IV. ŘÍŠE NEDOSTUDOVANÉHO KNIHKUPCE SCHULZE

Zdá se, že od reality odtržení EUropští soudruzi v čele s nedostudovaným knihkupcem Schulzem si čím dál větší skepsi občanů z EU vyložili po svém. Reformací má být federalizace = Spojené státy evropské. Pějme Ódu na radost!

 

 

Bývalý alkoholik a šéf Evropského parlamentu Martin Schulz dle informací v článku na iDnes uvedl:

„Chci, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vytvoří federální Evropu,“ nechal se slyšet šéf SPD, podle něhož by „Spojené státy evropské“ měly spatřit světlo světa do roku 2025.

Ústavní smlouvu by podle něj měl spolu s občany vypracovat konvent. „A až ji budeme mít, tak musí být předložena ve členských zemích (k hlasování). A kdo pak bude proti, ten půjde z Evropské unie pryč,“ představil Schulz svůj poměrně radikální návrh.

Že bychom se konečně dočkali? Jen aby soudruh Schulz se soudružkou Merkel nezůstali nakonec v utopii Čtvrté říše = Spojených státech evropských sami s úderníkem Macronem z kdysi mocné země, jež se zřejmě pravděpodobně nikdy neprobudí do reality z napoleonského komplexu.

„Evropa je naše životní pojistka,“ podotkl s tím, že národní státy už na řadu úkolů prostě nestačí. Jen spojená a rozhodná Evropa podle něj může čelit klimatickým změnám, daňovým únikům velkých firem nebo terorismu a migraci.

 

 

Evropa ano, Evropská unie opravdu ne. Opět onen Orwellovský newspeak, že Evropa se rovná Evropské unii. Předpokládám, že většina běžných občanů členských států velmi dobře vidí, jak dokáže EU vzdorovat terorismu a migraci… špatně zahnutým banánům a nebezpečně ozvučeným vysavačům… co se týká věčné mocenské obezličky „klimatických změn“ (tím nepopírám, že klimatické změny probíhaly a probíhají), řekněte to koňovi…

Bývalý šéf Evropského parlamentu v projevu, který byl často oceňován potleskem delegátů, také tvrdě kritizoval vlády Polska a Maďarska. „Podívejte se, co se děje v Polsku, kde jsou naše společné hodnoty systematicky podkopávány,“ poznamenal. I Maďarsko se podle něj stále více vzdaluje od evropského společenství.

Potlesku jedinému správnému názoru není nikdy dost a kopnout si do zemí, které neskáčou jak soudruzi ze Čtvrté říše tleskají, je také in. Jen mě překvapuje, že nezmínil ještě nezbednou Českou republiku, kde, jak by řekl rektor Masarykovy univerzity Bek, „volby dopadly špatně“… a kde xenofóbní Češi nadále nemají zájem o inženýry ani lékaře z Afriky…

Věřím, že při přečtení Schulzových slov se třeba pan Drahoš jistě pousmál svým jednokoutkovým poloúsměvem (v herectví tak běžným pro záporné postavy) a už si představuje, jak pojede na svou první prezidentskou zahraniční návštěvu do Bruselu (jak sám uvedl). Mě z toho spíše mrazí v zádech.

 

 

Na závěr něco málo o EU soudruhu Martinu Schulzovi z Wikipedie„V letech 1966 až 1974 navstěvoval soukromé katolické gymnázium. Poté, co musel dvakrát opakovat 11. třídu nebyl kvůli špatným studijním výsledkům připustěn k maturitě… Už jako student hodně pil. Po vyhození ze školy se jeho pití stalo závislostí. Od 19 do 24 let byl nezaměstnaný a hrozilo mu i nucené vystěhování. Během této doby se vyučil knihkupcem… Od roku 1980 je Schulz abstinent.“

TOMÁŠ VYORAL

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MarošMartin RubášJaraKarel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

5

Karel
Host
Karel

Schultz jako byvaly predseda EU parlamentu je spoluodpovedny za stav EU.
Byvaly ozrala, neuspesny student gymnazia a povalec se vyucil nakonec knihkupcem. Diky Socanum v Nemecku je podobnym hracem jako byl Sobotka u nas. Neumetel, ktery dovede oblbovat lidi. Uz jeho tvar patri spise do kalhot. V Nemecku je trpeny a neoblibeny. Gabriela z nejakeho duvodu dali k ledu, ale ten je jediny, kdo jim ukazuje cestu.
Soudruzka Merkelova, islamska Mutti a tryznitelka Recka oddalovanim jeho insolvence zachranuje banky v EU. Ta musi ocekavat sibenici, kterou si spousta Nemcu na ni porizuje. Spolu se soudruhem Schulzem jsou katastrofalni politici pro Nemecko.

Maroš
Host
Maroš

Chazar…
V prípade týchto viditeľných riadených marionet konkrétnych lóží stále platí, že čím neschopnejší, tým agilnejší, lebo inú a na iné príležitosť nedostanú. Jeho vzdelanie je práve preto irelevantné – kiež by sme mali tie info o plánoch, ktoré má ako zasvätený on!

Jara
Host
Jara

Schulz hovoří ůsty svobodných zednářů. Co je a byl KONVENT ? Konvent byl nejvyšší orgán za francouzké revoluce,vytvořen r.1792 v Paříži.Ten nejprve zlikvidoval ůstavu z r.1791. A především se nejvíce omílala ,,Demokratičnost“ konventu,stále dokola,podobně jako dneska.Konventem se pak vystupňoval ostrý politický konflikt-boj.Vznikly hned instituce ,,revoluční diktatury“ a především Revoluční soudní tribunály“,kde měli jasnou převahu největší zbohatlíci ! Byli zlikvidováni všichni ,,nepohodlní“…a po čistce byl pak Konvent zrušen a nahrazen tzv. ,,Radou 500″ ! Nepřipomíná Vám to něco? Zednáři totiž ve svých ůskocích a háčcích neustále opakují své metody. Stále dokola ( všechny krvavé ,,revoluce“ byly osnovány především Zednáři)

Martin Rubáš
Host

Tahle vize je opravdu peklo. Navíc Juncker otevřeně řekl, že migrace bude prostě pokračovat, že to Evropu obohacuje. Kombinace Diblin 4 + Sociální pilíř + Juncker +Schulz + Spojenés táty Evropské se rovná naprosté zkáze. Je potřeba to rázně odmítnout.

http://www.epshark.cz/video/109/juncker-migrace-bude-pokracovat

Maroš
Host
Maroš

„Bayer AG je chemický a farmaceutický gigant, založený v obci Barmen, Německo. Firmu založil v roce 1963 Friedrich Bayer a jeho obchodní partner Johann Friedich Weskott.“ Hlavní žalobce Telford Taylor varoval: „Tyto společnosti, ne šílení nacističtí fanatici, jsou hlavními válečnými zločinci. Pokud neshledáme tyto zločince vinnými a pokud je nepotrestáme, budou představovat pro mír na této zemi větší hrozbu než Hitler, pokud by byl stále na živu.“ http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11656-ulpna-historie-firma-bayer Dokument Podivná druhá světová válka Hitlerova droga – ako „Nemci“ – celý národ zhulený pervitínom – tiež produktom IG Farben – rozpútali 2. svetovú vojnu. https://www.youtube.com/watch?v=aFm8YZqMHII Přepíšou odtajněné dokumenty historii? Spojenci věděli… Číst vice »