Jak smýšlejí obyvatelé Německa o MADAMME MERKELOVÉ

…..je nutné opět připomenout že MADAMME MERKEL není nikdo jiný než dcera Adolf Hitlera. Psali jsme o tom mnohokráte a dokonce to bylo zveřejněno z odtajněných dokumentů a fotografie s izraelským premiérem Vám to napověděla také….

07:54

Myslím si, že symbolicky Vám to nemohl jasněji říci. Znamení musejí vidět i slepci. Je jasné, kam má dcera A.H. Německo dovést. Do naprosté zkázy, jako její otec…..

Podívejte se, jak hlasovali občané Německa při dotazech, jaká je vláda pod vedením MADAMME MERKELOVÉ. Byla jim položena následující otázka

JAK HODNOTÍTE PRÁCI STRANY POD VEDENÍM MADAMME MERKELOVÉ

Výsledky hovoří bez dalšího komentáře naprosto jasně:

Doposud zúčastněných 15 666  To je ale náhoda, že jsem hlasování trefil při tomto čísle, že ano

Výborně 156 hlasů  1%

Regulérní 96 hlasů   0,6%

CHAOTICKÁ 15 414 hlasů 98,4 % 

A zde se můžete podívat na probíhající dotazník pro všechny. Můžete hlasovat dokonce i vy

https://www.freiewelt.net/nc/umfrage/?L=0&tx_jkpoll_pi1%5Buid%5D=309&tx_jkpoll_pi1%5Buid_comments%5D=309

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
acidjoeMirektereza⚜️ aston 405Dastin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Dastin
Host
Dastin

Doposud zúčastněných 15 666 – no ty tri sestky mluvi taky samy za sebe……….

⚜️ aston 405
Host

Před nějakou dobou jsem tady narazil na článek o tom, že Hitlerové byli dva (dobrý z povrchu a špatný, kterého známe – dvojník), Merkelová je dcerou evidentně toho HITLERA, kterého známe….

tereza
Admin

Ano, Merkelová je dcerou toho HITLERA, kterého známe. Zmražené sperma zlého Adolfa Hitlera bylo inseminováno do sestry Evy Braunové v Kyjevě v roce 1953. V roce 1954 se narodila dcera Adolfa Hitlera Angela Merkelová, která má za úkol dokonat zkázu svého otce a zlikvidovat německé obyvatelstvo a německý národ. Přesně tak, jak všechno vylíčil kardinál JUDAS. Více v článku zde: https://tadesco.cz/silenstvi-lzi-zmrazene-sperma-adolfa-hitlera-aneb-zrozeni-zrudne-nastupnice-nacistickeho-trunu-sirte-dukazy/

Mirek
Host
Mirek

Krásný den všem tady, čtu si tady komentáře a rád bych k tomu něco napsal. Angela Merkelová je nyní v pozici odpojování se od vlády USA. Zdravá inklinace k východní politice prezidenta Putina je přesně načasovaná a velmi transparentní. Vzala na sebe bedra řízené migrace z jihu a udělala to tak, aby totálně uchránila Evropu od rozšíření pekla, které by nastalo, pokud by tzv. „uprchlíci“ byli skutečně promícháni s evropskými rasami na úrovni kulturní, náboženské a i lidské. Německo do sebe vcuclo tento plán Západu, ale udělala to tak, aby to nebylo až tak do očí bijící. Tím překazila plán… Číst vice »

acidjoe
Host
acidjoe

Myslím, že jsi regulérní blázen.