se musím poradit s Adolfem Hitlerem,protože ten ví o čem je řeč. Všichni sociální demokrati selhali jako lidé i jako politici. Nevím co si mám o té sebrance myslet. Jedno je jisté a to, že se do současné politiky naprosto nehodí,protože neví jaká bije a ani nechtějí vědět. Je to banda tupců, co jim jde pouze o prachy. Nic jiného v tom nelze hledat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.