Jak si můžeme sami pomoci se zbavit jedů, které máme z chemtrailů v plících

…..přestože jsem několikráte téma o odstranění jedů z plic publikoval, napíši Vám ho dnes ještě jednou. Je to z důvodu nutnosti, protože nejen vy všichni, ale i Vaše děti by následující doporučení měli praktikovat….

05:55

Prosím pamatujte si:

JE LEPŠÍ PROBLÉMŮM PŘEDCHÁZET NEŽ PROBLÉMY ŘEŠIT

JE LEPŠÍ NEMOCEM PŘEDCHÁZET NEŽ NEMOCI LÉČIT

Předešlé dvě věty by si každý měl VRÝT DO PAMĚTI a taky se jimi HLAVNĚ ŘÍDIT!!!!!

Když nyní sami na vlastní oči vidíte tu hrůzu nad hlavami, je tedy také důležité napsat jak se můžeme my všichni účinně bránit tomuto „zvěrstvu“, které na nás nachystala vládnoucí svoloč planety Země za podpory našich „vynikajících politiků“.  Prodali nás. Jsou to jejich poslední křeče jak vzít s sebou co nejvíce lidí dle fráze: PO NÁS POTOPA.

ALE TENTOKRÁT JIM TO NEVYJDE.

Data ohledně inhalování soli

Musíme vědět, co také na nás rozprašují. Je toho mnoho, ale ty nejdůležitější láky, které se nacházejí v atmosféře jsou uvedeny níže a číslo za jménem kovu znamená násobek překročení povoleného limitu:

Hliník: 15,8
Antimon: 63,3
Arzenik: 418
Barium: 5,3 Dnes mnohonásobně vyšší
Kadmium: 6
Chróm: 6,4
Měď: 9
Železo: 43,5
Olovo: 15,7
Mangan: 513,8
Nikl: 10,7
Zinek: 7,5
Dále pak radioaktivní látky kobalt a plutonium, ochuzený uran, nanočástice různých kovů a hlavně namražené viry, baktérie a plísně na hliníku v prášku.
S tím samozřejmě nemůžeme ZATÍM NIC DĚLAT, do té doby než se rozjedou v EU vojenské tribunály. Potom to bude jiné „kafe“. Už se na tuhle kávičku obzvláště těším…..
Pojďme tedy k věci.
Inhalace soli, je jedna z mála věcí, která nám zbývá na ochranu svých plic a našeho těla.

Většina kovů se tedy dostává do těla přes plíce, vynecháme-li potraviny.

Vzduch, který tady dýcháme obsahuje plno těžkých kovů, jak jsem uvedl a mnoho dalších „sra.ek“, těžké kovy ulpívají v plicích a jediná možnost organismu, jak je z těla vyloučit je vykašlání formou hlenu.

Bohužel do vzduchu jsou kvůli tomu „rozprašovány“ i látky, (mají to dokonale vymyšleno), které sliznici vysušují, tím pádem se lidské tělo nedokáže efektivně bránit a tvořit hleny. Máte suchý kašel. K těmto vysušovačům plic patří hlavně bárium, kterého je v atmosféře až přespříliš nad veškeré limity. (než bylo dříve uvedeno) Bárium má tedy na plíce devastující účinky a plíce se nemohou přirozeně bránit. A ti zločinci to moc dobře věděli.

Sůl při inhalaci na sebe váže vodu a pomáhá plicím tyto hleny vytvářet. Je možné, že budou lidé po inhalaci mnohem více kašlat /vykašlávat/. U dětí by bylo dobré, naučit je hleny vyplivovat, pokud to nepůjde, a budou je polykat, může se stát, že je potom jednorázově vyzvrací – není to na závadu – potom se jim velice uleví…..

Návod na inhalaci a přípravu roztoku

V cca 1 litru vody rozpustíme 2 vrchovaté polévkové lžíce KCL (kalli chloridum = potasiumchlorid) + 2 vrchovaté polévkové lžíce himalájské soli.
V případě, že byste nepoužili himalájskou sůl, ale obyčejnou,
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ TO NESMÍ BÝT SŮL S JÓDEM ANI S FLUOREM!!!!!
Nejlépe tedy použít himalájskou sůl.
KCL (Kalli chloridum) pomáhá upravovat poškozené „kanálky v plicích“ a regenerovat průdušky, plíce a dýchací ústrojí.
Pro efektivní inhalaci tento roztok nalijete do zvlhčovače vzduchu. Vzhledem k tomu, že je sůl agresivní a koroduje kovy, doporučuji používat levný zvlhčovač, např: Professor Z-70  třeba tady: https://www.eva.cz/zbozi/67466/zvlhcovac-vzduchu-professor-z70/
a roztok inhalujete přímo z ústí trubice (která vytváří studenou páru).
Pro malé dětí je ideální tento zvlhčovač pustit v koupelně, až do té doby, než je tam pořádná
mlha (solná studená sauna). Čím větší mlha tím líp. Pozor máte-li v místnosti jakoukoliv elektroniku nebo květiny atd. dejte je ven z místnosti, protože sůl je dost agresivní, ať se vám nezničí. Potom cca 30 minut buďte s dětmi uvnitř, třeba si tam stavějte kostky nebo kreslete atd…..
Dá se to dělat i tak, že napustíte dětem vanu a oni si tam mohou hrát.
Tohle je dobrý nápad, protože dítě většinou nedonutíte, aby dýchalo páru přímo ze zvlhčovače.
Tak to je tak v kostce proč a jak inhalovat do plic sůl. Rozhodně Vám nemůže uškodit. Je to nejlepší solná jeskyně a to doma za minimální cenu a k tomu dleko účinnější.
Ještě k tomu KCL, je spousta serverů, kde se dá KCL koupit, jako potravinářské Éčko. Pozor na to, sůl vhodná k inhalaci nesmí obsahovat směšovadla, které tyto potravinářské soli
obsahují. Dělali jsme rozbory KCL ve Švýcarské laboratoři a opravdu není KCL jako KCL.
Protihrudkující směsi by v plících mohly asi udělat nějaké problémy.
Protože každá sůl navazuje vodu, musí tedy hrudkovatět. Jestliže nehrudkovatí, v žádném případě nekupovat.
Dále není nutné mít strach z toho, že by jste to ze solí přehnali, jednak ji tolik do plic nenadýcháte a hodně ji vykašlete ven s hleny .
Někteří lidé teprve až po 1 měsíci začali vykašlávat hleny. Mnozí je měli dokonce černé. Dovedete si nyní asi představit, co se v plících díky neexistujícím chemtrailům nachází.
Bolesti, které máte na hrudi, jsou právě zaviněny poruchou plic díky chemtrailům. a jejich vysušením. Po jednom dnu  dýchání soli se Vám od bolesti značně uleví.

Prevence

Doporučuji dýchat denně ráno v poledne a večer po 50 vdechnutí. Když jste v práci, stačí ráno 50 vdechnutí a až se vrátíte z práce tak hned 50 vdechnutí a než jdete spát, tak také 50.

Při bolestech na hrudi či suchém kašli

Nejlépe je dýchat každou hodinu 25 – 50 vdechnutí a to po celý den. Jsou to data, která jsme nashromáždili zkušenostmi od známých, kteří těmito problémy trpěli.

V případě nejasností či dotazů napište do diskuze či do mejlíku. Děkuji

A na závěr důležitá data z poslední doby

Když se podíváte kolem sebe, zjistíte, že mnoho lidí má zápaly plic, dostávají plicní embólie a umírají údajně na rakovinu plic.

Nicki Lauda , který měl také velké problémy s plícemi si je musel nechat rychle transplantovat, protože byl v ohrožení života. Operace dopadla dobře a to mu zachránilo život.

Mnoho lidí trpí dušností, když jdou do kopce nebo do schodů, tak dýchájí „jako lokomotiva“ která jede do kopce a nemohou kolikráte popadnout dech.

To všechno je způsobeno díky chemtrailům, kterých poslední dobou značně přibylo.

Můj dobrý známý z Prahy, měl bolesti na plících a zašel do nemocnice na doporučení jeho obvodního lékaře. Zjistili mu stíny na plících a výsledek všeho, dle zhodnocení lékařů bylo, že má rakovinu. Nechtěl si nechat dát ani terapii a ani ozařování. Poslal jsem ho za jedním známým a ten ho změřil. Výsledek byl, že rakovinu nemá.

Na mé doporučení dýchal sůl po hodině a ejhle za měsíc měl po problémech a když se znovu šel nechat jinam vyšetřit (má známé v zahraničí) ani stíny a ani údajnou rakovinu neměl. Dříve mně ale nevěřil,,,,,

A proto určitě věřte lékařům…..

A pamatujte:

BABSKÉ RADY JSOU VŽDY TY NEJLEPŠÍ.

Lidé jezdili k moři a byli tam dříve lékaři (kteří to ještě tehdy mysleli s lidmi dobře a chtěli jim skutečně pomoci) na doporučení posláni při plicních problémech. Proč asi. Dnes si takoý pobyt u moře můžete udělat doma za pár korun a daleko rychleji se vyléčit!!!!!

Důležité je také před domem třeba na okení římse či na balkóně octovat. Článek o octování uvedeme příště…..

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

60
Komentujte

avatar
25 Comment threads
35 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
MikeMirekhanatomáš marnýAlena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Kristýna
Host
Kristýna

Hezký dobrý den, děkuji moc za článek. Chtěla jsem se zeptat jestli byste mohl doporučit jak KCL koupit. Aby bylo OK. Děkuji moc Kristýna

Julio
Host
Julio
renata
Host
renata

Velka vdaka za clanok, mam doma kompresorovy inhalator. V sobotu rano som sa zhrozila, tak hnusnu oblohu som este nevidela, okamzite som zohriala ocot na bod varu aby sa co najskor vyparil a dala na plech von. Cuduj sa svete, do 3 hodin „diera“ a vsade okolo husta clona. Nechcela som tomu verit, na druhy den som to urobila znova a 2-3 hodiny opat. Uz som zistila, ze toto nebude nahoda, ze to ozaj funguje. Chcela som sa spytat na Joalis kvapky, myslim ze by tiez mohli byt fajn na ocistu celkovu, co poviete? Minule jeden chlap na stranke o… Číst vice »

Vladimir Vladimirovič .P.
Host
Vladimir Vladimirovič .P.

Neviete niekto kedy bude novy clanok o octovani ? Iba by som si ho rad precital ,a rad som si precital aj Vas komentar Renata : ) Tak isto si hladam co najvhodnejsie produkty ,najefiktivnejsie a najkvalitnejsie co sa tyka detoxikacii na vnutorne uživanie proti chemtrails koteilovim jedom .Velmi precizne sa rozhodujem cez net zatial som sa nerozhodol .Ano mate pravdu my „obycajny“ ludia nemame na nic pravo a vyhladzuju nas musime sa rychlo spajat a detoxikovat sami .Ja nemam 30 000e – Je to pravda o tych specialnych detoxikacnych klinikach vo Svajciarsku a viem o jednom panovi na FB… Číst vice »

erik
Host
erik

odporucam pozriet firmu essens a tam produkt lactoferrin nic lepsie naozaj nepoznam dokaze rozpustat usadeniny z chemtrails na tretom oku (sisinka) naozaj neskutocna latka kazdy by mal uzivat

Dagmar Vainová
Host
Dagmar Vainová

Prosím o sdělení od kterého výrobce je síran draselný nejvhodnější, děkuji

Martin Martin
Host
Martin Martin

https://www.likochem.cz/cz-detail-902013679-chlorid-draselny-500-g.html#dotaz

Zde prodávají čistý. Bylo mi to i potvrzeno emailem. Tak snad je to opravdu tak. Já už inhaluji. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli se pokaždé musí směs vylít. Mužu to použít vícekrát po sobě?

Děkuji.

Dita
Host
Dita

Inhalátor je objednán, mám KCl od Fichemy, asi to nebude úplně top?
Dita

Dracon
Host
Dracon

KCl nejlépe v kvalitě PA – dokonale čistý

Sysi
Host
Sysi

Kuřák vykašlává správně (i bez soli). Proto asi ten urputný boj proti kouření, zatímco alkohol nechává to vládnoucí „panstvo“ naprosto v klidu.

Dracon
Host
Dracon

Tak nevím, co píšu špatného, že mi moje komentáře nezveřejňujete…

tereza
Admin

Nevidím žádný váš komentář. Zkuste prosím znova.

Dracon
Host
Dracon

Psal jsem již před tím o octování, peroxidu vodíku k čištění od jedovatých kovů a žádná nevhodná slova či kombinace jsem jistě nepoužil, tak nevím…

Dracon
Host
Dracon

No, tak znova – peroxid vodíku 3% – začít jednou kapkou a navyšovat až na deset, cca 1/2 hod. před jídlem počet dávek tři pro prevenci a 8 – 10 pro léčbu vážných chorob v odstupu v kombinaci s jedlo čistou sodou – dle kosmického lékaře Dr. Neumyvakina

tereza
Admin

Peroxid vodíku ale nesmí být ten 3% z lékárny. Není zcela čistý pro vnitřní užití!!!

Maroš
Host
Maroš

Maroš, prosím tě, nepiš tady také číčoviny. Je to leta vyzkoušené a všem to pomohlo!!!!!
tm
Díky za pochopení

Prof. Strunecká – prednáška o detoxe…
Co dělá chemtrails s vašim mozkem? – 1/2
https://www.youtube.com/watch?v=NmpDB7dVRx0

Maroš
Host
Maroš

Tomáši – 4. deň som zalezený napriek „nádhernému“ počku – babie leto začalo – vrtuľníky, tryskáče – jedovatý opar, HAARP „beránky“ – zrejme kvôli NATO cvičeniu a presunom – sucho ako v júli – absolútne nenormálny stav – 3 dni som mal zimnicu v nohách, v noci grciam a neviem z čoho – ale viem z čoho! Máme toho svinstva v sebe viac než dosť – a ide na nás aj úzkosť – normálny človek nevlezie do tunela plného spalín z lokomotívy – ak to niekto pozná z bratislavskej hlavnej stanice. Zoberte to ako fakt – my, čo už vieme,… Číst vice »

Marek
Host
Marek

Jesen je oblast pre pluca,ktore su spojene s hrubym crevom. emocie uzkost,strach depresia,apatia. A unavovy sysndrom,lebo je nadmerna zataz organizmu. Vsetko sa prejavi september-november. Chemicke procesy su aj v peceni. Samotna sol je fajn,ale ta Vam na bunkovej urovni v organizme nepomoze. Doporucujem Chitosan a na obnovu buniek a imunitneho systemu Kordiceps. Bunka musi prijat vodu a vylucit,co sposobuje aj zeleny caj.Tym,ze budete dychat len tu sol si nepomozete. To radsej si dajte vsetci solny kupel na 20-30 minut a uvidite super ucinky na cele telo.

jirik
Host
jirik

Jak vypadala obloha před rokem 1989 a nynícomment image
a tady odkaz na *švýcarský detox za dlouhá eurátka*
https://vk.com/socha?w=wall325721098_19673%2Fall

Dracon
Host
Dracon

Přesně tak to vypadalo tehdy a takto hnusně to vypadá teď…

Erika
Host
Erika

Dobrý deň, prosím vás myslíte, že by pomohlo aj inhalovanie Vincentky -mineralnej vody?

Vaclav
Host
Vaclav

koupil jsem v lékárně KCL. 250g za 170 Kč. Tak se to asi vyplatí koupit na internetu po 1kg. Ale moc se jim to prodat nechtělo.

pavel
Host
pavel

Dobry den
nalit ocet do misky a dat na balkon…postaci? Nebo se musi vzdy uvest do varu..? Dekuji.
Pavel z Prahy

jirik
Host
jirik

Jeden z důvodů proč se chemtrailuje je PRÝ toto –

Je to poslední zvonění, varovali klimatologové před oteplováním
Cíle pařížské klimatické dohody z roku 2015, které mají udržet nárůst teploty pod dvěma stupni Celsia, lze dosáhnout jen pomocí rychlých a dalekosáhlých změn ve všech oblastech společnosti. Plán udržet růst teplot pod 1,5 stupně je již nereálný a oteplení se blíží třem stupňům, varovala zpráva zveřejněná v pondělí na závěr zasedání Mezivládního panelu OSN pro změnu klimatu (IPCC) v jihokorejském Inčchonu.
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/485468-je-to-posledni-zvoneni-varovali-klimatologove-pred-oteplovanim.html

Tauri
Host
Tauri

Je to pěkná bejkárna… Oni vždy lžou, aby nás opili. Kdyby chtěli, máme tu každý den déšť i s bouřkami, ale nemáme. Místo toho se oblačnost vyhne celé evropě, popř. minimálně se nějaké bouřky vytvoří v Itálii. Toho sajrajtu je všude tolik, že by mohlo pršet po celém světě i v Africe, ale bohužel..raději to používají proti lidem, než aby to tu zalesnili díky dešťům z HAARPu a jiných radarů. Zas je to jen proto, aby lidem vzali poslední zbytky svodody za boj proti něčemu. To je jak s teroristama, když nejsou, dodáme a pak jim seberem svobodu, za účelem… Číst vice »

Zdenyny
Host
Zdenyny

U mě dobrý…jen dodatek k N. Laudovi – ten to měl horší proto, že po havárii hořela jeho F1 a nedostali ho hned ven…

lada
Host
lada

Díky za článek a rady. Ale proč se toto vše děje třeba i v Rusku nebo Číně -> (jěště hůř než kde jinde)? I když připustíme, že teda dojde k nějakým tribunálům a něco se změní, proč třeba Rusko které už i teď MŮŽE tohle zarazit na svém území nemusí čekat až se ve světě něco změní (vždyť zabíjí vlastní lidi) a může dokonce uvolňovat více pravdy už nyní když čím dál více lidí se naklání na „stranu míru“ proč se to neděje, proč neurychlují probouzení a odhalování pravdy přes svá média. Kdo potom přinutí zbytek světa, aby přijali změnu… Číst vice »

jirik
Host
jirik

pjakin zmiňuje podpindosníky…třeba to s nima souvisí…..

Skutečný záchrance města? Tento 80letý děda sám postavil silnici
https://cz.sputniknews.com/video/201810058190302-mesto-deda-silnice-video/

jakto, že ruské úřady nedokázaly opravit silnici a musel to dělat 80letý důchodce? Taky se toto nedá pochopit.

Adam
Host
Adam

Zlaté rady jak být doktorem sám sobě je k nezaplacení děkuji a zároveň doporučují detoxikační čaj Modry květ a na aktivaci mozku bílý kořen himalájská sůl a sodu si dávám ráno a večer půl lžičky Kavové toho i toho plus čaje … a cítím že to funguje …a také octuji od léta 🙂 Lidé skutečně pracujete na sobě a pečujte o své tělo mysl a duši….a pak uvidíte zázraky !

Maroš
Host
Maroš
Slávka Žlnkova
Host
Slávka Žlnkova

Ďakujem za cenné informácie. Citam prvýkrát o týchto opatreniach. Skúsim veľmi rada,riadim sa totiž babskymi radami a k lekárom nechodím . Rada by som sa dozvedela ako tom octovaní ,o tom som zatiaľ netušila. Vďaka vám za všetko .

Eva
Host
Eva

Slávko,já používám 1 litr octa.Naleju do misky a dám za okno. V zimě ocet zahřeju na sporàku a šup s ním na římsu.Jeden litr octa vyčistí okolí asi 5 km.Takže čím víc octu tím líp.

lac'o
Host
lac'o

A co jednoduše nasypat ji do hrnce s vodou, co nám celou topnou sezónu stojí na plotně pece?

JardaRetarda
Host
JardaRetarda
Milan
Host
Milan

Zdravím – Chlorid Draselný jsem koupil v Lekárně čistota p.a.99.5% – 1kg
vyrábí to Penta Praha.Myslím že vše záleží na ochotě v Lekárně.Je balen po 1 kg
a nechce se jim to převařovat.

hana
Host
hana

Můžu se zeptat, našla jsem to na netu: https://www.pentachemicals.eu/ciste-laboratorni-chemikalie.php?id=346&subcat=9
bude lepší p.a. nebo čistý? V lékárně mi ho neprodali, lékárnice mi odsekla docela naštvaně. Asi to po nich lidi chtějí a oni to mají zakázané prodávat, jinak si to neumím vysvětlit.

Alena
Host
Alena

Super článek,chci si ten inhalátor koupit ale všude mi to odpovědělo,že prodej je ukončen,mají jiné ale není tam ta násoska na inhalaci…….poradíte mi někdo,co si pořídit místo professor z70? Děkuji Alena

Mirek
Host
Mirek
Mirek
Host
Mirek
Mike
Host
Mike

Neuveriteľné