• Nezařazené
  • 0

Jak jsem říkal, leze to z Rusů jako z chlupaté deky

…..pomalu Vám odhalují další a další zbraně, o kterých něměli jamíci před pár měsíci ani tušení. Od klasických konvenčních přes elektronické až po zbrně „sci-fi“. Však víte….

16:54

RUSKO MÁ PRÝ NĚŽNĚ JADERNOU PAMPELIŠKU

Pampeliska

Musím říct, že svými názvy zbraní mě Rusko vždycky dostane. Po tulipánech, kopretinkách, hyacintech či jiřinkách a dalších „rostlinkách“ tu máme „pampelišku“. A jak podle ruského portálu Optimist uvádí japonská televizní stanice NHK, je to údajně opravdová noční můra pro NATO i pro Japončíky.

Tato raketa s plochou dráhou letu a jadernou hlavicí nejen, že létá super nízko nad terénem, ale kdyby prý narazila na raketu PRO, tak „svlékne“ vnější teplou kůži, kterou předhodí pronásledovateli, zatímco „vnitřní kůži“ schladí na úroveň neviditelnosti pro určitou dobu, která by měla být dostačující, aby raketa unikla z dosahu interdikční rakety. Interdikční raketa (PRO) skočí na „tepelný špek“, zatímco pravá raketa s jadernou hlavicí má šanci zmizet.
 
To, co ale vyděsilo Japonce nejvíc má být skutečnost, že raketa je v případě pokusu o zničení schopná autodestrukce s výbuchem jaderné hlavice i v místě interdikce. A vzhledem k tomu, že se země NATO byly „inteligentně“ přisunuty až k samým hranicím Ruska, dopad exploze bude vždy zcela jednoznačně na území zemí NATO. Nebo Japonska.

Takže, je-li tomu tak, můžeme poděkovat americkým šmejdům a české vládě – ono to vyjde tak zhruba nastejno.

Celý článek si můžete přečíst také zde.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.