Jak mě osvítilo. Doslova

Vzpomínáte si na tu vichřici, co byla nedávno v noci z 23. na 24. října? Byl to pořádný fičák a jak večer sílila, věděla jsem, že se moc nevyspím a dopředu jsem se smířila se svým osudem. Tak jsem šla spát i později, protože jsem si říkala, že je to stejně jedno, protože v tom hluku stejně nebudu moct spát.

Jsou tam střešní okna a u komínu nebo jinde u střechy je nějaký plech, do kterého když se opře vítr, tak se rozvibruje a hlasitě duní. A když fouká celou noc, tak plech vibruje celou noc. A celou noc je hluk, a já se nevyspím. Leda se špunty v uších, ale ani to není tak docela jisté.
Když si je strčím do ucha, musím co nejdřív usnout, kolikrát nemůžu usnout protože mám něco vražené v uchu, cítím tlak, tak různě povytahuju aby to bylo dál od bubínku, jenomže pak to moc netěsní… No když už konečně usnu, tak si je po chvilce během spánku vytahuju z uší. Pak se vzbudím, uvědomím si že je hluk, pak mi dojde že mám mít v uších špunty a kde sakra jsou. Tak je hledám po tmě, protože je potřebuju nacpat zpátky. Nemůžu je najít, tak rožínám a nalézám je všude možně. Po pár hodinách to vzdávám, protože už mě stejně bolí uši jak jsou otlačené od špuntů a stejně se nevyspím.
Někdy se proberu na zádech a v každé dlani mám jeden špunt, jindy na nich ležím, jindy jsou zahozené v rohu pokoje, jindy jsou pod postelí a tuhle noc jsem je našla postavené vedle sebe jako vojáčky v řadě na nočním stolku, naprosto úhledně a po ruce. Jak jsem to dokázala ve spánku, to je celkem záhada. Takže vichřice je opravdu moje kamarádka a byla jsem z ní ,,vážně nadšená“, jestli mi rozumíte.

Tak jsem zhruba od jedenácti ležela na zádech a víceméně koukala do stropu, protože přes hluk větru absolutně nebylo možné normálně usnout. Po více než hodině to vypadalo, že jsem se začala pomalu propadat do mikrospánku. Ještě jsem nespala, ale nebyla jsem ani zcela při vědomí.
Ozvala se rána jako z děla. Se mnou ten zvuk trhnul a prudce jsem otevřela oči.
A jéje, uviděla jsem něco, co jsem ještě nikdy v životě neviděla a blbě se to popisuje. Ale pokusím se o to:
Otevřela jsem oči a viděla jsem svoji ložnici, ale byla úplně zalitá světlem.
Když se podíváte normálně ve dne do dálky, tak vidíte ve vzduchu takové velmi mírné zrnění. Normálně ho nevnímáte, ale když se na něco zaměříte, zjistíte, že vaše oči nevidí svět úplně čistě, ale jakoby se ve vzduchu míhal nějaký sotva postřehnutelný šum, dobře to jde vidět na velkých jednobarevných plochách. Jakoby vzduch byl nějaká šumivá hmota, nebo jakoby naše vizuální tyčinky byly trošku nedokonalé a přenášely spolu s obrazem i trochu nějakého šumu. Tohle vypadalo, jakoby se ten šum zhmotnil a prosvítil.
To co jsem viděla bylo fascinující, protože vzduch okolo mě vypadal, jako by byl hmotný. Vzduch byl plný zlatavých obláčků, ale byly statické.
Zkuste si představit, že našleháte vzduch do nějaké pěny a na různých místech je ta pěna hutnější a na jiných je řidší a tu pěnu prosvítíte silným zlatým světlem a pak zastavíte čas, takže se ta pěna vůbec nehýbe, a výrazně zlatě svítí.

.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG – Jak mě osvítilo. Doslova.

.

.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Maroš napsal:

  “ V niektorých oblastiach bude prírode trvať najmenej sto rokov, kým sa vráti do normálu.
  Víchrica v uplynulý týždeň zdevastovala rozsiahle plochy lesa v Alpách i ďalších európskych pohoriach. Zrejme najväčšie škody hlásia z Rakúska a Talianska. Rakúske noviny Kleine Zeitung dnes priniesli informáciu, že v Korutánsku je na zemi milión kubických metrov dreva.“

  Poznámka – stratou retenčnej schopnosti alpských lesov sa extrémne zvyšuje riziko povodní na Dunaji! Michal Kravčík – združenie Ľudia a Voda, v minulosti predpovedal v súvislosti s odlesňovaním na hornom toku stavy Dunaja takto – do roku 2020 – Bratislava niveau 12 metrov, do roku 2030 – Bratislava niveau 20 metrov! Nereálne?! Práve to máte pred sebou!
  https://www.aktuality.sk/clanok/637990/milion-kubikov-dreva-v-alpach-je-na-zemi-popadali-tisice-stromov/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…B.

  • Maroš napsal:

   Autorke – namiesto špuntov do uší 2×2 deci vínka. Pomôže to zmieriť sa aj s odnesenou strechou – a ten spánok je kvôli blbému dňu ozaj potrebný.

 2. fohat napsal:

  Tohle jsem zažil na osamělém trampu v brdských lesích někdy kolem roku 1982..To je ale MILOST..Neexistuje nic,co by se dalo vybudit vlastním ego usilím,žádné meditace,hladovky,veganství,strkání si hnáty za krk,ZDROJ rozhoduje..To SVĚTLO bylo ve mně,všude vibrovalo v krajině,ve stromu,silnici,kameni.To je PRAPUVODNÍ BUH,neboli ZDROJ..Tohle je k potom k smíchu https://rutube.ru/video/b5d57a5c4a9bbcf0af0b179999e2d1e2/?ref=search

 3. Bytost napsal:

  To mě se v tomhle spí krásně. Zavrtam se pod peřinu a nechám se tím hlukem uspat

 4. Martin Rybář napsal:

  Plně tomu věřím. Ty vichry v posledních dnech měly v sobě něco velkolepého a zlověstného. Temný táhlý tón větru jakoby volající po crescendu posledních dní starého světa. Hmota a prostor v poslední době vyzařuje dle mého mnohem více energie, protože i já „nevidoucí“ jsem si nepatrných změn všiml, pokud budeme některé energie popírat, tak je ani nespatříme. Jen pozor na tu sovu, víme, že je poslem noci, ale chápu, že vypadá fotogeničtěji než kohout.

  • Maroš napsal:

   „Sova poslem noci“ = predsudok-mýtus – vychádzajúci ako obvykle z nepoznaného. To najhoršie pre vzťah človek-zviera je predsudok aj neprimerané očakávanie. Čo VŠETKO vieme o sovách? Myslím, že až teraz ich začíname poznávať vôbec – pre mňa sú to úžasné stvorenia – ten pokoj z nich vyžarujúci je až neskutočný – a tá ich sústredenosť. Aj prekvapujúci zmysel pre humor – vedia byť mimoriadne komunikatívne. Samozrejme – pokiaľ to budú pre nás len nočné vtáky, ktoré sa občas niekde zabudnú „po prehýrenej noci“ – budú pre nás len „čudóvišťe“ chránené poľovným zákonom, ale nič viac. Pri baráku mi dorastá cyprus ako stvorený pre sovičky, tak už sa na ne teším…

   Ruský dokument chovatelky sovy, v ktorom vysvetľuje, prečo by sme sovu nemali hladkať – česať a čechrať áno – ich perie musí zostať zdravo našuchorené – štruktúra je tvorená aj elektrickým nábojom – ich perie je plné vzduchových bubliniek, ktoré bránia jeho premočeniu a hladkaním ten vzduch z neho vytláčame. Keďže na internete je kopec videí, kde ľudia sovičky neustále hladkajú ako po srsti, a to je chyba. Na obrázku tohto článku je famózna aj tá čipka vyšívaná perlami – aj v nej je kusisko krásy a sústredeného tvorivého pokoja…
   Не гладь сову! Это плохо! Совы не любят, когда их трогают.
   https://www.youtube.com/watch?v=zllfFQ4gRc8

 5. Dracon napsal:

  Vichry vyvolané prudkými manipulacemi s tlakem pomocí HAARPu a chemtrails

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..