Jak mě navštívila duše Karla Gotta

karel gott

Ukázka z nedávného článku, který najdete v celém znění na stránce Aluška.org – zde

První to začalo nezajímavě, byla jsem s nějakou ženskou u ní doma, povídaly jsme si a měly jsme pohodičku. Ona slušně seděla, pak za ní přišla i její dcera, a já se rozvalila na hulváta na protějším gauči, protože byly dva a místa bylo dost. I když to byl sen, měla jsem v tu chvíli pocit, že jsem unavená a potřebuju se natáhnout.
Ten sen trval docela dlouho, probíhaly různé přesuny, potkávaly jsme různé další lidi co přicházeli, odcházeli. Zbytečné vyprávět, bylo by to na dlouho.

Byly to dva velké rovné žluté gauče, mezi nimi stolek a stály naproti sobě. Pololežím rozvalená na levém gauči a na pravém seděla nějaká paní, nevím její jméno. Nebyla důležitá.

Najednou tam došel Karel Gott
Vypadal relativně staře, asi jako v době kdy mu bylo 65, ale působil zdravě a vyrovnaně. Pozdravil nás a položil se vedle mě nalevo na tu pohovku. Byli jsme vedle sebe natěsno natáhlí.
Neřekla jsem mu na to nic. Šla z něho energie, která byla přátelská a blízká. Měla jsem v tu chvíli dojem, že jsme si hodně blízcí, jako přátelé, nebo rodina, nebo něco v tom stylu a v tu chvíli mi to připadalo přirozené a v pořádku. Určitě to nebyl pocit, který by vyplýval z fyzické zkušenosti, protože osobně jsem ho za tohoto života neznala, ale znají ho jiní lidé, kteří se znají se mnou. A ti jeho smrt samozřejmě prožívají víc než já.

Karel vedle mě prostě ležel  a vyzařoval energii, která tak příjemně rezonovala a hladila u srdce. Kdybych to měla k něčemu přirovnat, tak je to podobný pocit, jako když jste malé děti a do náruče vás vezme rodič, co vás moc miluje. A vy se v tu chvíli cítíte milovaní, přijatí, v bezpečí, je vám krásně u srdce a máte pocit, že je celý svět v pořádku. Já tohle měla se svojí maminkou než onemocněla a připomnělo se mi to právě dneska ráno, když přišel Karel, protože to byl skoro stejný, možná vyloženě STEJNÝ pocit. Byl to pocit blízké milující rodiny.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE NA: ALUŠKA.ORG

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Maroš napsal:

  Základ je mať známosti! Keď nejde Mohamed k Hore – Hoa príjde k Mohamedovi! Čo sa babe zachcelo – to sa babe prisnilo!

  Inak prakticky – Gott ako bohatý človek tiež musel koumat nad tým, kam si prašule uleje, takže tie jeho info o svetovláde a bankovom systéme sú pochopiteľné, keďže nebol idiot. My majetne chudobnejší by sme sa o to mali zaujímať tiež – ako si tie ICH prašule – ODliať!
  Ergo – pochopte – meniť systém – teraz – keď sa konečne dostávam k zdrojovému kódu ako odomknúť trezory sveta – to mi nerobte!!!

 2. Vítězslav napsal:

  Pokud se člověk zaměří s dálkovým viděním na duši Karla Gotta,s viděním posunutím času,pro něho je Katedrála uzavřeným chrámem s negativní energií,může pozorovat celý obřad jen z výšky,veškeré chrámy,kláštery,modlitebny,i minarety,byly demaskovány,jejich vnitřní brány u oltářů,byly rozvaleny,zničeny,unikala tudy energie od lidí přítomných, těmito portály do jiných realit.Modlícím lidem byla poskytnuta jen nějaká pomoc,vždy něco za něco.Odpojením těchto bran došlo i k uvolnění karmické energie ze stěn a zdí,těchto míst,ne vždy jsou to pozitivní energie za všechny ty století,celé se to teď nabaluje na návštěvníky a je nasáváno do jejich emočních těl.Nedoporučoval bych proto jakoukoliv návštěvu těchto budov ap.,pokud nechcete skončit na antidepresívních prášcích,či v lékařských zařízeních,lehce si to lze ověřit virgulí,či pendlem a ještě lépe u toho,kdo vidí energie osob a věcí.Celé jsem to viděl,celý skon,spíše dalo by se říci jako plánovanou vraždu,jeho osoby, s tím že první kroky byly podniknuty při operaci jeho kyčlí,v té době dostal již do těla enzymy,které postupně provedli svou práci.Věřte nebo nevěřte,za sebe můžu jen panu Gottovi popřát,že se z hostil závěrečného defilé svého života s nadhledem,i když by mohl ,a jistě se dostal informacím,jak by vše mohl zvládnou,tedy tu nemoc, s jinými prostředky a jinou technologií,zcela s jiným výsledkem.Svým způsobem jako mučedník,který dal svůj život na jejich oltář,s mementem výstrahy pro celé naše zdravotnictví,které si může dát ruku na srdce a zeptat se samo sebe,nepomohly jsme mu tak my sami do hrobečku?

 3. prebudený napsal:

  Ano,..je to presne tak ako to popisuje Víteslav. Karel Got ako človek, ktorý rozdával sám seba, chcel nakoniec osloviť ľudí a ukázať im, čo sa vlastne odohráva na našej krásnej planéte! Bohužiaľ temné sily, ktoré o chvíľu skončia sa mu postarali o predčasný koniec jeho života. Je to doslovná kópia ukončenia života Mikhaela Jacksona. Aj on nevydržal a začal rozprávať. Natočil videoklip v daždi s kladivom v ruke a toto sa neodpúšťa! A tak aj jemu lekári pomohli. A pomáhajú nám aj ďalej.

 4. Vít Henok vhenok@gmail.com napsal:

  Ty Duše zemřelých lidí jsou po smrti těla živí. Jsou ale ve formě energie vlastního Já, čili vlastního charakteru, což Duše vlastně je. Když člověk usne, je jinde, než ve svém těle. Je vlastně tam, kde bude pořád po smrti svého těla. V jeho těle zůstává živý jeho genom. To znamená vlastně jeho rodiče, jejichž genom má v těle. Jinak by se tělo začalo rozkládat jako po smrti. Život mimo tělo si lidé občas pamatují těsně před probuzením. Tento čas dvojího života ale končí. Jak to bude dál, to záleží na tom, jak si budoucí život lidé zařídí zde na Zemi. Pokud jí zničí nějakou jadernou válkou, pak se nikdy již na Zemi nikdo nenarodí. Noe šel na Zem pro genom. To, co se děje teď je to samé. Jsou zde neviditelní, aby chránili genom. Zednáři ale jednají tak, aby planeta jako celek přišla o život. Jejich energií je zápor. Proto mučí všechny živé, aby z nich dostali jejich utrpení. Jenže z utrpení život nevzniká, ale zato roste mafie. Tito zasvěcenci nemohou mít děti jinak, než z umělého oplodnění. Místo Duše dítěte je v něm zase nějaký démon s mafiánskou povahou. Proto umělé oplodnění je tak vyhledávání a podporováno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..