Jaké to je, vnímat duchy? Stručný průvodce spirituálním světem

Už jste někdy v tunelech a starých budovách cítili něco divného? Najednou jste si v noci všimli jakési změny v dětském pokoji? Všimli jste si někdy chladného závanu, jak poměrně rychle prošel místností? Pokud ano, tak je vám asi jasné, o čem si dneska budeme povídat.

Představ si, že jsi na párty. Bavíš se opravdu moc dobře. Jsi v dobré společnosti, seznamuješ se, mluvíš s přáteli a piješ dobrý letní koktejl, ke kterému jsi se ještě nikdy předtím nedostal, abys ho ochutnal. Najednou si uvědomíš, že tvůj nápoj je prázdný a musíš se vrátit do kuchyně, aby sis dolil.

Když pak znovu vstoupíš do obývacího pokoje, zdá se ti, že se energie v místnosti změnila. Věci se už nezdají být tak zábavné jako předtím, každý je trochu napjatý, tišší. Víš, že něco není správně, ale nevíš co.

Stalo se vám někdy něco takového? – Pokud ano, blahopřeji. Máte totiž schopnost vnímat energii.

Co se stalo v dané místnosti? Během vaší nepřítomnosti vznikla nějaká hádka a napětí. Tak se do prostoru vyslaly hrubé agresivní emoce, vražedné pohledy a slova nesoucí nepříjemnou rezonanci, které zůstaly ve formě dozvuků jako tíživá energie v místnosti.
Tato energie je to, co jste cítili. Dokonce i když tento konflikt již skončil, energetická povaha proběhlé interakce je stále přítomna v prostoru.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Jaké to je, vnímat duchy? Stručný průvodce spirituálním světem

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. marmaris napsal:

  Každá energie je informace. Je hezké, že se lidé v tomto směru zaobírají svými pocity, ovšem kdyby byli pokornější a tuto „energii“ přijali, zjistili by, že se s nimi ve skutečnosti snaží něco komunikovat. Každá energie je sdělení. Lidé by si to měli vzít k srdci, zahodit svoji pýchu a snažit se porozumět tomu, co jim chce jejich vyšší já nebo jiný zdroj sdělit, protože to slouží k jejich duchovnímu rozvoji. To jen pro informaci. Napsal bych toho více, ale nemůžu, protože je to zřejmě marné.

 2. Gabina napsal:

  Ĺetos v zimě se mi stala zvláštní věc. Mám balkon orientovaný na sever a nejbližší budova je MŠ asi 400m. V únorovou neděli v sedm večer začal foukat vichr od severu a hustě sněžilo. Všechen sníh vítr hnal na můj balkon za cca půl hodiny vichr ustal a sněžení se ustálilo, vyšla jsem na balkon že ometu okna která byla do třetiny zasněžená. A teď k věci, balkon komplet zasněžený, na zábradlí cca 5cm sněhu všechno nedotčené až na parapet, tam byla ve sněhu 80cm dlouhá vlnovka která vypadala jako nakreslená prstem. Podotýkám že nikdo se na balkon dostat nemohl. Co to znamená, má někdo podobnou zkušenost?

  • Jana napsal:

   Řekla v bych, že Tomášova zkušenost, jeho za oknem něco sledovalo, by mohlo být podobné i v tvém případě. Nechystal se jít někdo spát? Nebo přihodilo se po tom zjištění pak něco neobvyklého? Třeba tomu stačilo jen tvé vystrašení, protože to přece není obvyklé.

   • Gabina napsal:

    Vystrašená jsem nebyla jen velmi udivená. Spát jsme se ještě nechystali a kočky v bytě byly uplně klidné. Stále nad tím přemýšlím co, nebo kdo a jlavně proč tam to znamení zanechal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..