Jak smýšlejí obyvatelé Německa o MADAMME MERKELOVÉ

…..je nutné opět připomenout že MADAMME MERKEL není nikdo jiný než dcera Adolf Hitlera. Psali jsme o tom mnohokráte a dokonce to bylo zveřejněno z odtajněných dokumentů a fotografie s izraelským premiérem Vám to napověděla také….

07:54

Myslím si, že symbolicky Vám to nemohl jasněji říci. Znamení musejí vidět i slepci. Je jasné, kam má dcera A.H. Německo dovést. Do naprosté zkázy, jako její otec…..

Podívejte se, jak hlasovali občané Německa při dotazech, jaká je vláda pod vedením MADAMME MERKELOVÉ. Byla jim položena následující otázka

JAK HODNOTÍTE PRÁCI STRANY POD VEDENÍM MADAMME MERKELOVÉ

Výsledky hovoří bez dalšího komentáře naprosto jasně:

Doposud zúčastněných 15 666  To je ale náhoda, že jsem hlasování trefil při tomto čísle, že ano

Výborně 156 hlasů  1%

Regulérní 96 hlasů   0,6%

CHAOTICKÁ 15 414 hlasů 98,4 % 

A zde se můžete podívat na probíhající dotazník pro všechny. Můžete hlasovat dokonce i vy

https://www.freiewelt.net/nc/umfrage/?L=0&tx_jkpoll_pi1%5Buid%5D=309&tx_jkpoll_pi1%5Buid_comments%5D=309

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

  1. Dastin napsal:

    Doposud zúčastněných 15 666 – no ty tri sestky mluvi taky samy za sebe……….

  2. Před nějakou dobou jsem tady narazil na článek o tom, že Hitlerové byli dva (dobrý z povrchu a špatný, kterého známe – dvojník), Merkelová je dcerou evidentně toho HITLERA, kterého známe….

  3. Mirek napsal:

    Krásný den všem tady, čtu si tady komentáře a rád bych k tomu něco napsal. Angela Merkelová je nyní v pozici odpojování se od vlády USA. Zdravá inklinace k východní politice prezidenta Putina je přesně načasovaná a velmi transparentní. Vzala na sebe bedra řízené migrace z jihu a udělala to tak, aby totálně uchránila Evropu od rozšíření pekla, které by nastalo, pokud by tzv. „uprchlíci“ byli skutečně promícháni s evropskými rasami na úrovni kulturní, náboženské a i lidské. Německo do sebe vcuclo tento plán Západu, ale udělala to tak, aby to nebylo až tak do očí bijící. Tím překazila plán Západu na odstartování globálních nepokojů, které měly proběhnout a neproběhly v rámci celé Evropy. Ano, občas to v Německu vybuchne, ale to jsou jen porodní bolesti plánu Angely Merkelové, která tohle všechno vzala na sebe. Inklinace k východní politice je jasná a zřejmá. Pohlaváři a ti, co ve skutečnosti řídí zeměkouli jsou zuřivostí mimo sebe. Zemřel naštěstí Mc Cain, který viděl svět v požáru atomové války jako úplně první. Věděl moc dobře, že pokud na jeho stranu nepůjde Merkelová, bude rozpoutání III. světové války velmi komplikované. Už v té době, kdy ještě Mc Cain žil, jela Merkelová svoji linii a politiku, která byla s přídechem rad od Putina, ikdyž se to vůbec nezdá. Merkelová musí opatrně. Ví, že její národ je dlouhodobě ve stavu snadné ovladatelnosti kvůli pocitu „nadřazenosti“ z II. světové války. Je to špičková práce Merkelové s vědomím národa, ikdyž i toto použití pro tento účel je skutečně na hraně lidství. Vidím tam společné rysy stejně výkonné práce Putina s jeho národem a potažmo i s celým světem. Bavil jsem se osobně s jednou ženou, která je v Německu jako přistěhovalkyně. Žije tam s manželem Němcem již mnoho let a všeobecně se Němci bojí nastalého klima, kdy nemohou se pořádně ozvat proti krokům a tomu, co číní Merkelová v rámci uprchlické vlny. Drží to v sobě. Je to jediný národ, který k tomuto účelu bylo možné použít. Vnitřně to v Němcích však vře. Tím ale, že se pomalu rozpouští toto napětí, pomalu uvadá násilí, které bylo ve snahách rozpoutat po celé Evropě. Tím Merkelová vypálila rybník potentátům z Washingtonu DC. Ano, jsou tam a ještě budou nejrůznější excesy, co se týče násilí od tzv. „uprchlíků“. Je to však na ústupu a plán na vyvolání III. světové války opět Západu nevyšel. Ti, co se budou chtít integrovat do německého hospodářství tam zůstanou a není daleko doba, kdy se budou vracet do svých vlastí. To, jak pracuje Merkelová s vědomím národa je naprosto unikátní a rysy společné s vedení V.V.Putina jsou nasnadě. Kdyby neexistovalo vědomé propojení Německo – Rusko, už dávno by se systém uprchlíků v Německu zhroutil a násílí by se rozhořelo do všech míst Evropy. Smekám před Merkelovou, opravdu.. Nijak neřeším, zda je anebo není dcerou Hitlera. každý máme nějaké kostlivce ve skříni, mnoho z nás ty kostlivce ani nedokázalo ovlivnit. Držím Merkelové pěsti na štěstí.. Dělá to výborně.. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.