Jak si můžeme sami pomoci se zbavit jedů, které máme z chemtrailů v plících

…..přestože jsem několikráte téma o odstranění jedů z plic publikoval, napíši Vám ho dnes ještě jednou. Je to z důvodu nutnosti, protože nejen vy všichni, ale i Vaše děti by následující doporučení měli praktikovat….

05:55

Prosím pamatujte si:

JE LEPŠÍ PROBLÉMŮM PŘEDCHÁZET NEŽ PROBLÉMY ŘEŠIT

JE LEPŠÍ NEMOCEM PŘEDCHÁZET NEŽ NEMOCI LÉČIT

Předešlé dvě věty by si každý měl VRÝT DO PAMĚTI a taky se jimi HLAVNĚ ŘÍDIT!!!!!

Když nyní sami na vlastní oči vidíte tu hrůzu nad hlavami, je tedy také důležité napsat jak se můžeme my všichni účinně bránit tomuto „zvěrstvu“, které na nás nachystala vládnoucí svoloč planety Země za podpory našich „vynikajících politiků“.  Prodali nás. Jsou to jejich poslední křeče jak vzít s sebou co nejvíce lidí dle fráze: PO NÁS POTOPA.

ALE TENTOKRÁT JIM TO NEVYJDE.

Data ohledně inhalování soli

Musíme vědět, co také na nás rozprašují. Je toho mnoho, ale ty nejdůležitější láky, které se nacházejí v atmosféře jsou uvedeny níže a číslo za jménem kovu znamená násobek překročení povoleného limitu:

Hliník: 15,8
Antimon: 63,3
Arzenik: 418
Barium: 5,3 Dnes mnohonásobně vyšší
Kadmium: 6
Chróm: 6,4
Měď: 9
Železo: 43,5
Olovo: 15,7
Mangan: 513,8
Nikl: 10,7
Zinek: 7,5
Dále pak radioaktivní látky kobalt a plutonium, ochuzený uran, nanočástice různých kovů a hlavně namražené viry, baktérie a plísně na hliníku v prášku.
S tím samozřejmě nemůžeme ZATÍM NIC DĚLAT, do té doby než se rozjedou v EU vojenské tribunály. Potom to bude jiné „kafe“. Už se na tuhle kávičku obzvláště těším…..
Pojďme tedy k věci.
Inhalace soli, je jedna z mála věcí, která nám zbývá na ochranu svých plic a našeho těla.

Většina kovů se tedy dostává do těla přes plíce, vynecháme-li potraviny.

Vzduch, který tady dýcháme obsahuje plno těžkých kovů, jak jsem uvedl a mnoho dalších „sra.ek“, těžké kovy ulpívají v plicích a jediná možnost organismu, jak je z těla vyloučit je vykašlání formou hlenu.

Bohužel do vzduchu jsou kvůli tomu „rozprašovány“ i látky, (mají to dokonale vymyšleno), které sliznici vysušují, tím pádem se lidské tělo nedokáže efektivně bránit a tvořit hleny. Máte suchý kašel. K těmto vysušovačům plic patří hlavně bárium, kterého je v atmosféře až přespříliš nad veškeré limity. (než bylo dříve uvedeno) Bárium má tedy na plíce devastující účinky a plíce se nemohou přirozeně bránit. A ti zločinci to moc dobře věděli.

Sůl při inhalaci na sebe váže vodu a pomáhá plicím tyto hleny vytvářet. Je možné, že budou lidé po inhalaci mnohem více kašlat /vykašlávat/. U dětí by bylo dobré, naučit je hleny vyplivovat, pokud to nepůjde, a budou je polykat, může se stát, že je potom jednorázově vyzvrací – není to na závadu – potom se jim velice uleví…..

Návod na inhalaci a přípravu roztoku

V cca 1 litru vody rozpustíme 2 vrchovaté polévkové lžíce KCL (kalli chloridum = potasiumchlorid) + 2 vrchovaté polévkové lžíce himalájské soli.
V případě, že byste nepoužili himalájskou sůl, ale obyčejnou,
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ TO NESMÍ BÝT SŮL S JÓDEM ANI S FLUOREM!!!!!
Nejlépe tedy použít himalájskou sůl.
KCL (Kalli chloridum) pomáhá upravovat poškozené „kanálky v plicích“ a regenerovat průdušky, plíce a dýchací ústrojí.
Pro efektivní inhalaci tento roztok nalijete do zvlhčovače vzduchu. Vzhledem k tomu, že je sůl agresivní a koroduje kovy, doporučuji používat levný zvlhčovač, např: Professor Z-70  třeba tady: https://www.eva.cz/zbozi/67466/zvlhcovac-vzduchu-professor-z70/
a roztok inhalujete přímo z ústí trubice (která vytváří studenou páru).
Pro malé dětí je ideální tento zvlhčovač pustit v koupelně, až do té doby, než je tam pořádná
mlha (solná studená sauna). Čím větší mlha tím líp. Pozor máte-li v místnosti jakoukoliv elektroniku nebo květiny atd. dejte je ven z místnosti, protože sůl je dost agresivní, ať se vám nezničí. Potom cca 30 minut buďte s dětmi uvnitř, třeba si tam stavějte kostky nebo kreslete atd…..
Dá se to dělat i tak, že napustíte dětem vanu a oni si tam mohou hrát.
Tohle je dobrý nápad, protože dítě většinou nedonutíte, aby dýchalo páru přímo ze zvlhčovače.
Tak to je tak v kostce proč a jak inhalovat do plic sůl. Rozhodně Vám nemůže uškodit. Je to nejlepší solná jeskyně a to doma za minimální cenu a k tomu dleko účinnější.
Ještě k tomu KCL, je spousta serverů, kde se dá KCL koupit, jako potravinářské Éčko. Pozor na to, sůl vhodná k inhalaci nesmí obsahovat směšovadla, které tyto potravinářské soli
obsahují. Dělali jsme rozbory KCL ve Švýcarské laboratoři a opravdu není KCL jako KCL.
Protihrudkující směsi by v plících mohly asi udělat nějaké problémy.
Protože každá sůl navazuje vodu, musí tedy hrudkovatět. Jestliže nehrudkovatí, v žádném případě nekupovat.
Dále není nutné mít strach z toho, že by jste to ze solí přehnali, jednak ji tolik do plic nenadýcháte a hodně ji vykašlete ven s hleny .
Někteří lidé teprve až po 1 měsíci začali vykašlávat hleny. Mnozí je měli dokonce černé. Dovedete si nyní asi představit, co se v plících díky neexistujícím chemtrailům nachází.
Bolesti, které máte na hrudi, jsou právě zaviněny poruchou plic díky chemtrailům. a jejich vysušením. Po jednom dnu  dýchání soli se Vám od bolesti značně uleví.

Prevence

Doporučuji dýchat denně ráno v poledne a večer po 50 vdechnutí. Když jste v práci, stačí ráno 50 vdechnutí a až se vrátíte z práce tak hned 50 vdechnutí a než jdete spát, tak také 50.

Při bolestech na hrudi či suchém kašli

Nejlépe je dýchat každou hodinu 25 – 50 vdechnutí a to po celý den. Jsou to data, která jsme nashromáždili zkušenostmi od známých, kteří těmito problémy trpěli.

V případě nejasností či dotazů napište do diskuze či do mejlíku. Děkuji

A na závěr důležitá data z poslední doby

Když se podíváte kolem sebe, zjistíte, že mnoho lidí má zápaly plic, dostávají plicní embólie a umírají údajně na rakovinu plic.

Nicki Lauda , který měl také velké problémy s plícemi si je musel nechat rychle transplantovat, protože byl v ohrožení života. Operace dopadla dobře a to mu zachránilo život.

Mnoho lidí trpí dušností, když jdou do kopce nebo do schodů, tak dýchájí „jako lokomotiva“ která jede do kopce a nemohou kolikráte popadnout dech.

To všechno je způsobeno díky chemtrailům, kterých poslední dobou značně přibylo.

Můj dobrý známý z Prahy, měl bolesti na plících a zašel do nemocnice na doporučení jeho obvodního lékaře. Zjistili mu stíny na plících a výsledek všeho, dle zhodnocení lékařů bylo, že má rakovinu. Nechtěl si nechat dát ani terapii a ani ozařování. Poslal jsem ho za jedním známým a ten ho změřil. Výsledek byl, že rakovinu nemá.

Na mé doporučení dýchal sůl po hodině a ejhle za měsíc měl po problémech a když se znovu šel nechat jinam vyšetřit (má známé v zahraničí) ani stíny a ani údajnou rakovinu neměl. Dříve mně ale nevěřil,,,,,

A proto určitě věřte lékařům…..

A pamatujte:

BABSKÉ RADY JSOU VŽDY TY NEJLEPŠÍ.

Lidé jezdili k moři a byli tam dříve lékaři (kteří to ještě tehdy mysleli s lidmi dobře a chtěli jim skutečně pomoci) na doporučení posláni při plicních problémech. Proč asi. Dnes si takoý pobyt u moře můžete udělat doma za pár korun a daleko rychleji se vyléčit!!!!!

Důležité je také před domem třeba na okení římse či na balkóně octovat. Článek o octování uvedeme příště…..

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

69 komentářů

 1. Kristýna napsal:

  Hezký dobrý den, děkuji moc za článek. Chtěla jsem se zeptat jestli byste mohl doporučit jak KCL koupit. Aby bylo OK. Děkuji moc Kristýna

  • tomáš marný napsal:

   Milá kristíko,
   dobré by bylo ji koupit v lékárně, ale tam ji nechtějí moc prodávat. Nejlépe koupit hned kilo. Můžete řici, že ji potřebujete pro květinky a do skleníku na zeleninu kvůli draslíku…..
   tm

 2. renata napsal:

  Velka vdaka za clanok, mam doma kompresorovy inhalator. V sobotu rano som sa zhrozila, tak hnusnu oblohu som este nevidela, okamzite som zohriala ocot na bod varu aby sa co najskor vyparil a dala na plech von. Cuduj sa svete, do 3 hodin „diera“ a vsade okolo husta clona. Nechcela som tomu verit, na druhy den som to urobila znova a 2-3 hodiny opat. Uz som zistila, ze toto nebude nahoda, ze to ozaj funguje. Chcela som sa spytat na Joalis kvapky, myslim ze by tiez mohli byt fajn na ocistu celkovu, co poviete? Minule jeden chlap na stranke o chem.odpovedal jednej pani, co mala pochybnosti, preco by to sypali, ked to dychaju tiez , ze vo Svajciarsku su nejake specialne kliniky pre hornych 10 tisic, kde im urobia taky detox, ze po mesiaci su ako znovuzrodeni, ze tam chodia „celebrity“ a „smotanka“ za „pouhych“ 30 tisic eur im tam pomozu, no zmysel to dava, to budu asi z tych „vyvolenych“ ktori si vyhradzu pravo zit na Zemi, my ostatni nemame pravo uz ani dychat cisty vzudch.

  • tomáš marný napsal:

   Milá renato,
   ano octování funguje vynikajícím způsobem a každému doporučuji to dělat!!!!! Když bychom to dělali všichni, tak se jim ubráníme. Proto zrušili i nový web na octování a stránku na FB, nevím kdo ji vedl, taky…..
   Mohu jenom doporučit, octuj,octuj octuj, jen jak to jde…..
   tm

   • Mirka napsal:

    Také octuji, již mnoho let. Díky Vám tm. A ač jsme „Plzeňská kontlinka“, která je sama o sobě schovaná před různými nápory počasí. Myslím, že je to hodně znát a nejen na počasí.

  • Vladimir Vladimirovič .P. napsal:

   Neviete niekto kedy bude novy clanok o octovani ? Iba by som si ho rad precital ,a rad som si precital aj Vas komentar Renata : ) Tak isto si hladam co najvhodnejsie produkty ,najefiktivnejsie a najkvalitnejsie co sa tyka detoxikacii na vnutorne uživanie proti chemtrails koteilovim jedom .Velmi precizne sa rozhodujem cez net zatial som sa nerozhodol .Ano mate pravdu my „obycajny“ ludia nemame na nic pravo a vyhladzuju nas musime sa rychlo spajat a detoxikovat sami .Ja nemam 30 000e – Je to pravda o tych specialnych detoxikacnych klinikach vo Svajciarsku a viem o jednom panovi na FB ktory tam bol a vyliecil sa aj s rakoviny kože a vedel by aj o 50% zlave no nemam na to . Politici tam chodia na vikendove pobyty detoxikovat sa a kto vie co vsetko dostavaju na domov .Ja som akurat tak spoznal momentalne az ZIONIT a neviem sa rozhodnut ktory produkt z neho si objednavat tak toto stale študujem trz. Ja dufam že nevymyslia niečo aj proti vyrobe octu EU . Velmi by som si prial aby sme sa spajali a aby nas bolo co najviac Cechoslovakov na nasich fb strankach Chemtrials a bojovali spoločne a nie sami doma proti nasej genocide v ktorej sme.OČI SÚ ZBYTOČNÉ KEĎ JE MYSEĽ SLEPÁ.

   • erik napsal:

    odporucam pozriet firmu essens a tam produkt lactoferrin nic lepsie naozaj nepoznam dokaze rozpustat usadeniny z chemtrails na tretom oku (sisinka) naozaj neskutocna latka kazdy by mal uzivat

 3. Dagmar Vainová napsal:

  Prosím o sdělení od kterého výrobce je síran draselný nejvhodnější, děkuji

  • tomáš marný napsal:

   Milá dášo,
   proboha NEKUPOVAT SÍRAN DRASELNÝ!!!!! Napsal jsem KCl, což je kálichloridum, potasiumchlorid nebo táké CHLORID DRASELNÝ!!!!!
   Pevně věřím, že jste se upsala…..
   tm

   • Dagmar Vainová napsal:

    Pardon, to jsem se opravdu upsala. Prosím, když jste dělali testy, který výrobce, nebo výrobci vám vyšli jako nejvhodnější?

 4. Martin Martin napsal:

  https://www.likochem.cz/cz-detail-902013679-chlorid-draselny-500-g.html#dotaz

  Zde prodávají čistý. Bylo mi to i potvrzeno emailem. Tak snad je to opravdu tak. Já už inhaluji. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli se pokaždé musí směs vylít. Mužu to použít vícekrát po sobě?

  Děkuji.

  • tomáš marný napsal:

   MIlý martine,
   směs rozhodně nevylívat, vydrží i rok a déle. Je to přece sůl. Jenom z přístoje, když se nepoužívá déle než týden tak raději vylít, protože se jinak může pokazit tím, že elektronika uvnitř zkoroduje. toš tak…..
   tm

  • Dita napsal:

   Inhalátor je objednán, mám KCl od Fichemy, asi to nebude úplně top?
   Dita

   • tomáš marný napsal:

    Milá dito,
    pro konstruktivní sílu vesmíru(proboha) v žádném případě ten od fichemy nepoužívej, prodávají to jako Éčko a je tam protihrudkující směs. NEPOUŽÍVAT OD FICHEMY!!!!!
    Kupují ho z Izraele, je sice čistý ale s nevhodnou látkou o které neustále píši!!!!! NE NE NE NEPOUŽÍVAT
    tm

   • Dracon napsal:

    KCl nejlépe v kvalitě PA – dokonale čistý

 5. Sysi napsal:

  Kuřák vykašlává správně (i bez soli). Proto asi ten urputný boj proti kouření, zatímco alkohol nechává to vládnoucí „panstvo“ naprosto v klidu.

 6. Dracon napsal:

  Tak nevím, co píšu špatného, že mi moje komentáře nezveřejňujete…

  • tereza napsal:

   Nevidím žádný váš komentář. Zkuste prosím znova.

   • Dracon napsal:

    Psal jsem již před tím o octování, peroxidu vodíku k čištění od jedovatých kovů a žádná nevhodná slova či kombinace jsem jistě nepoužil, tak nevím…

   • Dracon napsal:

    No, tak znova – peroxid vodíku 3% – začít jednou kapkou a navyšovat až na deset, cca 1/2 hod. před jídlem počet dávek tři pro prevenci a 8 – 10 pro léčbu vážných chorob v odstupu v kombinaci s jedlo čistou sodou – dle kosmického lékaře Dr. Neumyvakina

 7. Maroš napsal:

  Maroš, prosím tě, nepiš tady také číčoviny. Je to leta vyzkoušené a všem to pomohlo!!!!!
  tm
  Díky za pochopení

  Prof. Strunecká – prednáška o detoxe…
  Co dělá chemtrails s vašim mozkem? – 1/2
  https://www.youtube.com/watch?v=NmpDB7dVRx0

  • Maroš napsal:

   Tomáši – 4. deň som zalezený napriek „nádhernému“ počku – babie leto začalo – vrtuľníky, tryskáče – jedovatý opar, HAARP „beránky“ – zrejme kvôli NATO cvičeniu a presunom – sucho ako v júli – absolútne nenormálny stav – 3 dni som mal zimnicu v nohách, v noci grciam a neviem z čoho – ale viem z čoho! Máme toho svinstva v sebe viac než dosť – a ide na nás aj úzkosť – normálny človek nevlezie do tunela plného spalín z lokomotívy – ak to niekto pozná z bratislavskej hlavnej stanice. Zoberte to ako fakt – my, čo už vieme, o čo ide, to chemtrailsovanie odmietame aj podvedome – ako jed, ako zlý úmysel, ako pokus o vraždu – a preto reagujeme citlivejšie! Ale to neznamená, že sa nebudem snažiť práve o ten najúčinnejší dostupný detox – kyselinou kremičitou – v prasličke rolnej, a kyselinou kremičitou a kyselinou jablčnou – E363 – v repíku lekárskom, a flavonoidmi v kurkume! Všetky tieto procesy sa odohrávajú v pečeni – nie v pľúcach a nie za prítomnosti halových prvkov – jód, chlór, bróm, fluor – ktoré naopak zvyšujú rozpustnosť a toxicitu týchto kovových jedov. Ak nevieš, čo je rozedma pľúc z agresívnej ANORGANICKEJ chemickej výroby v prítomnosti halových prvkov – tak si to čuchajte!
   Pretože nie je žiaden rozdiel medzi spálením pokožky morskou vodou a spálením vnútorného epitelu pľúc morskou, alebo inak obohatenou – himalájskou soľou! OXIDÁCIA! Exotermická reakcia!
   Na pľúcach sa vám vytvoria zrasty a skapete na rakovinu pľúc! Bodka!

   Ešte raz – jednorázovo – podráždiť, vyvolať sople – to je to isté, ako si čuchnúť čpavku – „dostať facku“ a prebrať sa z bezvedomia, ale už ten čpavok – detto halove soli nebudem inhalovať stále!
   Kyselina+Hliník(alobal) – a búúm! – lebo vodík!
   https://www.youtube.com/watch?v=O8TL07eBi7c

   Zásadne si nepleťte „bezpečnosť“ rozpustných solí neutralizovanej kyseliny /KCL, NaCL., BaCL2, AlCL3/ s „bezpečnosťou“ jej voľných jontov CL‘ v roztokoch – je to len rozdiel v rýchlosti reakcie – ionty Cl ´ sú nebezpečné ako reaktívne STÁLE!

   10.3.
   Podmienky, ktorým sa treba vyhnúť: kontakt s
   látkami s
   nebezpečnou chemickou
   reakciou, nevhodné podmienky skladovania
   10.4.
   Možnosť nebezpečných reakcií: koro
   duje kovy. Pri reakcii s
   kovmi vzniká veľmi
   horľavý vodík

   hliník a
   jeho zliatiny. Železo. Meď a
   jej zliatiny. Pri miešaní s
   lúhmi hrozí
   nebezpečenstvo exotermickej reakcie, silného vývoja tepla a
   vystrieknutie reakčnej zmesi.
   Nebezpečné reakcie s: Amonia
   k, anhydrid kyseliny octovej, oleum, kyselina chlórsulfonová,
   karbid vápnika, chlórman vápenatý, manganistan draselný, oxidačné činidlá, alkalické kovy.
   Narušuje: plasty, gumy, nátery.
   10.5.
   Nekompatibilné materiály: neskladujte spoločne s
   potravinami, nápojmi
   a
   krmivami.
   10.6.
   Nebezpečné produkty rozkladu: pri tepelnom rozklade sa uvoľňuje chlorovodík
   (HCI).
   https://images.obi.sk/PROD/SK/document/343/343977_safety_1.pdf

   A tieto soli máte aj z chemtrails!
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Chlorid_barnat%C3%BD
   A výsledok „detoxu“ hliníka z chemtrails!
   „Chlorid hlinitý je pravdepodobne najčastejšie používanou Lewisovu kyselinou a tiež jednou z najsilnejších. “ Tak ma neserte!
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Chlorid_hlinit%C3%BD

   Ešte raz – princípom detoxu je vytváranie pevných nerozpustných látok a ich vylučovanie z organizmu!

   • Marek napsal:

    Jesen je oblast pre pluca,ktore su spojene s hrubym crevom. emocie uzkost,strach depresia,apatia. A unavovy sysndrom,lebo je nadmerna zataz organizmu. Vsetko sa prejavi september-november. Chemicke procesy su aj v peceni. Samotna sol je fajn,ale ta Vam na bunkovej urovni v organizme nepomoze. Doporucujem Chitosan a na obnovu buniek a imunitneho systemu Kordiceps. Bunka musi prijat vodu a vylucit,co sposobuje aj zeleny caj.Tym,ze budete dychat len tu sol si nepomozete. To radsej si dajte vsetci solny kupel na 20-30 minut a uvidite super ucinky na cele telo.

    • tomáš marný napsal:

     Milý marku,
     v tom nemáš ABSOLUTNĚ PRAVDU. Je to vyzkoušené po celé roky né li desetiletí. Asi by dříve neposílali lidi k moři a hlavně děti a nebo by nezřizovali solné jeskyně…..
     tm

 8. jirik napsal:

  Jak vypadala obloha před rokem 1989 a nyní
  https://pp.userapi.com/c849228/v849228345/9375b/2piUEyLdIUQ.jpg
  a tady odkaz na *švýcarský detox za dlouhá eurátka*
  https://vk.com/socha?w=wall325721098_19673%2Fall

 9. Erika napsal:

  Dobrý deň, prosím vás myslíte, že by pomohlo aj inhalovanie Vincentky -mineralnej vody?

  • tomáš marný napsal:

   Milá eriko,
   rozhodně néééééééééé
   tm

   • Taya napsal:

    Môžem sa.opytat, prečo nie Vincentka?

    • tomáš marný napsal:

     Milá taya,
     vincentka nemá ty možnosti jaké má KCl a NaCl (himalájská sůl)spolu dohromady. Nebudeme rozebírat veškeré podrobnosti co dělá jaká sůl a jaky je synergetický efekt těchto dvou solí při užití společně pro plíce…..
     tm

 10. Vaclav napsal:

  koupil jsem v lékárně KCL. 250g za 170 Kč. Tak se to asi vyplatí koupit na internetu po 1kg. Ale moc se jim to prodat nechtělo.

 11. pavel napsal:

  Dobry den
  nalit ocet do misky a dat na balkon…postaci? Nebo se musi vzdy uvest do varu..? Dekuji.
  Pavel z Prahy

  • tomáš marný napsal:

   Milý pavle,
   nejlepší je koupit si zvlhčovač vzduchu a dát ho na okno. to funguje určitě lépe než miska s octem…..
   tm

 12. jirik napsal:

  Jeden z důvodů proč se chemtrailuje je PRÝ toto –

  Je to poslední zvonění, varovali klimatologové před oteplováním
  Cíle pařížské klimatické dohody z roku 2015, které mají udržet nárůst teploty pod dvěma stupni Celsia, lze dosáhnout jen pomocí rychlých a dalekosáhlých změn ve všech oblastech společnosti. Plán udržet růst teplot pod 1,5 stupně je již nereálný a oteplení se blíží třem stupňům, varovala zpráva zveřejněná v pondělí na závěr zasedání Mezivládního panelu OSN pro změnu klimatu (IPCC) v jihokorejském Inčchonu.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/485468-je-to-posledni-zvoneni-varovali-klimatologove-pred-oteplovanim.html

  • Tauri napsal:

   Je to pěkná bejkárna…
   Oni vždy lžou, aby nás opili. Kdyby chtěli, máme tu každý den déšť i s bouřkami, ale nemáme. Místo toho se oblačnost vyhne celé evropě, popř. minimálně se nějaké bouřky vytvoří v Itálii.
   Toho sajrajtu je všude tolik, že by mohlo pršet po celém světě i v Africe, ale bohužel..raději to používají proti lidem, než aby to tu zalesnili díky dešťům z HAARPu a jiných radarů. Zas je to jen proto, aby lidem vzali poslední zbytky svodody za boj proti něčemu. To je jak s teroristama, když nejsou, dodáme a pak jim seberem svobodu, za účelem boje proti terorismu…Stále stejná písnička-ka-ka. Vzpomeň si na architekta z Matrixu, ten chtěl Nea taky opít blbostí, ale Neo řekl, že mu ještě neodpověděl..Nacož se architekt divil, jak rychle zareagoval, oproti jeho předchůdcům. Že mu vlastně neřekl, co měl.Až lidé budou věřit jen sami sobě, poté nebudou závislé na lžích z druhé strany..Vše začíná dětstvím, kdy děti jsou naučeni hlouposti, protože jsou malé a „blbé“ a musí věřit dospělím, vychovaným lidem :))

 13. Zdenyny napsal:

  U mě dobrý…jen dodatek k N. Laudovi – ten to měl horší proto, že po havárii hořela jeho F1 a nedostali ho hned ven…

 14. lada napsal:

  Díky za článek a rady. Ale proč se toto vše děje třeba i v Rusku nebo Číně -> (jěště hůř než kde jinde)? I když připustíme, že teda dojde k nějakým tribunálům a něco se změní, proč třeba Rusko které už i teď MŮŽE tohle zarazit na svém území nemusí čekat až se ve světě něco změní (vždyť zabíjí vlastní lidi) a může dokonce uvolňovat více pravdy už nyní když čím dál více lidí se naklání na „stranu míru“ proč se to neděje, proč neurychlují probouzení a odhalování pravdy přes svá média. Kdo potom přinutí zbytek světa, aby přijali změnu nenásilným způsobem. To ani nemluvím kam nyní míří Čína kde se nově zavádí celkem radikální praktiky novodobého otroctví, tedy další level. Kdo bude přemlouvat všechny ty vypláchnuté lidi a státy at se začnou chovat jinak, ta změna nemůže tak jednoduše nastat a když už tak hoooodně pomalu, rád bych se mýlil. Budu rád za reakce a jakékoliv rozvíření diskuze..

  • jirik napsal:

   pjakin zmiňuje podpindosníky…třeba to s nima souvisí…..

   Skutečný záchrance města? Tento 80letý děda sám postavil silnici
   https://cz.sputniknews.com/video/201810058190302-mesto-deda-silnice-video/

   jakto, že ruské úřady nedokázaly opravit silnici a musel to dělat 80letý důchodce? Taky se toto nedá pochopit.

  • pavel blaheta napsal:

   Rusko není úplně suverénní země a Putin není car s absolutní mocí. Jinak nevím co si o něm mám myslet. Před prezidentskou volbou řekl, že nikdy nepodepíše zákon o zvýšení věku odchodu na důchod v Rusku a pár měsíců po volbách to udělal. Takže si myslím, že v Rusku je u moci stejný ksindl jako na Západě jen možná trochu inteligentnější.

 15. Adam napsal:

  Zlaté rady jak být doktorem sám sobě je k nezaplacení děkuji a zároveň doporučují detoxikační čaj Modry květ a na aktivaci mozku bílý kořen himalájská sůl a sodu si dávám ráno a večer půl lžičky Kavové toho i toho plus čaje … a cítím že to funguje …a také octuji od léta 🙂 Lidé skutečně pracujete na sobě a pečujte o své tělo mysl a duši….a pak uvidíte zázraky !

 16. Slávka Žlnkova napsal:

  Ďakujem za cenné informácie. Citam prvýkrát o týchto opatreniach. Skúsim veľmi rada,riadim sa totiž babskymi radami a k lekárom nechodím . Rada by som sa dozvedela ako tom octovaní ,o tom som zatiaľ netušila. Vďaka vám za všetko .

  • Eva napsal:

   Slávko,já používám 1 litr octa.Naleju do misky a dám za okno. V zimě ocet zahřeju na sporàku a šup s ním na římsu.Jeden litr octa vyčistí okolí asi 5 km.Takže čím víc octu tím líp.

 17. lac'o napsal:

  A co jednoduše nasypat ji do hrnce s vodou, co nám celou topnou sezónu stojí na plotně pece?

  • tomáš marný napsal:

   Milý jardoretarde,
   hlavně tam zapomněli napsat, že se používá jako lék bez vedlejších účinků (když se správně použije), jako poslední možnost kde jiné léky nezabraly, na snížení krevního tlaku. Musí být hlavně rozpuštěn ve vodě jako iontový roztok a nikoliv tak jak ho vlékarně podávají ve 3 gramových tabletkách na polknutí, kdy tabletky pomalu mohou rozleptávat žaludeční stěnu. Sice výjimečně na jedné straně bílá mafie pomůže, na straně druhé ráda ublíží…..
   tm

 18. Milan napsal:

  Zdravím – Chlorid Draselný jsem koupil v Lekárně čistota p.a.99.5% – 1kg
  vyrábí to Penta Praha.Myslím že vše záleží na ochotě v Lekárně.Je balen po 1 kg
  a nechce se jim to převařovat.

 19. Alena napsal:

  Super článek,chci si ten inhalátor koupit ale všude mi to odpovědělo,že prodej je ukončen,mají jiné ale není tam ta násoska na inhalaci…….poradíte mi někdo,co si pořídit místo professor z70? Děkuji Alena

 20. Mike napsal:

  Neuveriteľné

 21. Věra napsal:

  Delší dobu mě bolí v krku, a na průdušnicích, po dvou antibiotikách se to jen zmírnilo. Pročetla jsem si článek i diskuzi a chci vyzkoušet tuhle očistu. Zvlhčovač, který je doporučený není na skladě, levnější mají menší nádobu. Používala bych to v koupelně, která je maličká. Může být? Taky bych si ráda přečetla o téhle metodě od někoho, komu pomohla, jeho zkušenosti. (Momentálně jedu očistu od Michaila Tombaka, prozatím se projevila jen úbytkem váhy :-))

 22. anna napsal:

  Dobrý den, dnes jsem zkoušela inhalovat podle návodu, jen pár vdechů, úplně mě z toho pálí v krku celý den, jako by mně to nějak rozleptalo sliznici… má strach zda je to bezpečné….

  • anna napsal:

   Dobrý deň, ja a aj veľa ľudí v mojom okolí inhaluje pravidelne nepravidelne už roky. Ak ste postupovala presne podľa návodu, všetko by malo byť v poriadku a pálenie v krku je známkou toho, že ste tam mohla mať nemoc a soľ tu nemoc ničí. Toľko moje skúsenosti. Ale aj keď som dýchala hooodne, určite som nemala som celý deň pocit rozleptanej sliznice.

 23. Jana napsal:

  Dobrý den,
  prosím Vás kolik je potřeba soli a toho chloridu draselného? Voda má být z kohoutku nebo destilovaná? A mění se ve zvlhčovači každý den?
  Moc děkuji za radu

 24. VítězslavK. napsal:

  Mě aspoň jako první pomoc pomáhá na noc ve spreji propolis s alkoholem dvakrát odstřiknout pod jazyk,pomáhá to vytvořit hlen v plících na odkašlání a zmírnit sípání.a mírně pomalu blokuje zvětšování místních uzlin.Obešel jsem více lékáren na možnost vlastní macerace propolisu v 100 procentním alkoholu,ale bylo mě řečeno alkohol nemáme.Takže se nemůžeme asi sami léčit .A pálit alkohol taky ne.

 25. ⚜ aston405 napsal:

  Dobrý den tm, mohu mít dotaz? Našel jsem „chlorid draselný potravinářský“ na eshopu Almona https://www.almona.cz/Chlorid-draselny-potravinarsky-200g-d1009.htm#detail-anchor-description a plánuji jej zakoupit, tak bych se rád zeptal, zda to není ten samý špatný příklad jako od FICHEMY.

  Děkuji za vaši jakoukoliv (ne)pozornost, každý ví, že toho máte hodně 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..