Italský europoslanec za Ligu vyzval Evropany, aby povstali (VIDEO)

S ohledem na celoevropský neklid směřovaný vůči establishmentu a v ozvěně za nejnovějším islamistickým útokem ve Štrasburku europoslanec za italskou Ligu, Angelo Ciocca, vyzval Evropany, aby povstali.

“Jsou určité odpovědnosti, které člověk už nechce vidět. Ale pak jsou tu ty důležité. A já skutečně nemohu přijmout tento přístup, kdy se říká: ‘Musíme jít dál.’ Ne, my nemůžeme jít dál s chybami. Nemůžeme jít dál s omyly.”

 

 

 

Europoslanec svá slova pronesl kde jinde, než v Evropském parlamentu, který je plný lidí, co je spaluje až nenávist ke staré Evropě a jejím lidem.

A s tím, že Evropané nemohou takto dále pokračovat, dodal: Všichni, a říkám všichni: Povstaňte! Povstaňte! Povstaňte! Připojuji se k protestu, a říkám, Povstaňte! Povstaňte!”

 

zdroj: 9

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. mino napsal:

  Nebude z toho nejaká autonehoda s tragickým koncom pre toho pána?

 2. jirik napsal:

  Na pozvanie PANAP – Aliancie ochrany mieru, ktorá v Bratislave zorganizovala medzinárodnú konferenciu s názvom EÚ: „Únia suverénnych európskych štátov alebo diktát Bruselu?“ za účasti politikov z Európy, Ruska a USA, sudca Najvyššieho súdu a kandidát na prezidenta Štefan Harabin 10. novembra 2018 vystúpil s dole pripojeným prejavom:
  https://zemavek.sk/eu-a-euroazijska-unia-rivalita-alebo-spolupraca/

 3. Vítězslav Crha napsal:

  Tak jo jdeme do toho a neustoupíme dokud nepadne tato svoloč s prázdným itinerářem.

 4. stefan napsal:

  Konecne v EU parlamentu zazne aj pravda. Povalit fasisticku EU. EU potrbuje zmenu. Narodne staty v spolku EU. Ziadna super unia Europska.STOP nadvlade korporacii a bankam. MMM dohralo rolu sionizmu. Merkel,Makron,Mayova.

  • susanfox napsal:

   zajimave je, ze tady v italii o tom nikdo nevi. proste ticho po pesine… kdyby nebylo tadesco. cz tak se o tom nedozvim
   ?

 5. susanfox napsal:

  zajimave je, ze se o tom v italii nic nevi. v televisi ani tuk.

 6. jirik napsal:

  Protestující vycházejí do ulic, protože nesouhlasí s migračním paktem OSN a jeho přijetím belgickým premiérem Charlesem Michelem. Souhlas Michela s tímto paktem vyvolalo politickou reakci v Belgii, což přivedlo k rozporu ve vládnoucí koalici a k výzvám k protestům proti migraci.
  https://sptnkne.ws/kqrv

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..