Italská média oznámila blížící se rezignaci papeže

Vatikán se údajně připravuje na volbu nového papeže v horizontu několika příštích týdnů. A zdá se, že za nitky tahá stále čilý předchozí papež Ratzinger (Benedikt XVI.), žijící již několik let v ústraní.

Dne 6. listopadu 2018 italská internetová stránka Dagospia vypustila tuto domnělou mediální bombu o současném papeži Bergogliovi, čímž opět jen potvrdila to, o čem Leo Zagami po léta psal na Infowars. Současný papež neskončí v Římě, ale velmi brzy odstoupí a stáhne se do Argentiny, aby tam v poklidu a izolaci dožil zbývající roky svého pozemského života.

 

Již několik týdnů kolují v římských elitních kruzích blízkých iluminátské akademii zvěsti o tom, že papež František vážně uvažuje o ukončení svého pontifikátu. A nedávný objev kostí na Vatikánském velvyslanectví v Římě tuto pravděpodobnost jen posílil, stejně jako všechny ostatní skandály, které se den ode dne kupí.

Před několika málo dny například katolická církev v Guamu oznámila plány vyhlásit bankrot podle zákona, a sice ve snaze vypořádat se tímto způsobem s řadou nároků obětí sexuálního zneužívání duchovními na tomto odlehlém území pod kontrolou Spojených států. Mimoto probíhá vyšetřování obdobných skandálů v podstatě po celých Spojených státech, což může v blízké budoucnosti přivést mnoho dalších katolických diecézí do bankrotu.

Poslední zprávu o nadcházející rezignaci papeže Františka zveřejnil známý webový portál Dagospia, za nímž stojí italská mediální celebrita Robert D’Agostino. A podle vatikánských expertů je tato zpráva pravdivá. Proto byla ostatně později převzata a publikována i v tištěné podobě italskými novinami Libero. Zvláštnost publikovaného článku a jeho relativní informace poukazují na kardinála Scolu, jakožto možného příštího papeže. Jeho Eminence Angelo Scola – kardinál, emeritní arcibiskup milánský, byl papežem Benediktem XVI. jmenován arcibiskupem milánským 28. června 2011.

 

V letech 2002 až 2011 Scola působil jako patriarcha benátský. Později, v roce 2003, byl povýšen na kardinála. Nejdůležitější je však to, že Scolu jmenoval Ratzinger, který zdá se dál tahá za nitky ze zákulisí. Potvrzuje se tak to, co více než před týdnem Leo Zagamimu sdělil vatikánský odborník a člen Papežského jezdeckého řádu svatého Sylvestera Popea, Cav. Fortunato Luciana Sciandra. Má jít o tajné spiknutí vedoucímu k odvolání papeže Františka, k němuž prý nabádají kardinál Bertone spolu s emeritním papežem Benediktem XVI. Jeho zdraví je sice už křehčí, nicméně na druhou stranu s vidinou beztak se blížící smrti se nebojí možnosti, že bude otráven za to, že si dovolil postavit se proti kacířství a úpadku církve podněcované současným jezuitským papežem. Ten se totiž dostává pod stále silnější tlak tradicionalistických frakcí církve.

Současné domněnky o téměř jisté rezignaci papeže Františka v horizontu nadcházejících několika týdnů posiluje také nedávné prohlášení, které vydal kardinál Camillo Ruini skrze italské noviny Corriere della Sera. Ruini sice popřel existenci spiknutí řízeného rukou tradicionalistické frakce kardinálů, požadujících podporu papeže Benedikta XVI. ve věci kompromitace současného papeže Bergoglia. Nicméně dlužno dodat, že Ruini byť jen existenci takového spiknutí nikdy otevřeně nepřipustí. Hrozilo by mu pak totiž, že by byl označen za jeho součást. V poslední době se však vykrystalizovala zjevná opozice vůči papeži Františkovi, což bylo zřejmé na posledním synodu pro mladé lidi, na němž papež čelil více nepřátelskému prostředí vůči svému liberálnímu mondialistickému pohledu.

Každopádně to nyní ve Vatikánu vře. Jezuité se jen tak své kontroly nad Svatým stolcem nevzdají. Objevily se už i zvěsti o dalším liberálním kandidátovi na papeže z Afriky, který by mohl nahradit papeže Františka. Jeho šance stát se papežem by byly veliké, kdyby spiknutí papeže Benedikta XVI. vrátit se zpět k tradici selhalo. Jedna věc je však jistá: Současný papež odstoupí co nevidět.

pro tadesco přeložil Rosťa | zdroj: 9

Jen připomínám, že Leo Zagami je člen svobodozednářské lóže P2.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

26 komentářů

 1. jirik napsal:

  Takže budou dva emeritní papežové, a tím novým se jako v církvi změní něco do konstruktivního směru nebo pro obyčejné ovečky? Třeba by se mohl změnit postoj k pedofilii kněží, k LGBT svatbám,…..

  • pavel blaheta napsal:

   Pokud odstoupí současný papež a novým se stane někdo jiný než ten předchozí tak bude mít katolická církev podobně jako v letech 1410 – 1415 tři papeže. Protože podle jejich pravidel je papež volen do úřadu až do své smrti. Je naprosto neobvyklé, aby papež abdikoval a nyní by to bylo dokonce dvakrát během krátké doby. Že by „znamení“ doby?

   • jirik napsal:

    tehdy se jednalo o vzdoropapežství
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Pape%C5%BEsk%C3%A9_schizma
    Jako vzdoropapež je označován ten z papežů, který není uznáván za právoplatného.

    Konkláve z roku 2013 nesouvisí se schizmatem, i když po volbě nového papeže Františka nastala situace, kdy žili dva papežové: Emeritní papež Benedikt XVI. a papež František. Benedikt XVI. odstoupil ze zdravotních důvodů a prohlásil, že v pozici emeritního papeže se zcela podřídí papeži novému. V novověku je sice odstoupení papeže situace zcela výjimečná (v novější době je Benedikt XVI. jediným papežem, který dobrovolně odstoupil), ale zcela v souladu s Kodexem kanonického práva[2]. Proto dobrovolné zřeknutí se úřadu papeže nemůže být považováno za schizma.

 2. Maroš napsal:

  „Současný papež neskončí v Římě, ale velmi brzy odstoupí a stáhne se do Argentiny, aby tam v poklidu a izolaci dožil zbývající roky svého pozemského života.“ – ak to stihnú – pridajú sa aj Kiska s rodinou. Ich lietadlo bude šoférovať kapitán Danko!

  Tu je názorný príklad, ako illumináti, ktorí ovládajú akademickú pôdu, inštalujú a odinštalúvajú svoje bábky k moci a od moci…
  „Danko v rigoróznej práci vykradol päť učebníc“
  „Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici mu ako historicky prvému umožnila utajiť rigoróznu prácu.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/641761/danko-v-rigoroznej-praci-vykradol-pat-ucebnic/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

 3. jintrovert napsal:

  Tak Franta už nám(za včasu) balí kufry(???) ☺ Ani se mu nedivím-moc dobře totiž ví jaká „END GAME“ nás zanedlouho čeká…Jenom jak sem uviděl nadpis článku,tak mi vyskočilo/li proroctví o posledním papeži a je to právě jezuita Franta ☻Posl.papež má skončit v prosinci a po té uprchnout(uletět) z Říma…Třicátátřetí titulní strana The Economist 2019 mluví myslím dost jasnou řečí.

 4. toma sino napsal:

  Predpoveď veštkyne Zany na rok 2018:
  Komplikovaný, rozbúrený, nespravodlivý a krvavý – aj takto možno hodnotiť rok 2018 z pohľadu toho, čo sa udeje vo svete. Naša planéta je zdevastovaná, ale boj o prírodné bohatstvá sa aj napriek tomu bude zvyšovať, čím sa dokoná nerovnováha pre budúce generácie. No je mimoriadne priaznivé, že v budúcom roku jeden mocný muž položí konečne zásadnú otázku: Prežijú vôbec budúce generácie?

  Svet zmení myslenie. Ale nie konanie. V prvej polovici roku 2018 zostáva v popredí stále Čína a k slovu sa výrazne dostane Rusko a Severná Kórea. Hrozba svetového konfliktu bude veľmi živá, až hrozivá. Od druhej polovice mája do prvej polovice augusta stúpne počet zemetrasení, prílivových vĺn, záplav a rozsiahlych požiarov v celej Ázii a najmä v Indonézii. Ľudia začnú migrovať nielen z krajiny do krajiny, ale aj z jedného kontinentu na druhý.

  Civilizačné choroby, ale aj choroby takmer zabudnuté a tiež tie, ktoré budú umelo vyvolané, zasiahnu v apríli, v júli, auguste, októbri a decembri 2018 menej vyspelé krajiny Afriky, Južnej Ameriky a lokálne miesta v južnej Európe. Najmä Africký kontinent bude postihnutý hladomorom a veľkou biedou. Paradoxne sa zrak ľudstva neuprie na týchto nevinných a nepobeží im na pomoc. Bude sa totiž upierať na západnú Európu, v ktorej budú prebiehať transformácie v súvislosti s eurom a svetovou ekonomikou. Od turbulencií nebude ušetrený ani Vatikán. Je možné, že cirkev príde o toho najdôležitejšieho muža, no na jeho miesto nenastúpi zatiaľ nik iný.

  Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/638048/predpoved-vestkyne-zany-na-rok-2018-chyby-slovenskych-politikov-svetovy-konflikt-a-papez-v-ohrozeni/

 5. toma sino napsal:

  Koniec Vatikánu, výstavba tretieho Šalamúnovho chrámu a Antikrist
  https://blog.infovojna.sk/koniec-vatikanu-vystavba-tretieho-salamunovho-chramu-a-antirkist/

  • Maroš napsal:

   Tomáš Siónsky – pochopiteľne – pokiaľ je biblický projekt váš – židovský . nemôže mať na vrch – žiadne batoľa! Biblický projekt je určený budúcim idiotom – velebiacim „nezastupiteľnú“ úlohu židov, ako spasiteľov sveta = mocenský komplex!

   Šalamúnov chrám? Chrám zhýralca? Židia dodnes plagiujú výroky akože „Šalamúna“ podľa výrokov Budhu! Šmejdi boli, šmejdi sú – šmejdi budú… A možno raz konečne nebudú…

  • DREVO napsal:

   Obama ako antikrist v pozadí nastupí za Trumpetu po prevrate (pád doláru, občianké nepokoje, riziko 3sv.vojny) Falošný prorok František je len sprostredkovateľ týchto posledných, plánovaných biblických udalostí.

   Sláva Slovanom a ich BOHOM !!

 6. Liběna napsal:

  tady se najdete, z ceho mozna vzniklo slovo Vatikan : ) http://knihya.cz/slovansky-jemnohmotny-a-jeste-podivnejsi-svet/

 7. jintrovert napsal:

  …“Jezuité hned na počátku měli v církvi nepřátele a byli uznáni jako řád až poté, co slíbili absolutní a přímou podřízenost papeži, jako jeho osobní armáda. Proto NIKDY nemohl být jezuita papežem. Stalo se to až teď na konci času… “

  …“Vůdce jezuitů s titulem GENERÁL (nezapomeňme, tato sekta má vojenskou organizaci!) je neoficielně znám jako “černý papež”. Existuje mnoho důkazů o tom, že jezuitské zákulisní intriky měly dlouhodobě velký politický vliv, často větší než měl normální „bílý papež“. Papežové nejsou tradičně jezuité, z již uvedených důvodů. Francis je ovšem JEZUITA…“

  Tajné dějiny jezuitů od bývalého člena řádu. Kniha odhaluje nekalé jezuitské praktiky a jejich nekřesťanský charakter. Za to, že dal křesťanům k dispozici pravdu, která osvobozuje, zaplatil její autor nejvyšší daň — byl zavražděn svými bývalými kolegy. Naštěstí se stále objevují lidé se svědomím…

  http://www.b-a-n.cz/tdj2-uvod.html

  • tereza napsal:

   Váš odkaz nefunguje..

  • Maroš napsal:

   jintrovert – absolútne ignoruješ infiltráciu katolíckej cirkvi slobodomurármi, marxistami, židmi, satanistami – to nie je len o jezuitoch! Vatikán je súčasťou Globálneho prediktora – takže divide et impera platí aj pre frakcie Vatikánu.

   • jintrovert napsal:

    A já někde napsal,že je to jen o jezuitech(?) V téhle té notně pokročilé době(řečeno hodně slušně),je to všechno už tak nezřízený svinčík/entropie,že se vtom ani to prasátko nevyzná ☻ Označení globální prediktor mi přijde až moc jemné a nepřesné..,globální PREDÁTOR je mnohem lepší ☺

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.