Jak snadno a bezpečně zabránit oteplování planety

Čtenář Honza nám zaslal do redakce e-mail se zajímavým návodem. Bylo by dobré o daném popřemýšlet. Není to nic nového, ale mnoho lidí si to neuvědomuje.


Tento alarmující rozsáhlý globální problém má velmi jednoduché řešení. To řešení je jednoduché a přitom naprosto bezpečné, navrátí vše do planetární rovnováhy a zdraví. Nebude třeba vědců a jiných specialistů, kteří by tento problém vyřešili.

Problém je v tom, že lidstvo a společnosti odstraňují přirozenou klimatizaci planety Země. Není nic kvalitnějšího a lepšího pro chlazení planety Země, než tato planetární klimatizace. O jakou klimatizaci se jedná???
Jsou to především pralesy, lesy a povrch planety porostlý vegetací. Pokud lidstvo a společnosti vykácí tuto klimatizaci, lidstvo se upeče ve vlastní šťávě. Poškodí se vodní systém planety – pravidelné deště a tím lidé na kontinentech přijdou o vodu. Nic nevypěstují a tedy nic nesní. Následky jsou zoufalé.

Uhlíkový strašák a skleníkové plyny také působí, ale stromy by si s tím poradili. Pokud společnosti vykácí pralesy , vznikne tam poušť do pár let, kde nic neporoste. Změní tím klima celé krajiny a zvýší se teplota toho kontinentu, neboť půda se rozpálí na velmi vysokou teplotu 40 až 70 stupňů Celsia. Celkově se zvýší teplota na planetě.

Ten problém je velmi jednoduchý. Nekácet pralesy, lesy a stromy a sázet , vysazovat stromy, rostliny a vegetaci, dokud je ještě čas. Pak lidstvo přežije. Nechápu, že údržba zeleně v ČR kosí obrovské hektary plochy travin kolem dálnic a všude kde jen je tráva. Tu nechají přes léto krátkou a ona shoří a půda rychle vyschne a velmi se zvýší teplota povrchu, a tím následně vzduchu přes den, neboť opět byla odstraněna mikro-klimatizace planety Země.

Auta vzduch znečišťují, to ano, ale mnohonásobně méně, než letadla či některé zaoceánské lodě. Lidé by na prvním místě měli ctít přírodu, neboť z ní vzešli a bez ní nemohou žít.

Dalším prvkem v obnově klimatu budou společné meditace lidí této planety, vedené těmi, kdo už v tom mají praxi. Dokud však 90 % lidí na této planetě nepochopí nic a nezmění se, a dále budou vše kolem sebe jen kosit, nemá cenu takové věci ani dělat.

Sázet, sázet a vysazovat a nekácet a neplanýrovat a chránit zeleň.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23 komentářů

 1. Jana napsal:

  Presne tak. Myslim, ze ta zavislost lidi na sekani jim byla nějak podstrcena. Říkají, jak je stve furt sekat. Ale nekteri to delaj i obden. Mám pocit, ze jim ta frekvence gumuje mozek.
  A stromu se lidi vyslovene bojej. Hystericky je kacej i na venkove. Chce to nakou osvetu v bedne, jinak tomu neuverej. 🙂

  • octomaník napsal:

   I v okolí vesnic se lesy plundrují – holt dřevo jde na vývoz…..
   Vzpomněl jsem si na písničku Hajný je lesa pán – toto už dnes skoro neplatí, že by byl hajný lesa pán .

   Hajný je lesa pán

   https://www.youtube.com/watch?v=E8ZRMhpyYEM

   • CZK napsal:

    Rád bych jenom něco upřesnil: V lesích (kromě lesů zvláštního určení – např. rezervace, CHKO a pod.) se hospodaří podle plánu (LHP). Ten se vypracovává na 20 let dopředu a stanovuje, co se na tom kterém úseku lesa bude provádět. Pominu-li pěstební zásahy, bude zřejmě řeč o těžebních zásazích. Ty jsou buď plánované, nebo kalamitní. Ty plánované se týkají dřevin, které již dosáhly mýtního věku. Ten se podle dřeviny pohybuje od 60 do 120 let. Jde o to, že když se věk určený pro těžbu přetahuje (není povinnost strom skácet v té plánované době), tak jsou stromy (jako lidé) náchylnější k různým chorobám (zpravidla hniloba dřeva, která není navrchu vidět) či uschnutí. A když už se někde něco vytěží a zůstane holina, tak má majitel lesa omezenou dobu na zalesnění (nebo přirozené obnovení) lesního porostu.
    Takže ano – sotva si člověk zvykne na pěkný vzrostlý les, tak ho někdo pokácí. Ale jak říkám – ani majitel lesa si nemůže kácet co chce a kdy chce. A rozloha lesa v ČR neklesá, naopak mírně stoupá, protože stát dává dotace na zalesnění pozemků, které se někdo rozhodne převést ze zemědělské půdy na lesní. Dřevo jde na vývoz proto, že v ČR je trh nasycen a to co se vyprodukuje by se doma neprodalo.

 2. Vítězslav Crha napsal:

  Úplně mimo mísu- Včera doslova zprávy z USA píší, že Trump bude řídit z EF1- aer force van- akce na zemi a že varoval lid USA a kde co,a že v USA bude přinejmenším stanné právo a dnes ani ťuk o situaci v USA. Byla to pouze hra se čtenářem a nebo realita? Nevím co si o tom mám myslet. Je opravdu Tadesco nositelem takových zpráv, jaké uvádí a nebo to je pouze představa kohosi, že by to tak mohlo být???????????????? V každém případě je 18,39 hod a na stránkách Tadesco není nic nového v této včerejší pozdní zprávě o situaci v USA. Zatýkání členů kabyly a kde koho a dnes článek o škodlivosti potravin z Mc Donalda.. No tě Bůh zpráva jak vystřižená z Drdovy knihovny. Tomáši co Vy na to??????

  • JJ49 napsal:

   No vidíš crho, začínáš chápat! A to bylo keců kolem „Neuvěřím, dokud neuvidím“!

   • jop napsal:

    klasika dulezite je lidem jako fulford atd posilat mesicni prispevek aby jsi mohl cist jeho zpravy nejvetsi ctenost je na podzim to uz vetsinou zasahnou a vsechny zachrani no a nebo to odlozi na pristi rok jako uz nekolik roku v rade ?

 3. .lak napsal:

  Je tam i zmínka jak vymrazit planetu snadno a rychle.
  https://www.youtube.com/watch?v=bGrttVRfkgo
  Chemtrails je tohle.
  https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI

 4. CZK napsal:

  Záměr autora článku plně podporuju, i když si nemyslím, že dokáže oteplení zabránit. Ale každopádně to situaci vylepší. Zvýší se odpar vody, zadržování vody a prachu, bude „brzdit“ proudění větru a bude lahodit více oku.
  Jenom musím oponovat k tomu zdroji „globálního oteplení“. Podle všech informací, které ke mně dorazily, však není CO-2 příčinou, ale důsledkem oteplení. Původní koncepce vědců sponzorovaných ve „výzkumu“ rodinou Rotschieldů přišla s teorií, že spalováním fosilních paliv (uhlí,ropa,zemní plyn) se zvyšuje objem CO-2 v atmosféře (to nezpochybňuji). Ten ale prý vystoupá do výšky, kde vytvoří něco jako polopropustný filtr, který propustí sluneční záření k zemi. Tam se částečně přemění na infračervené záření, které pak chce uniknout do vesmíru, ale ten filtr ho vrací zpět k zemi, a tím dochází ke zvýšení ohřevu vzduchu.
  Jenže ta teorie je chybná v tom, že CO-2 je těžší nežli okolní vzduch. Proto nikam nestoupá a nevytváří žádný „poklop“. Je těžší, proto klesá k zemi. Proto studnaři při čištění studny spouští svíčku dolů, zda nevytlačil kyslík. Proto vinaři při zrání vína dávají ve sklepě svíčku na zem a nikoli ke stropu.
  Již delší dobu ke mně chodí informace, že se celá naše sluneční soustava nasouvá do žhavého oblaku plasmatu (40.000 °C) a to způsobuje „globální oteplení“ VŠECH OBĚŽNIC kolem Slunce, včetně Slunce samotného (změna charakteru záření). Již více jak před 13 lety o tom poměrně obšírně informoval prof. Dmitriev. Vědecky zdokumentováno!

 5. Maroš napsal:

  Obsahovo /k článku/ je to v tomto videu s nesprávnym názvom – jeho správny relevantný názov mal byť – „KlimaTOLOGICKÁ chyba“ – lebo ide o chybné vyhodnocovanie stavu-príčin oteplenia klimatológmi! Klíma je len následok – nie subjekt. Poprosím redakciu – zaveste to ako samostatný článok – lebo takto je to stále zašité v prdeli – koho zaujíma vyhľadávanie nejakej „klimakterickej“ chyby – to sú dôsledky nedomyslenej chybnej komunikácie – tak ide úsilie hore komínom… Nomen omen – meno osud.

  Klimatická chyba
  https://www.youtube.com/watch?v=oFOqiVyOzUw

 6. Lekno napsal:

  Kaddafy chcel zalesnit puste. Niekomu to velmi vadilo. Pust takto zmenena by priniesla cisty zisk aj pracu. Mozno by natolko akumulovalo teplo, ze by sa pre severanov zmenili prudy ?

 7. Ivan Trefny napsal:

  ale samozrejme, vzdyt je to logické, kazdá planeta reaguje jako „zivý organismus“ a udrzuje svou vlastní rovnováhu vlastními silami, pricemz osciluje mezi delsími chladnejsími a kratsími teplejsími epochami. Máme být na konci jedné takové teplé, ale je to porád jeste otázka tisícilletí, ne roku, nez zchladneme a hranice severní arktidy se na nejakých tisíc let posunou nekolik tisíc km jizneji, a na jizní polokouli tedy vice versa. Samozrejme ze nesmíme zasahovat do vegetace planety více nez kolik sama stací prirozeným tempem kompensovat vlastním rustem. – Ovsem neco jiného taky: je tu otázka prelidnení planety (které tady fakticky je), a bude-li nás prílis, budeme mít dojem, ze potrebujemem více osevných ploch, tudíz zacneme kácet. Prelidnení lidmi je ciste bilologicky stejný/podobný problem jako treba kalamity kobylek nebo slunícek sedmitecných a pod. Jde o prirozenou populacní explosi urcitého druhu, která proste stejne prirozene vymizí, jakmile zmizí predpoklady k ní, prestoze urcité areály budou treba zdevastovány. S lidským druhem by to melo být stejné, neprirozene prelidnené populace zacnou pozvolna vyhynovat, jakmile budou mít méne a méne co jíst. Predstavy stínové vlády/iluminátu o potrebe hromadných katastrof /vyhlazovacích válek jsou zcela umelé, nejsou zapotrebí a jsou jen projevy satanické krutosti.

 8. Dracon napsal:

  Přátelé, oteplování neexistuje-tedy to přirozené – to, co tady máme je umělé oteplování prostřednictvím chemtrails v kombinaci s klimatickými zbraněmi jako součástí HAARPu – je to jednoduché a prosté a víc k tomu již neřeknu, snad jen to, že Slunce je ve fázi Maudreova minima.

 9. Ivan Trefny napsal:

  to je samozrejmé, ze kazdá planeta má svuj vlastní mechanismus udrzovat svou ekologickou rovnováhu vlstními silami – práve za predpokladu, ze do její vegeta ce nebude zasahováno víc nez nakolik se dokáze sama obnovit vlastním prirozeným rustem!

 10. Ivan Trefny napsal:

  to je jasné ze normální vegetace udrzuje planetu v biologické rovnováze!

 11. Ivan Trefny napsal:

  naprosto logické!

 12. jop napsal:

  jn sekani je problem pred domem mam strouzku kolem bazinu a vysoky porost mel bych to sekat jak narizuje zakon ale jebu na to zijou tam zaby atd ale stejne raz za pul roku to obec poseka i kdyz to nikomu nevadi..

 13. Bogena napsal:

  Postrádam tu zmienku o tom, že ZEM sa posunula na svojej obežnej dráhe „hlbšie“ do fotonového pásu – bližšie ku cenrálnemu zdroju svetla/Slnku. Tým sa otepľuje klíma, ale ONA vie čo robí, či … ? Kdesi dávno som čítala, že najviac znečistenia prinášajú KRÁVy – teda sračky z nich. Takže prestaňme jesť hovädzie 😀 – ja už neviem ani čo to je 😀 – Áaa idem si pre rýľ – sadím kosatce 🙂 ……

 14. Jiří Rýpar napsal:

  15 let se bráním „biomase“ jako palivu …sázet ne kácet…já chodil do školy za Husáka a učili jsme se o fotosyntéze…není sice multi a genderově vyvážená,ale protože ještě dýcháme tak snad funguje

  mějte se fajn.jr

 15. CZK napsal:

  pro Bogenu a Rýpara – když spálím strom v kamnech, tak vyprodukuju jistý objem CO-2. Když takový strom opět vyroste, tak zabuduje do svého těla stejný objem CO-2. Je to uzavřený systém. Nic neubývá ani nepřibývá. Stejný objem CO-2 se uvolní, když nechám to dřevo shnít. Při hnití se taky uvolňuje stejný objem CO-2. Totéž platí i o trávě a krkajících a prdících krávách. Dělají z vás blbce. Ta tráva prostě vyrostla a jestli shnije, shoří nebo ji sežerou krávy a pak budou prdět a krkat, je to stále uzavřený systém. Nic navíc nepřibylo. Ale přečtěte si můj příspěvek výše, tam to vysvětluji podrobněji.
  Jinak o tom posunu Země píšu výše. Škoda, že jsem si s tím dal tolik práce, když to stejně nikdo nečte…….

  • Jop napsal:

   poprosim o link na vice informaci cetl jsem vas prispevek a zajima me to diky

   • CZK napsal:

    Tak teď tedy přesně nevím, na co chcete ten odkaz, ale pokud se ptáte na toho prof. Dmitrieva, tak to jsem četl ve WM magazínu (Wojnar a Matějka). Moc se o něm neví 🙂 Myslím si, že to určitě nebudete chtít dohledávat (např. ve vědecké knihovně u nás ten časopis archivují), ale kdybych se pletl, tak dejte vědět a já si dám tu práci a dohledám to číslo a ročník.
    Jinak to samé (a mnohem pohodlněji) lze ověřit na Matrix-2001.cz. Jsou tam videa z TV Gaiam. Tam vystupuje i nějaký David Wilckok, který tam má několik videí, kde vlastně po mnoha letech potvrzuje informacemi od NASA to, co již dávno před tím říkal ten Dmitriev. Je to sice placené, ale nechá se to zaplatit třeba jenom na jeden měsíc a pak uvidíte …..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.