Izrael na Sýrii svrhl taktickou atomovou bombu

…..Snaha o vyvolání 3. světové války nezná konce. Dnes jsem kolem sebe viděla mnoho špatných znamení v kombinaci s mnoha dobrými. Říkala jsem si, co se to děje, co to znamená… Zapnu internet a nestačím se divit. Náhle je mi vše jasné. Boj dobra a zla je v plném proudu. Stejně, jako to bylo s odvrácením globální katastrofy z 12. dubna za pomoci vysoce pokročilé technologie manipulace s časem (BST), se i nyní určité konstruktivní síly (Aliance) snaží zachránit lidstvo před propastí, na jejíž okraj se samo nechalo dobrovolně přivést….

raja


Izraelské letadlo na Sýrii svrhlo první atomovou bombu od doby, co měla ve válečném konfliktu premiéru v roce 1945, kdy Američané svrhli jadernou bombu na Hiroshimu a Nagasaki.

Nukleární výbuch, který vyvolala střela namířená na Hama v Sýrii, byl tak silný, že způsobil zemětřesení o síle 2.6 stupně. Zasáhlo poblíž Taqsees, Hama a bylo zaznamenáno v neděli v 22:40 místního času, v tutéž dobu, kdy syrské televize hlásily několik explozí v této oblasti.

O pár chvil později se na sociálních médiích začaly objevovat videa zaznamenávající řadu mohutných explozí, údajně ze syrské vojenské základny v Jabal al-Bukhut 47, asi 10 kilometrů jihovýchodně od Hamy.

Dosud nelze přesně sdělit, jaké útok způsobil škody a v jakém rozsahu, vzhledem k neproniknutelnému oblaku prachu, který oblast zahalil. Hama je jednou u klíčových zásobáren syrské armády, jež tuto roli zastává posledních 8 let boje proti povstaleckým džihádistickým skupinám pokoušejícím se svrhnout prezidenta Bašára al-Asada a převzít kontrolu nad Sýrií.

Nepřátelský útok Izraele byl namířen proti Hama, kde se nachází hlavní sklady munice v oblasti. Zařízení je používáno Íránskou revoluční gardou a předpokládá se, že je ze umístěna také íránská podzemní raketová základna.

Zprávy z Izraele naznačují, že izraelský premiér Benjamin Netanyahu a jeho ministři právě pořádají mimořádnou schůzi na vojenské základně v Kirya v Tel Avivu, jehož předmětem je údajný izraelský útok na podzemní íránskou raketovou základnu v Sýrii.

Zprávy ze Sýrie vyvolaly obavy, že tento incident by mohl vyvolat dominový efekt a rozlévat se do okolních zemí, které by zaplavila světová válka se zapojením všech velkých globálních sil.

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13 komentářů

 1. jirik napsal:

  Írán údajně vyvíjí jaderné zbraně
  https://ac24.cz/-/netanjahu-uvedl-nejvetsi-hrozbu-pro-svet-a-ukazal-klicove-dukazy?redirect=%2F

  to bude stejné jako s kadaffím – taky tam nic nebylo……

 2. jirik napsal:

  USA už to bude mít za pár…..

  Největší aktivní gejzír na světě během posledních šesti měsíců soptil třikrát, naposledy tento týden. Tato neobvyklá aktivita vzbudila u některých pozorovatelů obavy, že může dojít k výbuchu supervulkánu. Geologové, které cituje agentura Reuters, však tvrdí, že není důvod k panice.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804307260709-yellowston-supervulkan-erupce/

  • Aleš napsal:

   Pro ně opravdu není důvod k panice. Až jim to bouchne, už na ni nebudou mít čas…

  • tyto události maji potenciál vyvolat celosvětovou katastrofu napsal:

   Citat jednoho pouzivatele ze sputniku: PŘE-MYSLET, PŘE-MYSLET, PŘ-MYSLET

   „Dodobačo následky by byly nepředstavitelně horší než sám udáváš. „Yellowstonský megavulkán by zničil celou západní polovinu USA, vyvržené horniny by létaly do sousedních států Montana a Idaho. Popel by zřejmě zasypal i tak vzdálená města jako El Paso v Texasu nebo Los Angeles v Kalifornii. Do vzdálenosti tisíc kilometrů by popel vytvořil vrstvu o tloušťce třiceti centimetrů. Takové množství spolehlivě zničí střechu domu. Popel, který by napadal do řek, po čase ucpe koryta a způsobí rozsáhlé záplavy. Ještě horší dopad by měla erupce sopky z Yellowstone na zemské klima. Statisíce tun plynů s obsahem síry by pronikly do stratosféry, kde by se rychle smísily s vodními parami. Vznikla by tak oblaka kyseliny sírové, která by pohlcovala a odrážela sluneční záření. Během několika týdnů by na celé planetě znatelně poklesly teploty. Na rovníku by se ochladilo až o patnáct stupňů, mírná pásma Evropy a Severní Ameriky by pokryl sníh na několik let. Tuhé zimy by vedly ke kolapsu zemědělství a rozpadu globální ekonomiky.

   Důsledky její erupce mohou být pro planetu katastrofální, a bude horší, než globální oteplování, pád několika asteroidů, jaderná válka a velké zemětřesení.

   Navíc nejde jen o Yellowston. Ten „probudí“ i Vesuv v Itálii a Popocatepetl u Mexico City. Vzhledem k jejich dalekosáhlým dopadům na klima, bezpečnost potravin, dopravu a dodavatelské řetězce, mají tyto události potenciál vyvolat celosvětovou katastrofu, upozorňují vědci. Mohou vést k drastickým problémům v potravinách a zásobování vodou, hladomorům a nemocem, které byly na denním pořádku po erupci Lucky 1783 a Tambory v roce 1815. Přičemž následky erupce sopky Yellowstone budou mnohem horší.“ Tolik z geologických pramenů. Já bych si na tvém místě ten výbuch nepřál……

   • Aleš napsal:

    Ja si ho nepřeji, jen říkám že na nějakou paniku by tam u nich opravdu neměli čas. Několik let sopečnou zimu? Ne, to bych pro nás opravdu nechtel….

 3. jirik napsal:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201805017266499-utok-syrie-lide/
  Nejmíň 25 lidí bylo zabito v důsledku ostřelování ze strany koalice v čele s USA na předměstí města Haseke na severu Sýrie, informuje syrská národní agentura SANA s odkazem na místní zdroje.

  „Americká koalice uspořádala další masakr Syřanů, v jehož důsledku zahynulo v osadě Al Fadyl na předměstí Haseke 25 civilistů,“ sdělil zdroj.

  • tomáš marný napsal:

   Milý jiří wágnere,
   před lety se tam objevovaly články o chemtrails, očkování, jedech v oblečení, morgelonech, 911, popírání účinnosti homeopatik a prosazování chemoterapie, a mnoho dalších údajných hoaxů. A dnes jsoum veškeré hoaxy PRAVDA!!!!! Ano máte naprostou pravdu. Stránky tohoto typu i v České Republice (všetně jejich majitelů) jsou jak název sám říká sami hoaxy. Pravděpodobně i pisálci jsou hoaxem přírody a nejsou to asi lidé. Používejte prosím všichni Vaši hlavu a nečtete prosím nesmysly HOAXOVÝCH webů. Psal jsem k tomu dokonce i článek s nadhledem…..
   tm

 4. jirik napsal:

  Nastal čas: Damašek připravuje vyhnat Američany a jejich šesterku ze Sýrie
  https://politikus.ru/events/107039-vremya-prishlo-damask-gotovitsya-vydvorit-amerikancev-i-ih-shesterok-iz-sirii.html

 5. Jiří Wagner napsal:

  Dobrý den,
  děkuji za reakci. Sleduji pravidelně Vaše stránky, přinášejí mi mnoho inspirace. fakta, která uvádíte v úvodu vaší odpovědi mi sedí, o jedech v oblečení jsem ještě neslyšel (zajímavé téma). O Sýrii bylo již zveřejněno mnoho, zajímavé informace má i pan Chvátal (poslední díly seriálu Absolutně neuvěřitelné od #120), toto je ovšem velmi čerstvá informace. Myslím, že se mi jasnější obrázek ukáže až prozkoumám více zdrojů.
  A vřele s Vámi souhlasím – vše s nadhledem.
  Přeji hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.