Jaderný úder dostaneme v první linii. Příprava útoku na Rusko o krok dál. „Jen“ vypovězení smlouvy? I naši válečníci si už mnou ruce. Zbavíme se jich včas?

Petr Hájek je překvapen, jak málo pozornosti u nás vzbudilo americké vypovězení smlouvy o raketách, a zatímco nechutné hrátky socialistů o vládní fleky plní média, blízká hrozba totálního zničení vzrušuje málokoho.

Smráká se stále rychleji. Po třiceti letech od státního převratu, zorganizovaného společně sovětskými a americkými tajnými službami – a poté marketingově označeného za revoluci dokonce sametovou – nejsme tam, kde jsme byli. Je to mnohem horší, nejen u nás doma, ale také v mezinárodním kontextu: Spojené státy vypověděly Rusku smlouvu o omezení jaderných raket krátkého a středního doletu.

 

 

Nikdo si toho moc nevšímá. Lidé mají dojem, že jde jen o další protiruský propagandistický „úlet“, na což si většinová veřejnost již zvykla. Je to však mnohem nebezpečnější, než dohlížíme. Studená válka nabírá obrátek, které naposledy měla začátkem osmdesátých let.

Příprava krizí

Ti, kteří si válku s Ruskem – klidně i „horkou“ – přejí, intenzivně pracují na tom, aby měla podporu institucí a alespoň části veřejnosti v členských státech EU a NATO. Kde to nejde „po dobrém“, jako třeba u nás, připravují půdu pro státní převrat číslo dvě. Je při tom příznačné, že kromě Miliónů chvilek pro sorosovské neziskovky v České televizi a rozhlase (o Bakalových médiích ani nemluvě) jsou to především politické strany, které podporuje tak malá část voličů, že balancují na hraně vypadnutí z parlamentu (věřme, že se tak již brzy stane).

Tam, kde mají globalisté moc stále ještě poměrně pevně v rukou (obecně v západní, už méně v jižní Evropě), vedou stále hysteričtější kampaně, které mají občanstvo na válečnou apokalypsu připravit. Zničení států a národů pokračující migrantskou invazí a hospodářství klimatickou fantasmagorií je pouze prostředkem. Smyslem je přivodit výbuch krizí a sociálního chaosu, což jde ruku v ruce s utužováním nám tak důvěrně známých totalitních metod: ovládnutím státních médií Pátou kolonou bruselských a washingtonských (Deep State) agentur a agentů, cenzurou a blokováním všech odlišných názorů, občanskou a profesní likvidací (včetně státní represe) „nepohodlných“.

 

 

Před branami pekla

Ve druhém plánu je snížení prahu citlivosti veřejnosti na skutečná nebezpečí před nimiž stojíme, a odvést od nich pozornost. Na prvním místě jsou to právě otevřené akty nepřátelství vůči Rusku. Postupují samozřejmě oběma směry: vyvolat uvnitř země pomocí „zapadniků“ (především v Moskvě) podmínky pro puč proti prezidentu Vladimíru Putinovi. Ale protože vědí, že tohle se sotva podaří (i když alespoň před válkou erodovat dosavadní jednotu Rusů by také nebyl špatný výsledek), vytvářejí na zemi stále těsněji obklíčenou armádami NATO vojenský tlak. Provokace následuje provokaci, sankce sankci, zatímco propagandistické trouby pějí komické bajky o údajné ruské agresivitě.

Váleční jestřábi doufají ve ztrátu nervů kremelského vedení, v posílení vlivu generálů, ve vyprovokování něčeho, co by postačilo jako záminka pro reprízu Hitlerova „pochodu na východ“. Před tím je ovšem potřeba dostat do blízkosti Ruska jaderné zbraně krátkého a středního doletu, neboť americký vojenský a zpravodajský mainstream stále věří v možnost omezené jaderné války, která by se odehrála pouze na evropském kontinentě. Vypovězení smlouvy o raketách není ničím jiným.

Máme se stát Američanům živým lidským štítem, protože ruská odpověď by podle jejich strategických představ vedla primárně na cíle, kde budou po Evropě rozmístěny americké rakety. Jsme to právě my, kdo aktuálně kvůli této obscénní hře opět stojíme před branami pekla. Právě tak jako v listopadu třiaosmdesátého roku, kdy Ronald Reagan již rozhodl o jaderném útoku na Sovětský svaz a jeho spojence – než na nátlak svého zděšeného okolí nakonec několik minut před odpálením útok odvolal. Na našem území bylo tehdy několik desítek „cílů“ pro americké rakety krátkého a středního doletu umístěné v Německu. Jen v Praze jich bylo osm. Dnes je situace horší o to, že jaderné zbraně jsou daleko ničivější a jejich nosiče mnohem rychlejší než před šestatřiceti lety.

 

 

Přežít? A co pak?

Proč jde právě tolik o rakety krátkého a středního doletu? Pentagon totiž věří, že Rusko by se chtělo vyhnout globálnímu konfliktu s odpálením mezikontinentálních střel na Spojené státy. Otcem této myšlenky je sice spíše snivé přání, ale děje se tak v rámci dlouholeté tradice: Američané nikdy Rusku nerozuměli – ani když ještě bylo dominantní součástí Sovětského svazu. Nechápou, že Rusko se nejen (jako zatím v historii vždycky) agresorovi ubrání, ale v odvetě bude chtít současně zničit útočníka – a to tentokrát už definitivně. Že to by nás už nemuselo zajímat? Že se nejspíš o „výsledku“ války ani nedozvíme – pokud něco takového vůbec půjde definovat?

Podle velitele Národní domobrany Aleše Přichystala (jeho knihu Přežít nebo zemřít – manuál pro přežití ve zlých časechprávě vydalo naše nakladatelství Česká citadela) je sice při troše štěstí a dobré přípravě „lokální“ jaderný výbuch přežít možné. Lze se však právem domnívat, že sotvakdo si umí představit další existenci v pozemském pekle, které by po takové „omezené“ jaderné válce kolem nás zbylo. Pro „inspiraci“ doporučuji bestseller Cormaca McCarthyho Cesta.

 

 

Úprk do vesmíru

Že nejde o nějaké hloupé strašení, dokazují náhle velmi aktivní „pohyby“ dalších velmocí či zemí, které si na velmoci tradičně alespoň hrají (typicky Francie). Povšimněme si, jaký je najednou nával na cesty do vesmíru – dokonce prý až k Měsíci. To hlavní je však zemská orbita. Už na ní zdaleka nejsou jen Američané a Rusové. Brzy zde svou stanici umístí Čína, velmi blízko je Indie či Japonsko – a samozřejmě že se také „vesmírně“ probudil Izrael. Naopak asi nemá smysl příliš komentovat, že také prezident Macron vydal povel k hvězdným válkám po francouzsku. Budování francouzských vesmírných sil, víme-li jak vypadá jeho pozemské letectvo a katastrofální ekonomická situace země, která se bez mocného sání z bruselského rozpočtu zhroutí…

Nicméně jestli něco pokládat za příznaky praktických příprav jaderného střetu, pak toto. Je jasné, že pokud k „poslední válce“ dojde, začne nad planetou – zničením vojenských a GPS satelitů protivníka, čímž „oslepne a ohluchne“, a současně způsobí na jeho území chaos – plošnými blackouty počínaje. Ale ne jen to. Na oběžné dráze se vyvíjejí a zkoušejí i zcela nové zbraně. O většině moc podrobností pochopitelně nemáme, jen občas něco pronikne. Jako třeba testy ruského super laseru využívajícího energii ze Slunce.

Peníze nejsou všechno

Podstatné jsou však stále ještě pozemní systémy. Rusko má v podstatě již od padesátých let minulého století jasnou převahu v dálkových nosičích. Svědčí o tom kromě jiného fakt, že na mezinárodní kosmickou stanici vozí Američany bez ohledu na stále napjatější vztahy, protože tam některé jejich technologie prostě potřebuje. A Spojené státy se po krachu raketoplánů do vesmíru navracejí jen pomalu – ač jejich pokusy naše propaganda oslavuje přesně tak, jako to předtím dělala s těmi sovětskými.

 

 

Rusko má proti Spojeným státům a jejich vazalským zemím v NATO relativně nízký vojenský rozpočet. Je to dáno jistě také tím, že Američané musejí udržovat desítky velkých vojenských základen po celém světě a neustále vedou na různých místech nesmírně nákladné (a neúspěšné) války a intervence. Ale Rusové se pod Putinovým vedením soustředili především na vývoj nových systémů. Dnes mají opět převahu především v obranných systémech, v nadzvukových a podmořských nosičích jaderných zbraní.

Zdá se proto napohled absurdní, že v této situaci odstupují od jedné z posledních smluv kontrolujících zbrojení. Že vytvářejí další a další ohniska napětí – v poslední době především s Čínou. Výsledkem není nic jiného, než že k sobě Kreml s Pekingem – při vší vzájemné opatrnosti – rychle nacházejí cestu. Nedávná návštěva vůdce „říše středu“ Si u prezidenta Putina byla u nás téměř zamlčena. Jak by ne, když přinesla některé přelomové výsledky nejen v hospodářské, ale také vojenské spolupráci obou ohrožených států.

Kdo vlastně vládne?

Prezident Trump si nepochybně „horkou“ konfrontaci s Ruskem nepřeje. Být na jeho místě psychopatická Hillary, vůdce Clintonova klanu, už by k ní patrně došlo. Právě to způsobilo největší šok válečnických šedých eminencí v pozadí americké politiky. Proto se okamžitě po Trumpově volebním vítězství rozběhlo „pátrání“ po údajné pomoci Ruska Trumpově kampani – jež při veškeré své směšnosti trvá dosud. Zatím zplodilo jen další „mccarthysmus“, špiónománii, jejíž odlesky „loajálně“ provozuje globalistická Pátá kolona i u nás. Kdokoli se pokusí o jen trochu realistický postoj k Rusku, je okamžitě označen za kremelského agenta – včetně nejvyšší představitelů. Ty jezdí udávat do Washingtonu zástupcům Deep State zdejší skuteční agenti: Sorosovi.

Je tedy samozřejmě otázka, kdo v Bílém domě doopravdy vládne. Že Americe nikdy nevládnou zvolení prezidenti, ale mocné především finanční síly v pozadí, o tom dávno není pochyb. Pokud se o to pokusí, dostanou obvykle kulku. Donald Trump zatím žije a manévruje. Činí řadu válečnických výpadů a prohlášení, aby uspokojil globalistické generály, ale do skutečného dobrodružství se nepouští. Avizovaný odchod ze Sýrie a Afghánistánu kompenzuje zvyšováním napětí s Íránem, čímž zase chce uspokojit Izrael a jeho mocnou washingtonskou lobby a tak dále a tak dále.

 

 

 

Jízda po hraně propasti

Rovněž vypovězení smlouvy o raketách krátkého a středního doletu nejspíš patří do této kategorie. Trump manévruje, protože se blíží další prezidentské volby, které buď vyhraje, nebo je mrtvý muž. Rozhodující část jeho voličů by se od něj odvrátila, kdyby se pustil do války. Proč tedy její možnost přibližuje? Odpověď je stejná: nečiní tak on, ale ti, mezi jejichž nastavenými pastmi kličkuje. Doufá, že se mu podaří prokličkovat až k opětovnému zvolení, aby se pak, již daleko silnější a zkušenější, pokusil nastavit bezpečnější uspořádání.

Jenže tím nutí celý svět pohybovat se na hraně propasti. Pokud bude donucen skutečně rozmístit nové rakety v Evropě, budeme po této hraně už klouzat. I na druhé straně obnovené (jen o pár kilometrů posunuté) nové železné opony jsou síly, které by si jadernou konfrontaci rády „střihly“. Ostatně „řídící centrum“ mají totožné s těmi americkými. Globalisté ještě zdaleka neprohráli, i když oslabují – ve světě i u nás. O to víc budou teď kopat.

Jde o život

Klimatické bláznění, jež má zničit zbytky evropského (a tedy i našeho) hospodářství dosahuje nevídaných absurdit. Import muslimů a „genetického materiálu“ z Afriky právě tak. Totalitní německá Čtvrtá říše (pod krycím názvem EU) se to po nepřesvědčivých „eurovolbách“ a (snad již konečně opravdovém) Brexitu pokusí co nejvíce urychlit. Zkázu „spálením planety“ nám dokonce již oznámili: prý nejpozději do deseti roků. Budou-li v blízkosti ruských hranic instalovány nové americké rakety, je pravděpodobné, že se tak stane mnohem dřív.

 

 

Zdá se, že s tím nemůžeme nic dělat, jen trpně čekat. Ale tak to vůbec není. Zkušenost s odmítnutím amerického „radaru“ za Topolánkovy vlády je ještě živá. I Fialova ODS dává jasně najevo, že je z téhož těsta. O Kalouskovcích, lidovcích, STANařích či Pirátech ani nemluvě. Socialisté s Pochem (jménem Petříček) na ministerstvu zahraničí jsou aktuálně ještě nebezpečnější. Snad se jich Babiš s pomocí prezidenta Zemana do podzimu zbaví. Ale jsou tu už i jiní, realističtější, normálnější. Mladý Klaus například. Půjdou po něm jako po Trumpovi.

Ale to šli po Zemanovi a Babišovi přinejmenším stejně tak. Pokud lidé pochopí, že i napohled odtažitější téma pokusu zatáhnout nás do plánů na dobytí Ruska „tichou“ instalací nových amerických raket v Evropě je stejného druhu, nemusí to „stranám války“ vyjít.

I když rozjeté jsou už na tři čtvrtě plynu.

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. mino napsal:

  Neokoni s bankovou satanskou mafiou potrebujú súrne akúkoľvek vojnu, časovo sú v omeškaní, je už pár minút po dvanástej a zatiaľ sa im darí ako tak lepiť finančný systém, ale už nie dlho. Ľudstvo je momentálne v takom ohrození, v akom ešte nebolo od biblickej potopy Sveta, Stvoritel nám pomáhaj!

 2. Vladislava napsal:

  Můžeme jen doufat, že GP nikdy nepřipustí horkou válku. Pokud se mu to vymkne, chcípne právě tak jako my. A proto pozastavil islamizaci Evropy a snaží se ji stabilizovat, aby měl Putin volné ruce k likvidaci podpindosníků v Rusku a tím pádem k ochraně a spáse celého světa. A kdo si toto neuvědomuje, je totální hlupák.

  • kiana napsal:

   Na tom něco bude.

   GP sem dle mého snu uprchlíky přiváží (protože z toho má prospěch), ale zároveň je tu nechce (protože chce mít své „království“ = Evropu v NWO nechaotickou).

  • tereza napsal:

   Vladislavo, váš komentář je dost mimo. Víte kdo je GP? Myslíte si, že chcípne? Pozastavil Islamizaci Evropy? Opravdu?

 3. kiana napsal:

  „Pentagon totiž věří, že Rusko by se chtělo vyhnout globálnímu konfliktu s odpálením mezikontinentálních střel na Spojené státy. Otcem této myšlenky je sice spíše snivé přání, ale děje se tak v rámci dlouholeté tradice: Američané
  nikdy Rusku nerozuměli“
  – to je výstižné (ale podle mě by Rusko šlo po pravém útočníkovi/původci a ne po nastrčených lidech a toto je podle mě zcela jasné – jo možná by „po cestě“ ty nastrčené lidi smetli taky, ale pointa pro USA se nemění)

 4. Vít Henok napsal:

  Putin je člověk, který dobře ví, že nemá smysl útočit na bezbrannou Evropu, byť tam jsou rozmístěny rakety. Rusové se smějí tomuto nápadu, protože dokázali podminovat jadernými zbraněmi Yellowstone. To je stratosférická sopka. Čili pokud zjistí útok na Rusko, první, co udělají, bude výbuch Yellowstonu. Trump to dobře ví, proto se snaží ty vládychtivce ve svém okolí zdolat. Jenže neví jednu věc. Mohla mu být divná jeho prezidentská soupeřka. Pokud by sledoval všechny indicie jejího chování, pak by zjistil, že je nejspíš prošpikovaná čipy nebo mají několik Hilar jako UI. Ta Umělá inteligence🤓 je to, s čím už Hitler počítal jako s obrovskou zbraní. Mnoho tajných továren jak u nás, tak v Německu tomu nasvědčuje. Ostatně ta čipovací mánie přímo do těla člověka o něčem svědčí. Proto je Trump sevřen ze dvou stran. Je mezi živými a umělými. Putin na svém území nemá nic tak hrozného, co by vládychtiví mohli využít jako zbraň. Yellowstone je však natolik nestabilní, že může vybuchnout kdykoli i bez opatření Ruska. To, co říkám a tyto geozbraně, je založeno na faktech. Právě Rusové dokázali vyvrtat 11 km hluboký vrt. Proč to dělali, …???😎

  • mino napsal:

   Hlboké vrty už robil kde kto, ale je fakt, že nevieme načo?

  • Sonic napsal:

   Rusi a ani nikto iný nemusí do Yellowstonu ani chodiť,netreba žiadnych bômb a odpalovacích zariadení. Všetko sa to dá obslúžiť z Ázie. Americká a Ázijská pevninská povrchová časť sú prepojené takpovediac pod povrchom vo veľkej hĺbke,blízkej jadru približne v strede vzdialenosti akýmisi obrovskými kanálmi plnými lávy. Ako keby mali dve studne v dvoch od seba vzdialených mestách spoločný zdroj vody a každá studňa vlastný kanál.Celé to má tvar podobný písmenu U alebo V. Čo sa stane na jednej strane,môže sa prejaviť rovnakou intenzitou aj na druhej.To je zatiaľ jediný dôvod prečo ešte doteraz na žiadnej strane nič nebuchlo. No je to dočasné. Ak niektorá zo strán neudrží nervy na uzde a použije prístroj na umelé vyvolanie zemetrasenia neuvážene vzhladom na tieto skutočnosti,v priebehu pár minút zmiznú v mori obrovské časti Ázie a USA. Američania túto zbraň už majú viac ako odskúšanú…..nebude žiiadne obrovské jadrové zamorenie…až na AE…asi preto ich Nemci a iné štáty pod zámienkou ekológie odstavujú,potom čo videli,ako dopadla Fukušima…..a je toho ešte ovela viac.Sledujte američanov a ich odchod z Afganistanu,budú sa chcieť mstit a dá sa očakávať že spravia mega hlúposť…a svoju vojnu dostanú.Všetko podla plánu,len prostriedky sa zmenia.

  • Pavel napsal:

   Vát Henok – velmi se mýlíš v tom, že na území Ruska není nic takového jako je Yellowstone. Celá Moskva leží na takové krustě cca 1500 metrů silné pod kterou je normální moře. Podle geologických map, které jsem měl možnost vidět (sice jen na Internetu, ale i tak) se to docela kryje s hranicemi Moskvy. Takže na potopení Moskvy do moře slané vody by stačilo podle mne tak 5 – 6 velmi silných jaderných zbraní a Moskva jako taková přestane existovat – bude pod mořem.

 5. Vaclav napsal:

  Rusko ma smulu, ze ma velke uzemi, suroviny a neni zadluzene. Prot je padouch. Zapad suroviny nema, je zadluzeni a plny spolecenskych napeti a nenavisti. USA nemohou bez zbrojniho prumyslu vubec existovat. Uz se jim nedari manipulovat ani cenu zlata, ani dolaru. Jsme na hrane existence. Nebezpeci je zde pro Evropu, ktera je USA ovladana politicky, vojensky i medialne. Tady bude bitevni pole, ne v USA. Po Nemeckych radovych rytirich, Napoleonovi a Hitlerovi to chteji zase zkusit. Americane se nejvice obavaji zniceni svych mest a proto presunuji sve sily stale vice k hranicim Ruska. Pomahaji jim Nemci, Polaci, Rumuni, Bulhari i jini (myslim politiky), kteri si vubec neuvedomuji, ze jejich zeme poslouzi jako bitevni pole za zajmy USA.
  Provokace Ruska na jeho hranicich se musi zazalovat u mezinarodniho tribunalu jako valecne stvani. Hlavne Merkelova mela byt uz davno zavrena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..