Jaký byl skutečný důvod války v Iráku? Měl Saddám Husajn „hvězdnou bránu do mimozemského světa“?

Jedním z hlavních důvodů pro invazi do Iráku v roce 2003 prezidenta George W. Bushe byly údajné „zbraně hromadného ničení“ Saddáma Husajna. Avšak tyto zbraně se vlastně nikdy nenašly. Tak proč by tedy Bush a jeho britský protějšek Tony Blair bývali riskovali politickou kariéru a svůj obraz v očích společnosti na základě tak nespolehlivé záminky?

 

Dr. Michael E. Salla (ExoPolitics.org) se domnívá, že „pofiderní záznamy“, které Bush a Blair použili jako záminku pro invazi do Iráku, byly krytím pro jejich skutečnou motivaci – najít a aktivovat „hvězdnou bránu“ skrytou možná pod Temným zikkuratem boha Enzu (zikkurat – stupňovité věže vysoké několik desítek metrů, terasy nad sebou a na vrcholu schodiště vedoucí ke svatyni, kam sestupoval bůh; stavby rozšířeny v Mezopotámii a Elamu v době od třetího tisíciletí př. n. l. do šestého století př. n. l.; Enzu – jeden z bohů, kteří prý přinesli lidstvu zákon a moudrost za dob Sumeru – pozn. překl.), který byl kdysi doupětem nechvalně známého sumerského čaroděje Gimil-išbi. Salla popisuje hvězdnou bránu jako artefakt, který umožňuje nepřetržité časoprostorové prostředky cestování – až k teleportaci z jednoho místa na druhé.

V roce 2003 v pojednání nazvaném „Exopolitical Perspective on the Preemptive War Against Iraq“ (Exopolitický náhled na preventivní válku proti Iráku) dr. Salla tvrdí, že existuje důkaz pro dlouhotrvající mimozemské aktivity v Iráku, což sahá až do starobylého Sumeru. (viz Výzkumná studie dr. Sally č. 2)

Dr. Salla cituje historika Zechariu Sitchina, který rozpoznal skupinu asi 200 mimozemšťanů, známých jako „Nefilim“, kteří se vzbouřili proti svým nadřízeným v oblasti Iráku/Íránu. Salla také upozorňuje na „Elohim“ (Elohim – výraz v množném čísle, jímž se identifikovali v semitských jazycích „páni shůry“; v hebrejské Bibli výraz znamená: božstvo), interagující a možná dokonce vytvořivší ranou civilizaci na Zemi. Tyto bytosti – souhrnně nazývané „Anunnaki“ – přišly z naší Sluneční soustavy, a to z nejzáhadnější planety Nibiru. Nibiru má takovou oběžnou dráhu kolem Slunce, že se pohybuje na oběžné dráze Jupitera pouze jednou za 3 600 let, zbytek času tráví v temnotě – vně Sluneční soustavy.

 

Američtí důstojníci/úředníci se obávali, že by Saddám Husajn býval mohl skrze tuto hvězdnou bránu cestovat na Nibiru a získat pokročilé mimozemské zbraně, a možné spojence z řad Anunnaki. Vykonstruovali falešné důkazy pro invazi do Iráku, aby se vyhnuli nějaké meziplanetární válce. Dr. Salla řekl: „Myslím, že toto byla velká část důvodu, proč Bushova administrativa šla do Iráku, aby zastavila Husajna před prozrazením této informace, a také aby získala kontrolu samotné [hvězdné brány Anunnaki].“

V roce 1991 prošla Nibiru vnější částí Sluneční soustavy a bytosti Anunnaki znovu navštívily Zemi, avšak jeden létací talíř Anunnakiů byl náhodně sestřelen letectvem USA během první Války v Zálivu. Dr. Salla tvrdí, že zatímco Husajn řídil pátrání po hvězdné bráně na jihu Iráku, Němci odkrývali sumerské město Uruk a Američané monitorovali celou oblast z oblohy. Pak Bush II. znovu vpadl do Iráku v roce 2003. Byla operace za osvobození Iráku (Operation Iraqi Freedom) kulminací pátrání po hvězdné bráně? Našly a odstranily USA a jejich spojenci hvězdnou bránu? To se neví; a je vysoce nepravděpodobné, že budeme vůbec schopni potvrdit existenci hvězdné brány na Nibiru, když zde existuje utajování meziplanetárního rozsahu.

 

Saddámovy zbraně hromadného ničení byly jedním z hlavních důvodů pro invazi do Iráku George W. Bushe v roce 2003, avšak tyto zbraně nebyly nikdy přesvědčivě nalezeny – a tyto diskutabilní důvody či opodstatnění druhé války v Zálivu (tj. Válka v Iráku) od té doby zničily celkově reputaci jak Bushe (mladšího), tak jeho britského protějšku, Tonyho Blaira.

Proč by dva muži, kteří byli tak soustředěni na svou politickou reputaci a svou historickou společenskou roli rozjeli tak nebezpečnou operaci na základě natolik nespolehlivé záminky?

Jeden Australan tvrdí, že má odpověď.

Dr. Michael Salla

Dr. Michael E. Salla se domnívá, že „pofiderní podklady“, které Bush a Blair použili jako záminku pro invazi do Iráku v roce 2003, byly krytím pro jakýsi divočejší, dokonce neuvěřitelnější motiv.

Salla tvrdí, že mimozemšťané, které definuje jako bytosti ze záhadné 10. planety Sluneční soustavy – tedy z Nibiru, měli dlouhotrvající vazbu s lidmi z oblasti Iráku/Íránu.

 

Salla říká, že ostatní mocnosti měly své vlastní týmy hledající tuto hvězdnou bránu. Praví:

„Husajn kontroluje pozemní terén v Jižním Iráku a povoluje Němcům vést vykopávky v Uruku, kdežto koalice vedená Spojenými státy kontroluje vzdušný prostor a monitoruje situaci. Bushova administrativa chce kontrolovat irácké teritorium, aby převzala kontrolu vykopávek v Uruku a odkryla zdejší pohřbenou hvězdnou bránu, a silně ji monitorovala a kontrolovala. Naopak, Husajn chce najít a aktivovat příslušnou hvězdnou bránu pro svou větší slávu a nejspíš ve prospěch lidstva.“

Salla dodává:

Bushova administrativa si uvědomila, že Husajn má nějaké velmi cenné a důležité informace týkající se pradávné historie planety.“

„Ať již se jednalo o technologie anebo o texty, které bránu v zásadě potvrzují, on to hodlal zveřejnit široké veřejnosti.“ 

T. Blair a G. Bush

 

 

V onom pojednání nazvaném „Exopolitický náhled na preventivní válku proti Iráku“ uvádí, že existuje důkaz pro dlouhotrvající mimozemské zapojování v této oblasti, které sahá do samotných začátků sumerské civilizace, která kdysi vládla úrodné zemi podél břehů Eufratu.

Odvolává se tedy na tvrzení historika Zecharia Sitchina o „Nefilim“, skupině nějakých 200 mimozemšťanů, kteří se vzbouřili proti svým nadřízeným, Elohimům, a rozhodli se interagovat či dokonce utvářet rané civilizace na Zemi.

 

Tato tvrzení se soustřeďují kolem myšlenky, že Nibiru má velmi excentrickou oběžnou dráhu, jež ji někdy umožňuje přiblížit se k Zemi – na oběžnou dráhu mezi Marsem a Jupiterem, přičemž ale nejčastěji se nachází ztracena v temnotě vnějšku Sluneční soustavy.

Hypotézu o Nibiru částečně podpořily práce astronomů Chada Trujillo a Scotta Shepparda, kteří v roce 2014 předvedli možnost velkého planetárního tělesa, ukrývajícího se na vnějších úrovních Sluneční soustavy.

Jejich hypotéza však neumožňuje, aby takováto planeta velikosti super-Země putovala do pásu asteroidů.

Salla si je však jist, že tyto dvě skupiny mimozemšťanů (Nefilim a Elohim – pozn. red.), které společně nazývá ANNUKAI, pravidelně navštěvují lidstvo v cyklu 3 600 let, který je v souladu s nejbližšími příblíženími této planety k Zemi.

M. Moran – 28. července 2019

 

Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Súčasné eopolitické rozdelenie celého priestotu pôsobenia Annunaki na Sýriu a Irak „historicky“ mätie ľudí – lebo „doba sa delí“ na pred Kristom a na po Kristovi a ľudia sú zblbnutí aj vo svojej predstavivosti. Tento článok – téma – súvisia aj s angažovaním sa Ruska pri ochrane dôležitých artefaktov v Sýrii – známe je údajné prenesenie Archy zmluvy pod eskortou ruského námorníctva do Antarktídy – pre niekoho na tento kontinent prednedávnom ovládaný nepriateľskými mimozemšťanmi /teraz Alianciou/, pre iného na kraj sveta /Terra Convexa/. Lenže aj obdobie Sumerov a Annunaki je len tým posledným obdobím ľudstva – o tom čo bolo ešte pred nimi – v predpotopných civilizáciách – je už zase pre bežného nie darwinovského /nie evolucionistu, ale kreacionistu/ vedca nepredstaviteľné – potopa – čo to mohlo byť, že.

 2. Daniel napsal:

  Podle Valeryho Uvarova, který přes 30let studuje piramidy z celého světa a staré svitky tak dle jeho výzkumu Nibiru, je starý název pro Mars… Na youtube je o tom s ním dobrý pořad i o planetě mezi Marsem a Jupiterem

 3. Aleš K napsal:

  Je to hodně pravděpodobné. O této hypotéze neslyším poprvé. 80na20 že to tak je. 🙂 Hezký den

 4. Vít Henok napsal:

  Tak předně, planeta Nibiru je opravdu starý název pro Mars. Je to starý sumerský název. To znamená, že Nibiru je Mars a Mars Nibiru. Jak zanikla civilizace starých Sumerů, tak zanikla i jejich řeč. Pravdou je, že Američané, Rusové, Němci, Indové a Čína mají supervýkonné počítače, kterým jejich vlády bezmezně věří. Jenže počítač nerozumí pojmům tak jako dítě narozené do prostředí na Zemi, proto vyhodnocuje často na základě pouhých algoritmů, ne na zàkladě skutečnosti. V této souvislosti počítač jim vyhodnotil, že místo možnosti náklonu zemské osy je globální oteplování, a proto vlády musí přispívat NA Tu na chemtrailování planety, aby se sluneční paprsky odrážely zpět. Na místě je rčení o vládě velkých zvířat.

 5. noro napsal:

  tiez som uz cital ze ta vojna bola koli nejakemu vzacnemu artefaktu. Aj o tej arche ktoru prevazali som cosi zachytil. je to sklucujuce ze sa nedozvieme to co sa deje kolo nas. Citim sa jak skrecok v akvariu. Je urcite povsimnutiahodne ze aj film hvezdna brana bol natoceny a vydany v roku 1994. Niektore filmy maju podla mna namety zalozene na fragmentoch tajnych informacii.

  • DASTIN napsal:

   Jenze vetsina lidi, jsou „hlupaci“ oni ani nechteji nic vedet, je zajima pouze kaufland a lidl, zrat, chlastat, delat svinarny apod. Kdyz reknu neco magorovi o chemtrails tak jsem pesimista a blazen, kdyz jim reknu priprav se na problemy, priprav si jidlo, vodu, zbrane apod. tak jsem hrozny skeptik a kdyz reknu, ze co budou delat, kdyz se fakt neco stane, tak odpovi, ze prijdou k nam na obed. To ani to hovado neni tak hloupe, jako dnesni lidstvo.

   • noro napsal:

    ta posledna veta bola dobra,, ze prijdou k vam na obed…. mega. By som mu povedal ,, ale u nas nikto doma nebude 😀
    Ano zial 10% ludi doplaca koli 90%, a dekomraticky to urcuje vacsina,,, a nie vzdelana vacsina

 6. CZK napsal:

  Je to „podezřele“ zajímavé, co je různých teorií o tom Nibiru a Annunaki. Už docela dlouho se čas od času objevují informace o jejich návratu (či inspekci), hovoří o tom i indiánští šamani. Před pár lety jsem četl články, kde se psalo o tom, že Nibiru je už „skoro“ vidět pouhým okem a teď zase nic! A co je ještě podezřelejší – když sleduji rozhovory s různými zasvěcenci a účastníky různých tajných projektů, tak ti hovoří o neuvěřitelných technologiích, různých rasách mimoušů, výpravách časem a červými děrami, ale jakmile přijde dotaz na Nibiru, tak mají všichni v hlavách vakuum.

 7. Pavel napsal:

  90:10 že hlavním cílem USA bylo svrhnout Saddáma, protože začal obchodovat ropu za eura. To bylo a je dosud pro USA největší nebezpečí z hlediska bezpečnosti. Jakmile přestane být dolar jediným platidlem za ropu, tak se americký finanční systém začne hroutit a to si zajisté USA nemohou nechat líbit. Alespoň ne u svých loutek.

 8. Martin napsal:

  Nimiru (Niburu) je pozůstatek větší planety Maldek, v té době byl Mars(Marsahala) její měsíc. Nacházely se za Zemí. Všechny planety měly život. Pokud se ve výpočtech nemýlí, měla by být odhadovaná hmotnost Nimiru někde mezi 08-1 x 10 na 27 g (Země má hmotnost 5,98 x 10 na 27 g, Venuše 4,87 x 10 na 27g a Mars 6,42 x 10 na 26g, nejnižší vzdálenost od zemského povrchu v období přeletu 80 000 – 100 000 km, což je odhadovaná vzdálenost nedovolující stržení zemské atmosféry, jako se stalo u Marsu.
  Odhadovaná dráha přeletu Nimiru nutně musela ovlivnit nejen polohu zemské osy a její rozkmitání, ale také rychlost otáčení Země kolem vlastní osy i oběhovou dráhu kolem Slunce. Systémovou analýzou použitelných dat i starých zpráv lze dospět k následujícímu obrazu Země před posledním kataklyzmatem v roce 3449 př.n.l. Vrátí se v roce 2666 n.l.? (Návrat jednou za 6115 let)
  1. Země měla kratší den, přibližně kolem 20 hodin.
  2. Zemský rok byl kratší a obnášel asi 360 dnů.
  3. Sklon rotační osy Země vůči kolmici na rovinu oběžné dráhy byl kolem 5°, tedy mnohem menší než je tomu v současné době.
  4. Precese rotační osy byla malá nebo neexistovala.
  Nyní má Nimiru(nebo jí říkají Nibiru) ve vzdálené části oběžné dráhy, ale v době přiblížení jí lze údajně pozorovat výhradně z jižní polokoule. V roce 1982 vyslala NASA do Vesmíru družicový teleskop IRAS pro výzkum infračerveného záření kosmu. 30..12. 1983 bylo oznámeno, že teleskop IRAS objevil ve směru souhvězdí Orion planetu, o níž se NASA domnívá, že by velmi pravděpodobně mohla patřit k naší sluneční soustavě jako její desátá planeta. Doba oběhu této desáté planety odhadují vědci NASA nejméně na 1000 let a vzdálenost bodu obratu asi na 80 miliard km od Země. Toto sdělení bylo potvrzeno další zprávou uveřejněnou v Newsweeku ze dne 13.7.1987, v níž se hovoří o možnosti existence desáté planety pohybující se po velmi excentrické dráze kolem Slunce. Třebaže destrukce a přepólování zemského magnetického pole proběhlo během několika dnů, postačilo to k úplnému vymazání kolektivní paměti lidstva. To bylo příčinou návratu lidstva do barbarského věku. Při jednom přeletu Nimiru stavěl Noe archu. Díky Nimuru se některé planety(Venuše atd.) po srážce s ní točí opačně.

 9. Martin napsal:

  S existencí Elohim (přesněji entitou Marduků) souvisí dodnes plně neosvětlená záhada zničení Maldeku. Původně byl Maldek (Tir,Ab-zu,Atlanta) desátou planetou sluneční soustavy, jejíž orbita se nacházela v sousedctví orbity Země (tehdy známé jako Thígijak). Přibližně před 117 000 roky Maldek explodoval a zůstal z něj jednak pás trosek mezi Marsem a Jupiterem, jednak obrovská troska Nimiru, pohybující se po velmi protáhlé orbitě, ležící ve velmi šikmé rovině vůči rovině ekliptiky, s níž svírá přibližně úhel 46°. Díky Nimuru (jeho gravitací) přišel Mars o atmosféru. Vzpomínky na tyto události zaznamenal na hliněné tabulce neznámý akkadský písař jako epos O Atrachasísovi a epos O Gilgamešovi. Střet Marduků (Elohim) se sirianskými Annedoty (Sarpa) nalezl reflexi v řadě obrazových verzí báje o boji Tiamat s Mardukem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..