Jak novodobí drábové obírají lidi na pokutách

…..doba se nezměnila, změnily se jenom způsoby. Způsoby vybírání peněz, kupování odpustků, za údajné přestupky a porušení námi vytvořených, mnohdy naprosto nesmyslných pravidel. Daně nestačí a proto je nutné lidi obírat na každém kroku. No přece POMÁHAT A CHRÁNIT. Naskýtá se otázka: koho chránit a komu pomáhat….

08:54

 

 

 

Zdroj BLESK

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Milan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Milan
Host
Milan

Protektorátní soldateska s trapným názvem Policie ČR je opravdová zločinecká organizace par excelence,mající za úkol faktickou likvidaci původních obyvatel současné kolonie,vyfabrikováníním smyšlených obvinění a likvidací systému nepohodlných osob,buzerací ,okrádáním řidičů a tím fakticky se podílí významným způsobem na zvyšování
dopravní nehodovosti.
Na rozdíl mezinárodním tribunálem uznaná zločinecká organizace SS tato de facto vzhledem k době vzniku domorodé obyvatelstvo Německa paradoxně chránila,kdežto zločinecká organizace PČR s chutí původní obyvatelstvo likviduje.
Ještě jednou PČR-zločinecká organizace nejvyššího kalibru.

Milan
Host
Milan

PČR je 1000x horší než Gestapo,jsou to zloději a lumpové nejvyššího kalibru,primitivní zakomplexovaní jedinci,které vyloženě baví škodit druhým a mají z toho potěšení a jít dělat drába tomuhle zlodějskému systému může pouze neskutečné amorální hovado.
Gestapáci obvykle chodili zatýkat ve 3,tihle zločinečtí parchanti Vám nad ránem vyrazí dveře,všechno rozbijí,co nerozbijí to ukradou a přijde zatýkat třeba ženskou tlupa zakuklených po zuby ozbrojených poloopic.
To jsou opravdoví zločinci a jako zločinci musí být v brzké době souzeni a tzv. Policie ČR jakožto zločinecká organizace úplně rozpuštěna.