Jak porazit Rusko bez jaderné války? Je to velice zajímavý rozbor, proč válka bude

…..čtěte pozorně, je to velice zajímavý rozbor, proč válka bude. Mrazí z toho. NATO s jednou miliardou lidí, stojí proti 160 mil Rusů. Jejich  jedinou obranou jsou atomové zbraně. Na pozemní válku nemají  dost lidí. Je nepochopitelné,  proč do Rusů společenství NATO  pořád vrtá….

07:54

Jak porazit Rusko bez jaderné války?

Přes veškeré úsilí v mediální válce,přes uvalené sankce a permanentní vyrábění Ruské hrozby začíná varianta přímého vojenského střetu.Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje.Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta jde do škol a slovo zadržet Rusko je každodenním slovníkem hlavních médií.Nositelé Nobelových cen míru a strůjci barevných pučů radí zdebilizovaným masám nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu.Plány západních mocností, které vypracovaly pro Rusko, jsou stále stejné. Ponechat pouze15. milionů Rusů na jejich vlastním území. Britská premiérka Margaret Thatcherováza tento projev sklidila velké ovace a uznání Plán pokračuje. Zdroje Ruska musí být rozděleny.

Ještě je třeba doladit poslední obraz světové krutovlády v Rusku a pak už všichni budou souhlasit s vraždou ruského prezidenta Putina. Putin je démon a musí být nejlépe zavražděn jako Sadám Husajn a M.Kaddáfi.
Kdo pamatuje na záběry Clintonové a Albrightové, jak dámy jásaly nad umučeným prezidentem, udělá se každému obraz o kvalitě osobnosti kandidáta hlavy USA.

Rusko není Libye a Putin je Rus a Slovan. A ty jeho jaderné zbraně, co s tím? Slušná armáda,velké území, vlastní zdroje a místo žoldáků vlastence. Mentalita Rusů, proti početně větší armádě paktu NATO s dobrou vojenskou technikou. Celá slavná Evropa a  její hodnoty je parta korporátních magnátů ale ne válečníků. Ta má jít do války s Ruskem?

Evropské mocenské elity nejsou schopny vyřešit vlastní problémy, vlastních lidí. Nejsou schopny jednat o ničem jiném,než o vlastním prospěchu. Přes smlouvy, které v minulosti podepsaly, se vždy vzájemně zradily.Tento spolek elitářů, žijících v jiné realitě má svého vůdce ze zámoří. Pro světového četníka neplatí žádná pravidla, určuje je sám a stejně tak nám určí i nepřítele.Nic jiného, než prach sprosté napadání států a zabírání zdrojů se ve světové politice nedělo a neděje.Války ve jménu svobody jsou největším pokrytectvím mocenských ekonomických elit.
O žádná lidská práva a demokracii nejde! Jen zájmy, moc a ovládnutí zdrojů včetně distribuce.

 

Tito největší světoví zločinci zneužili každého slova humanita. Kdo se podílel na válkách v Kosovu a kdo rozpoutal peklo v Africe? Veškeré novodobé vraždění má na svědomí USA,Francie, Anglie a Itálie. Koloniální státy svojí historií i současností. Celé Africké tažení slavná OSN přikryla mlčením.Všichni váleční štváči, celá propagandistická nezisková armáda, politická garnitura včetně korporátních médií.

Ti všichni podporují válku o zdroje. Kdo ovládne zdroje v Rusku, bude pánem nad distribucí uhlíku a pitné vody v celosvětovém měřítku.Pohled na lidská práva v Rusku a v Číně je  alarmující a musí se správně tyto státy trestat, neustále jim připomínat jakou krutovládu páchají.
Ten samý pohled celé západní společenství nenastaví v případě USA, Francie, Saudské Arábie, Kuvajtu,Kataru a dalších muslimských zemí včetně Turecka.

Toho všeho jsou si Rusové vědomi. Vědí, oč jde, nechtějí přijmout korporátní model vlastnictví zdrojů.
Vědí jaké pokrytectví a dvojí metry používá západní humanita. Kdo má vlastní zdroje není pod
tlakem a může vyjednávat. Rusko potřebuje mír a vydrží mnoho urážek.Pečlivě si hlídá vnitřní stabilitu a má sílu odolat i státnímu převratu. Studená válka nikdy neskončila, jen změnila formu.

Jak tedy porazit Rusko?
Sankce vydrží, armáda je připravena. Zhroucení SSSR se po druhé opakovat nebude. Všichni zapomněli, že dnešní Rusko není SSSR za dob Jelcina.

Vojenští stratégové mají plán, malé Pobaltské státy jsou klíčové a blízko Ruských hranic.Polsko má trauma z historie a slíbenou možnost stát se Evropskou velmocí. Ukrajina nesplnila zadání zahájení války i přes pomoc vyškolených instruktorů nezabralo ani sestřelené letadlo.
Další pokus o střet nevyšel paktu NATO v Turecku. Umučení pilotů nezabralo na Ruské emoce a touze po odplatě.

Jak začít velkou válku a zbavit Rusko jednou provždy zdrojů?
Plánů mnoho, klíčové jsou Ruské hranice a zážeh na Evropě.Osvědčená taktika z historie! Provokace co nejblíže u hranic Ruska a za nutné podpory Slovanů.
Vojenské obkličování Ruska nemůže být jen v rukách Anglosassů. Něco by tam nehrálo.V rámci strategie musejí i Slovanské národy chtít zničit Rusko. Plán rozšiřování paktu NATO se ukazuje jasně.
Stejně jako instalace Čecha, generála Pavla do vysoké funkce NATO, jako Tuska,Poláka do EU. Jen s pomocí Slovanských národů lze ublížit Rusku nejvíce.

Ve vzduchu je další provokace, taková, která musí zahrát na emoce a vyvolat chuť jít do války.Akce pod falešnou vlajkou jsou běžná praxe vojenské strategie. Neustálé obkličování Ruska paktem NATO co nejvíce k hranicím, vojenské manévry, hrotit napětí. Z toho dříve či později musí eskalovat střet. Válka mezi Ruskem a paktu NATO je nastartovaná a téměř nevyhnutelná.

 

Sankce nebudou nikdy zrušeny a celá válečná mašinérie se jen tak nezastaví. Zadržování Ruska znamená, navést co nejvíce těžkých zbraní k jeho hranicím, dobudovat odpalovací základny kolem celého území Ruské federace.
Samotná simulace války Rusů proti Evropě a USA překonává silou zbraní a následků peklo vynásobené tisíci.
Opět další vlastenecká válka za přežití nebo smrt. Motivace dobít‐ proti odhodlané obraně své země?
Válka vzejde na hranicích Ruska a Pobaltské státy pro tento účel budou obětovány i s divizemi NATO.
Důležité je pro mocenské elity přímo nezasahovat a ponechat zážeh boje na armádě.Počátek války s Ruskem vzejde rychle, ale nejdříve proběhne strategický klid před bouří.Jako blesk zasáhne informační pole zásadní sdělení ze zemí paktu NATO.Rusko porušilo provokacemi světový mír na více místech, jsme ve válce. Lavinu křiku zajistí média za doprovodu Hollywoodských katastrofických záběrů o ruské agresi. Bude to největší a poslední divadlo, které sehrají super elity s jejich politickými pěšáky. Všichni budou svorně volat, zničme
Rusko a budou mít na to pár minut.

A co reakce Ruska obklíčené státy paktu NATO?
Taktické jaderné střely uvedené k bojové pohotovosti splní rozkazy. Cíle známé,členské země NATO a USA.
Obrovské početní převaze armád NATO je nemožné odolávat dlouho konvenční technikou.Rusko se bude muset bránit jaderným arzenálem.

Počítejme spálené země do 5‐10‐20.minut, je to celá Evropa a o pár minut později Anglie.PVO zachytí max. 30% střel, ale další zasáhnou přesně cíle. Po prvních jaderných vzájemných úderech  bude marná snaha vrchních velitelství ukončit apokalypsu. Emoční paralýza vymaže u všech stran politickou dohodu. Systém boje je nastaven mimo člověka a tak se s tím počítá.Ruské ponorky odpálí veškeré jaderné střely na Východní Pobřeží USA. Čas 5‐10. minut.První vzájemné údery povedou jako vždy na velitelství a základny, následně na aglomerace, elektrárny,
strategické zdroje průmyslu.Vše, co je životně důležité pro stát bude vzájemně zničeno.

 

 

Ruská velká města včetně Moskvy dostanou pravděpodobně vodíkové údery, které jsou ničivější než atomové pumy.
Automatizovaný ruský systém řízení jaderné války odpálí nejsilnější balistické střely Topol a Satana na vybrané cíle v EU a USA. Jak se zachová Čína a celá Asie?
Globální výměna úderů je v současných vojenských odhadech 5300 taktických střel a 6000 střel středního doletu k okamžitému použití. Takové množství střel přetíží PVO obou stran.Na Rusko dopadne v prvních 60. minutách 2500 taktických střel a po5.hodinách skončí velký ohňostroj.Aktualizovaný odhad na sílu jaderných zbraní a počet mrtvých je 60‐100 milionů okamžitě.Do 15. dnů následně, vlivem radiace a spadu, kontaminace prostředí 300‐400 mil. Lidí.Do půl roku 800 milionů na souhrn všech devastujících následků zničení základních životních zdrojů.Na odklízení mrtvol nebude mít žádný stát kapacitu. Ve všech zasažených státech přestane fungovat infrastruktura, průmysl, zdravotní systém. Pokud si lze představit chaos s mentálním strádáním těch co přežijí, pak máme obraz, příčinu a důsledky mocensky posedlých psychopatů.

Všichni podporovatelé sankcí a nepřátelství vůči Rusku mohou krom válečného odhodlání sdělit svým dětem na politických přednáškách, jak bude vypadat válka s Ruskem.Vyprovokovat jadernou velmoc k válce je snadné, ovšem zastavit její průběh nelze.Vojenští velitelé a politici vylezou z bunkrů a odeberou se do Austrálie,jednat o novém světovém řádu. Austrálie a Kanada jsou země, na kterých se elity dohodly, že zůstanou ušetřeny.
Publikace o dopadu jaderné výměny mezi Nato a Ruskem jsou k dispozici a každý si může udělat vlastní závěr.

 

Představa vojenských stratégů v USA, že proběhne opotřebovávací válka s Ruskem, která ho bude bolet je mimo realitu. Rusko nepůjde cestou obrany  jen na svém na svém území. Početně se nevyrovná jak technikou ani počtem vojáků. Nemá volbu, a proto jasně dalo najevo, že použije nejsilnější zbraně ke své obraně.Je celá Evropa opravdu tak hloupá a má tak lokajské politiky, kteří oddaně poslouží vlastnímu zániku? Vážně si někdo z papalášů Evropské komise a vedení NATO myslí, že lze Rusko vyhladovět sankcemi a poté je vojensky porazit bez jaderných zbraní? Proč tak lokajsky poslouchají USA?Možná příčina je přidělená moc i profit, druhá skupinová hloupost a to vše uzavírá dlouholeté špehování nejvyšších špiček Evropských státních pohlavárů, ministrů a prezidentů.Spojenci odposlouchávali spojence. Dnes, vše ok. Zase se objímají a mají se rádi více jak včera.Jak nám odpoví naši generálové včetně Pavla? Zadržují Rusko, nebo připravují první úder?Jak sám Pavel tvrdí, Rusko je největší hrozba, větší jak migrace. Možná, že jsou v éteru Informace z minulosti a obava, že by je mohl využít nepřítel. Kdo ví? Po celém letitém špiclování našli všichni postižení společnou řeč i společného nepřítele.Každodenně omílané Evropské hodnoty a západní kultura je jen divadlo a vrcholné pokrytectví. Tento spolek je nutné reformovat, postavit na jiných a férových základech.Je třeba odvolat celé vedení EU a slavnou komisi. Současné elitářské uskupení je nutné odstavit z funkcí a zbavit je řídících procesů na všech úrovních. Demokraticky se musí Jednotlivé národy všech členských států zbavit parazitů. Je v zájmu všech, zrušit sankce proti Ruské federaci a začít normálně obchodovat a narovnat vztahy. Evropa musí najít odvahu odmítnout diktát USA. Pakt NATO se ukázal, že není obranný, ale útočný spolek jestřábů hájící ekonomické zájmy globálních mocenských elit.

Jak a v co, NATO transformovat? To je úkol pro nové politiky, kteří jsou připraveni provést reformy a chtějí zabránit globální válce.Bez výměny současných politiků není řešení.
Protože se nikdy v historii nepodařilo zabránit žádnými prostředky válce, je více pravděpodobné, že nezabrání nikdo té další plánované. A stejně dopadne i pokus reformovat EU. Evropská šlechta s námi vydrží opravdu až do konce?
Celý proces řízené debilizace zakončí Darwinova mez a past.
Dokáží naši volení zástupci domyslet, co nastane, pokud po našich lidech budou chtít válčit s Ruskou federací a pod vlajkou paktu NATO a zabíjet Slovan Slovana? Jaká bude reakce veřejnosti,bojovníků za svobodu, posledních našich hrdinů že Rusko je nepřítel? Mediální štvavá masáža hon na takzvané proruské weby nabírá na síle, že už malé děti vidí v Rusku peklo se Satanem. Zapojeni jsou všichni kluci a holky z neziskovek, celebrity a nesmíme zapomínat na samozvané aktivisty. Úloha medií,celebrit je klíčová. Informační válku zvládají výborně.
Nepřítel je znám, jen našinec je stále nějak málo odhodlán k boji.Elita z řad skutečných novinářů je odstavena. Petránek se údajně pomátl a tak nám politické analýzy tvoří 20. letí aktivisti z nadací, mozkových trustů. Martin Koller, který popisuje velmi pravdivě a profesionálně situaci se může upsat a odezvou je ticho.
Pokud porovnáme souvislosti, využijeme znalosti o složení a mentalitě všech vrstev České a
Moravské populace, máme vzorec pro analýzu. Tupá a zhýčkaná mládež líná pracovat a duševně se namáhat. Střední generace bojuje o chleba a senioři se ve všem ztratili pod tíhou nízkých důchodů. Vrcholní papaláši chtějí jen business a 3,5 milionů lidí v bídě do války s Ruskem nechce. Národní armáda neexistuje a mobilizace může přinést jistý druh morálních zábran a možnou politickou změnu na generálním štábu.
Stejná situace a stejné nástroje debilizace mas probíhají v celé EU.Mnoho trefných komentářů pokládá otázky, za co bojovat? Za rozkradený stát, za majetek nadnárodních korporací, za mega milionáře a vládnoucí elity? Za svobodu ve které je mamon na prvním místě?

 

I to je vyřešeno.

Neochotu mas bojovat vyřeší strůjci nového světového řádu (NWO). Prostě ji začnou žoldáci.Žádná jednání,žádná kapitulace, rychlost zahájení války musí předběhnout všechny informační kanály. Rusko se bez jaderných zbraní neporazí a jaderná válka nebude jen na území Ruska.Geopolitická situace je mnohem horší, než za Kubánské krize. Státy, které ve druhé světové válce napadli dnešní Rusko, jsou opět součástí jeho obkličování.
Pro souvislost stability i křehkosti současného systému je třeba zmínit fatální věci.
Pár přírodních výkyvů, dokáže paralyzovat celé státní i politické zřízení a změní je na maladaptivní.Měsíční výpadek vody a elektrické energie způsobí apokalyptický stav společnosti.Po dvou měsících se totálně zhroutí každý systém i bez velké války a tím uvrhnev šechny lidi do chaosu. Kdo připravuje válku a nepřímo ji podporuje ničením zdrojové stability jiného státu, chce vyhladovět obyvatelstvo zavedením nedostatku a tím docílit svrhnutí vlády, musí počítat i s následky. Rusko už nemá kam ustoupit,nikdy neustoupilo. Všechny státy, kterým přineslo svobodu, ho dnes zrazují a připravují se na válku.Křehkost systému na denních dodávkách všech zdrojů je doslova děsivá.

Pro mocenské elity jsou to postradatelné aspekty, příliš mnoho lidí, kteří ubírají zdroje. Rusko žádný stát ani Evropu nenapadne, má své zdroje na mnoho set let.Poslední největší světové zdroje a ke své obraně má jediného spojence ‐ jaderné zbraně!

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

41 Komentáře zapnuto "Jak porazit Rusko bez jaderné války? Je to velice zajímavý rozbor, proč válka bude"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
MZV RF oznámilo program nadcházejícího zasedání Rady Ruska a NATO. Vojenský expert Michail Chodarenok se v přenosu rádia Sputnik vyjádřil, že aliance a Rusko nemá jinou možnost než budovat vztahy. Moskva nehodlá skládat účty NATO v otázce rozmístění systémů Iskander v Kaliningradě, neučiní tak ani na nadcházejícím zasedání Rady Ruska a NATO, řekl ředitel oddělení celoevropské spolupráce MZV RF Andrej Kelin. http://sptnkne.ws/dVpX „Nebudeme skládat žádné účty, není o tom vůbec řeč,“ řekl Kelin v odpovědi na žádost o komentář k příspěvku v časopise Spiegel o tom, že Brusel prý požádá na zasedání Rady Rusko o vysvětlení ohledně rozmístění systémů Iskander… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Je patrná také větší aktivita NATO v oblasti výcviku a přípravy na válku. Svědčí o tom následující: -v roce 2017 bude na území ČR realizováno 70 cvičení za účasti ozbrojených sil jiných států, z toho 4 velkého rozsahu – 2 letecké a 2 pozemního vojska. 1 s účastí Národní gardy Texasu -naopak Armáda ČR se v různém rozsahu zapojí do 113 výcvikových aktivit v zahraničí. Nepočítaje „ Mírové mise NATO“ a rotační přítomnost ČR v Pobaltí. Ještě nevíme jakého překvapení se dočkáme po summitu NATO v květnu. Jakou skutečnou orientaci bude mít Donald Trump a co nám na summitu sdělí.… Číst vice »
marmaris
Host
marmaris

V článku je mnoho základních chyb a neznalostí, tudíž analýza nemůže fungovat. Už jenom ohledně nejsilnějsích balistických raket je to katastrofa. Aspoň by si autor měl něco nastudovat, než začne psát, ach jooo. Deset aktuálně nejsilnějších balistických raket zde. To už Točka U je silnější a to nehovořím o ruských zbraňových novinkách. Dál už radši nic. Главная Боеприпасы Ракеты
Самые лучшие и смертоносные баллистические и крылатые ракеты

23.02.2017
СОДЕРЖАНИЕ
Scud B (Р-17)
Trident II
Pershing II «Першинг-2»
«Точка-У»
Р-30 «Булава»
«Тополь-М»
Minuteman III (LGM-30G)
Фау-2 (V-2)
«Искандер»
«Томагавк»
Р-36М «Сатана»
http://militaryarms.ru/boepripasy/rakety/luchshie-ballisticheskie-i-krilatie-raketi/

jirik
Host
jirik
Ruská armáda v blízké budoucnosti získá vojenskou techniku na nových fyzikálních principech, hypersonické zbraně a protiletadlový raketový systém nové generace S-500, oznámil v přenosu televizního kanálu Rossija-24 poradce prezidenta Ruska pro vojensko-technickou spolupráci Vladimir Kožin. S-500 patří k nové generaci protiletadlových raketových systémů země-vzduch. Jedná se o univerzální komplex s dalekým a vysokým dosahem se zvýšeným potenciálem protiraketové obrany a je schopen zachycovat balistické rakety. Perspektivní protiletadlový raketový systém je schopný ničit nejen balistické, ale i aerodynamické cíle (letadla, vrtulníky, další vzdušné cíle), a také řízené rakety. Systém má rádius zásahu 600 kilometrů a bude schopný odhalit a zároveň zničit… Číst vice »
marmaris
Host
marmaris

dobrý video o poslední generaci S-500, ale v ruštině. https://ok.ru/video/12559975741
Je na ní napsáno: „Po mě bude jen ticho“. 😀 😀

Merlin
Host
Merlin

Ano,to je strašně důležité,jak která je silná. Nějak jsem nepochopil,k čemu je tahle tabulka,krom toho,že se nám autor ukázal jako odborník,platná..Přísloví „jak mrtvému deštník“,je zřejmě tragicky nejblíž..Pochybuji,že to někoho bude po zbytečné válce zajímat:-(

jirik
Host
jirik
Přítomnost celosvětového systému protiraketové obrany snižuje práh pro použití jaderných zbraní, a v USA se vytvořila iluze o beztrestnosti náhlého jaderného útoku. 28.březen 2017 – 11:05 Na konference o odzbrojení v Ženevě na to varovně upozornil zástupce náčelníka velení hlavních operací generálního štábu Ruské federace Viktor Poznichir. „Umístění globálního systém protiraketové obrany snižuje práh pro použití jaderných zbraní, neboť v USA se vytvořila iluze beztrestnosti náhlého použití strategických útočných zbraní pod záštitou protiraketové obrany,“ cituje Poznichira agentura RIA Novosti. „Protiraketová obrana je symbolem pro navýšení raketových systémů ve světě a tím vyvolává závody nových zbraní,“ poznamenal Poznichir, ve svém projevu… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Základny amerického systému PRO v Evropě a na lodích v blízkosti ruských hranic jsou mohutným potenciálem pro možný nečekaný raketový jaderný útok na Rusko, prohlásil zástupce náčelníka hlavní operativní správy generálního štábu RF Viktor Poznichir.
http://sptnkne.ws/dVvQ
„Přítomnost amerických základen PRO v Evropě a systémů PRO na lodích v mořích a oceánech, omývajících pobřeží Ruska, vytváří mohutný skrytý úderný potenciál pro možný nenadálý raketový jaderný útok na Rusko,“ řekl Poznichir ve svém vystoupení na konferenci o odzbrojení v Ženevě.

jirik
Host
jirik

Ruští odborníci zhodnotili americký systém PRO a dospěli k závěru, že souhrnné možnosti třetího pozičního pásma PRO na severovýchodě země, které tu plánuje vytvořit Washington, budou schopny detonovat všechny ruské a čínské rakety.

Na konferenci o odzbrojení to prohlásil zástupce náčelníka hlavní operativní správy generálního štábu RF Viktor Poznichir.
http://sptnkne.ws/dVw2
„Souhrnné možnosti systému PRO v tomto pásmu umožní detonovat všechny ruské a čínské balistické rakety, směřující k území USA,“ řekl Poznichir.

PS: jdu si koupit tmavé brýle a několik kil špekáčků

jirik
Host
jirik

Raketoplán X-37B je americkou odpovědí na ruskou technologii Dead Hand. Potvrzují to i fotografie. Cenově dostupná varianta projektu Aurora? Raketoplány budou vozit bomby až nad Teherán? http://vool.cz/xN2zi
—–
Jak na tom Rusko je (1). Z linek sjíždí proudové hydroplány, rozloha lesů se zvětšuje
http://vool.cz/xq9om
—-
Jak na tom Rusko je (2). Obří lasery, vlastní sociální síť a nově objevená ložiska nerostných surovin
http://vool.cz/Snz9f

Pavel
Host
Pavel
Trochu bych se zastavil u té jedné miliardy lidí, které má NATO k dispozici – pro skutečné válečné potřeby jich totiž zbude jenom hrstka, krom toho morální nastavení obyvatel válečného uskupení pro třetí světovou je obecně velmi tristní, takže si nedovedu představit ( až žoldácké armády NATO budou ruskou stranou eliminovány), že by obyčejní pro západní obyvatelé měli chuť bránit své zkorumpované a proradné elity – tady se totiž nelze spoléhat pouze na kupecké počty, i když na druhou stranu jestli to velení NATO dělá a plánuje takhle své železné rezervy, tak to bude brzy po konvenční světové válce, ta… Číst vice »
JV
Host

Je to pokus liberálního kapitalizmu ovládnout svět. Rusko, ač dnes samo až příliš moc liberalizované, se pořád drží. Drží si svoje zdroje i Transsibiřskou magistrálu. Největší naději je dnes to, že je Západ zcela demoralizovaný a v USA nastoupil prezident, který má snahu alespoň trochu omezit liberalizmus.
Více viz http://pospolne.cz

jirik
Host
jirik

Stíhačky kráľovského letectva budú v máji hliadkovať v Rumunsku a okrem iného budú sledovať Čierne more, ktorá je rozhodujúce pre ruské flotily. Briti sa tiež pripravujú na kybernetickú vojnu, a to nielen v defenzíve
http://www.hlavnespravy.sk/britania-prestahovala-bojove-lietadla-rumunska/947748

základní chyby
Host
základní chyby

Nikdo at je si to kdo je to nikdo a zadny kontinent nebude usetreny.

jirik
Host
jirik

V pondělí začalo v Estonsku velké cvičení vzdušných sil NATO. Němečtí piloti se stíhačkami Eurofighter, které jsou na základně Emari, budou vykonávat cvičné lety u ruských hranic. Tyto letouny nastoupily k ochraně Pobaltí na základně rotace 31. srpna 2016.

Zdůrazňuje se, že piloti budou trénovat lety ve dvojicích ve velmi malých výškách — okolo 100-150 metrů. Podle názoru vojenských expertů umožní takové tréninky natovským pilotům „pocítit“ systém protivzdušné obrany Ruska. Cvičení probíhá za pozadí značného zvětšení kontingentu pozemních sil u hranic s Ruskem. http://sptnkne.ws/dV7W

onomatopoje
Host
onomatopoje
Ešte že tento scénar nenastane 🙂 Áno, lokálne konflikty tu boli aj budú aj biblické rany (súženia budú..) ale kto verí, vie že vojna nebude trvať dlho a budú nasledovať ďalšie udalosti, ktoré neznamenajú úplné vyhladenie sveta, práve naopak noé kráľovstvo nový svet (obnovený) Poplašné správy môžem čítať na každom jednom webe, každý deň 24/7.. koho to baví a robí mu to dobre (adrenalín), nech to rieši niekdy na diskusiách a podobne. kde už prebieha boj (vojna) o pravdu 🙂 Mi obyčajný ľudia nemáme moc to ovplyvniť niekde na virtuálnom servery (diskusií). Veci sa diali aj budú diať, bez ohľadu… Číst vice »
mojemeno
Host
mojemeno
Pekný článok, všetko je len otázka času. Nefandím Rusom ani USA či umelej EU. Je len pár ľudí na svete, ktorý túžia potom, aby sa naplnil tento scénar, no oni dobre vedia, že ak by svet uvrhli do globálnej jadrovej vojny, tak ani tie ich 5 hviezdičkové bunkre im budú nanič, ak nebudú môcť „sto“ rokov nič pestovať, sadiť a piť vodu z povrchu zemského. Všetko sú to len dohady, postupy, možné východiska a deje. Verím, že Rusko vydrží, že sa pod falošnou vlajkou nedá zastrašiť. Nikto nemá právo ukradnúť tomu druhému pôdu či zdroje pod nohami, bez toho aby… Číst vice »
Hum
Host

Este nech mi vysvetli, kto z tej miliardy pojde do nezmyselnej vojny za par psychopatickych darmozracov proti 160 mil. na vsetko odhodlanych Rusov? Ja teda nie, a ked dostanem do ruky kver, viem celkom iste ako ho pouzijem…

Vojta
Host
Vojta

Proč asi je v Evropě tolik mladých mužů z Afriky a středního východu a další přicházejí? Na co asi si je vykrmuji?

STVOŘITEL JEHOVA
Host
STVOŘITEL JEHOVA

Každá válka je lepší,než si nechat uřezat hlavy jako ovce.
Máte pouze 2 možnosti.
1.Začít konečně bojovat s garancí konečného vítězství,
již Vám dávám já STVOŘITEL JEHOVA OSOBNĚ,
2.Čekat na volby a nechat si v mezičase UŘEZAT HLAVY VE SVÝCH BYTECH,NA ULICÍCH,VE MĚSTECH I NA VENKOVĚ.
Milionáři z Německa a zbytku Evropy už prchají,
takže milé ovečky-opravdu byste si už měly vybrat.

jirik
Host
jirik

Náčelník evropského velení ozbrojených sil USA a velitel Sjednocených OS NATO v Evropě generál Curtis Scaparrotti na jednání v Kongresu v úterý prohlásil, že pro zdržování Ruska může být třeba rozmístit na evropském kontinentě další tankovou divizi USA a dodatečné námořní síly, a také vojenská letadla páté generace. http://sptnkne.ws/dVSg

jirik
Host
jirik

Členovia amerického Senátu ratifikovali v utorok drvivou väčšinou hlasov vstup Čiernej Hory do Severoatlantickej aliancie. Pristúpenie tejto balkánskej krajiny k NATO odobrili v dlho očakávanom hlasovaní, ktoré oddialili námietky niektorých republikánskych senátorov, pomerom hlasov 97:2

Na rýchlu ratifikáciu vstupu Čiernej hory do NATO vyzval Senát ešte začiatkom marca aj americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson. V liste adresovanom senátnym lídrom datovanom 7. marcom zdôraznil, že takýto krok je vo “výsostnom záujme Spojených štátov”.
http://www.hlavnespravy.sk/clenovia-americkeho-senatu-schvalili-vstup-ciernej-hory-nato/948870

peter
Host
peter

Je to na grc

Josef
Host
Josef

Vse je mozne,ale psat novy „Capkuv Krakatit“??…to snad ne.Je potreba dnesnim vladcum EU a souhlasejicim s nimi i sefum vlad jednotlivych statu v Unii urezat hlavy drive,nez je oni daji pokyn urezat je nam.

Pavel
Host
Pavel
Pro „Josef“ – ano já jsem pro to co navrhuješ, ale můžeš napsat jak na to? Obyčejný člověk může jen mít názor, ale ovlivnit přímo konání našich vlád na to nemá páky. A uřezat hlavy dnešním vládcům EU a s těmi to souhlasícím šéfům států v EU – to zní taky dobře, ale jak bys to asi chtěl udělat? Na to normální lidi nemají žádnou páku. Takže, jestli „jelity“ plánují „konečné řešení“ a chtějí fyzickou likvidaci lidstva, tak tomu asi nikdo nezabrání. Jen bych chtěl podotknout, že Rusové ten Armagedon určitě přežijí. Asi ne ti ve velkých městech, ale Ruská… Číst vice »
Dracul
Host
Dracul

Ale přátelé, tak to nebude, tak klídek!

jirik
Host
jirik

Protivzdušný systém Pancir-S1 zneškodnil nejméně tři rakety Grad vypálené na ruskou základnu Hmeimim v Sýrii. Nezávisle na sobě o tom informovalo několik zdrojů přímo z místa.
http://www.eurasia24.cz/aktualne/item/2386-svedci-pancir-zlikvidoval-grady-vypalene-na-ruskou-zakladnu-v-syrii-video
Podle syrských lokálních zdrojů byly rakety zneškodněny nad městem Džabla, nedaleko od ruské základny. VIDEO UVNITŘ

jirik
Host
jirik

Zhruba dva měsíce mají členské státy Severoatlantické aliance na to, aby zvýšily obranné výdaje k hranici dvou procent HDP nebo daly k dispozici jasný plán, jak toho dosáhnout. Takové je poselství šéfa americké diplomacie Rexe Tillersona, s nímž dorazil na první setkání se spojenci v Bruselu.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/tillerson-o-vydajich-na-obranu-poprve-v-bruselu-v-nato-pph-/zpr_nato.aspx?c=A170331_164643_zpr_nato_inc

stýv
Host
stýv

Na štěstí , jsou kolem Země ..ve volném prostoru , miliony / v současné době / plavidel ..bytostí z našeho vesmíru , a ty žádnou jadernou válku nedovolí, v žádném případě !!!!

Eva
Host

Amici nech nezabudaju, že SLOVANIA nebudu bojovat proti SLOVANOM a svojim osloboditelom. Slovania nebudu bojovat za cudzie zaujmy. SLOVANIA prezili uz 2 svestove vojny a dalsiu nechcu. SLOVANIA CHCU MIER!!!!! SLOVANIA NEDOPUSTIA DALSIU SVETOVU VOJNU.

gibi gibsonx
Host
gibi gibsonx

a bude sa vešať

emil
Host

YELLOWSTONE to isti

Petronel
Host
Petronel
Přátelé, přátelé … Jako historik opravdu nevycházím z údivu, co zde někteří píší. Rusové jsou pro Vás géniové, USA a EU hajzlové. Proberte se, pro Rusko nejsme partneři a nikdy jsme nebyli. Potřebovali nám pouze pro získání přístupu do Evropy a naše technologie. Slovani opravdu jsme tak z 1/3, Slováci jsou jiná rasa než my, již opravdu slovanská … V dějinách jsme vyjma let 1945 – 1989 vždy patřili do západní a střední Evropy. Z východní Evropou nemáme nic společného. Neříkám, že západ jsou sluníčka a naši příznivci, to ne. V roce 1938 se moc dobře nezachovali, po pravdě hnusně… Číst vice »
gibi gibsonx
Host
gibi gibsonx

…a živý budú závidieť mŕtvym.

wqltr
Host
wqltr

Stacilo demagogie na entou už davno nejsme slovane ani narod
pismenka nic neřeší budoucnost je jasna globalizace dle ekumeny valka je jen nastroj k čistkam

Otto
Host
Pro své děti a vnoučata doufám, že k nejhoršímu scénáři napsaném v Pentagonu a podporovaném našimi současnými „taky“ přáteli z EU a US, nedojde. Jsem si vědom,že cílem od konce druhé svět.války, bylo Rusy vyřídit ale to se nepovedlo a tak jsou už zase chutě. Američané sice také padli ve druhé světové válce ale jejich ztráty byly podstatně menší než středoevropské ale jejich pomoc nikdo nepopírá. Nicméně už tehdy bylo zaděláno na studenou válku a my blbci si neuvědomili, že jsme „jen Slované“ a od roku 1989 za doby blahoslaveného Vaška šaška jsme počali podnášet Anglosasům a Germánům. Tedy nic… Číst vice »
Milda
Host
Milda

Přestaňte psát podobné články/úvahy a bude mnohem lépe, protože lidé místo nich budou číst třeba recepty na bábovku! 😀

proruský Jirka
Host
proruský Jirka

no mi se članek libi ale nelibi se mi na nem pomer miliarda a 180 milionu rusu, vzdyt rusko ma spojence čínu, koreu, indii, iran, a spoustu jiných neexistuje brat počet miliardy jako bojeschopny to je nesmysl a ne kazdy sdílí v evropě zájem bojovat proti rusku, takže az na par vyjimek bych cely text poopravil a jinak je bezva..

xcvb
Host
Vážně si myslíte že najké cvičeni atd pomuže pokud začnou padat jaderné a vidíkové připadně kobaltové bomby ? nepomuže už nic ! podle posledních udaju cca usa 12 tisic jaderných zbraní , cca rusko 7 tisíc jaderných zbraní ( udaje o rusku jsou neověřitelné jelikož v rusku je tohle extrémně přísně utajovano !!! ) osobně počítám že rusko bude mít minimálně stejný počet jaderných zbraní jako usa nebo i viší ! Podle vystoupení Putina kde mluvíl o tom jak se rusko zachovalo poslední roky a jaky tedy pokrok ve vývoji všech zbrani udělalo , řekl zcela jasně jsoudva zpusoby bud… Číst vice »
Anonymní
Host
Anonymní

1

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!