Japonsko opouští od rozvoje 5G sítí kvůli zdraví občanů

Japonsko nebude vyvíjet a investovat do vytváření mobilních sítí páté generace – 5G, jak se uvádí na oficiálních stránkách Ministerstva Hich Technologií Japonska. Úředníci vyjádřili názor, že vytvoření rychlejšího internetu než dříve je nebezpečné pro obyvatelstvo a může nepříznivě ovlivnit zdraví lidí a produktivitu práce.

Studie Univerzity v Nagasaki poskytuje údaje potvrzující nárůst počtu duševních poruch a únavy u uživatelů vysokorychlostního internetu. Podle vědců, čím více člověk zvládá provádět intelektuální operace za minutu, tím více je náchylný k rozvoji stresu, nepřítomnosti a zvýšení nervového vzrušení.

 

 

 

 

Ministerstvo zdravotnictví doplňuje své kolegy podporuje a varuje že používání 5G sítí může poprvé snížit průměrnou délku života v zemi za 60 let. Dopad vysokorychlostního internetu je srovnatelný s účinky záření na lidské tělo.

Musíme přemýšlet o zdraví Japonců. Naše země již ekonomicky zrychlila, takže dnes nemáme kam spěchat. Tento stav je nutné stabilizovat. 5G je plná velkého nebezpečí. Takže si myslíme, že nejen my, včera tyto informace potvrdil také americký velvyslanec v Japonsku. Pokud Amerika, Čína nebo země EU jsou připraveny riskovat své lidi v zájmu pokroku, pak tato strategie je pro náš sociální stát nepřijatelná,“ řekl Nobunari Kabato, Ministr high technologií.

Návrh zákona o zákazu mobilních sítí páté generace v zemi již byl předložen japonskému parlamentu.

5G Apokalypsa

zdroj: 9

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  Tak ONI nám chtějí uvařit mozky, a co dělají lidskoprávní organizace ? mlčí ! I když nebudu připojený, tak mě to beztak zasáhne ! A co hmyz ? to nikoho nezajímá ?

  • tereza napsal:

   Miroslave, lidskoprávní organizace se především starají, jak do Evropy a ČR dovézt co nejvíce libyjských, nigerijských a marockých doktorů a inženýrů černé pleti. Z toho kapou od Jirky Sorose dobré peníze. Jiné organizace se účastní chazarské klimagendy, nyní včele s Grétou, a s amarickou kongresmankou Alexandriou Ocasio-Cortezovou, která prosazuje green new deal (rozuměj new world order v zeleném) a starají se o to, jak by vyloučily plyn, biomasu, uhlí a nukleární energii. Jak udělat, aby krávy méně prděly a sopky méně soptily.

 2. Andy napsal:

  Řekni alue kde se může v případě nutnosti přestěhovat teda … 🙂
  tady už jednu naději má … a já bych to brala, jídlo tam prý fakt stojí za to ♥
  a slaví se příroda o svátcích a táák

  • Tauri napsal:

   Ahoj,
   pokud myslíš Japonsko, tak nevím, komu by se tam mohlo líbit.
   On tam ten režim je jinak docela drsnější a lidi jsou o dost pracovitější a duchovno jim nic neříká, spíš jet jak fretky, rychle na dovolenou, všechno hned vyfotit a pak se na to doma s rodinou kouknout.
   Přestal jsem věřit tomu, že tráva je u sousedu víc zelenější…
   Potrpí si dost na rodinu, jako většina takové rasy. Je to vynucené starání se o rodinu pod podmínkou, že když budu sabotér, u rodiny končim. Takže zase jen ten ovládací Matrix pod hromadou podmínek.

   Pokud jde o ostrovy, není se kloudně kam stěhovat, protože jsou země, kde si hájí svůj jazyk a nemluví anglicky, nebo příp. nechtějí.
   Většina ostrovů je závislá na turismu, pokud bude průser, kde seženu jídlo, pití a jiné věci, když nepřipluje loď a nebudu mit peníze..
   Ostrovy nemají většinou svůj zdroj vody, takže se kupuje balená voda.
   Chceš do Ruska? Super, policejní a mafiánské gangy jsou zcela v Rusku běžné, kde hrozí i smrt.
   Rusové pijí první ligu..
   Amerika..tam si sice je člověk schopen vydělat, ale policejní praktiky jsou dosti drsné, sledování na každém rohu je také běžné od NSA apod.
   Tak kam tedy..? V Africe střílí, mládí bílé lidi i když jim tam vydělávají a dávají zemi do kupy.
   Ptám se, co má ještě cenu dělat, když nám to tu bezmozci zničí..

   • tomáš marný napsal:

    Milý tauri,
    nemáš pravdu co zde píšeš o Rusku, jsem tam poslední dobou často a je tomu jinak. Asi tomu bylo tak v minulosti, ale nyní néééé…..
    tm

    • Tauri napsal:

     Tohle mam potvrzeno ještě před pár lety od lidí, co tam jezdili kamionem. Celá tahle mafie si vyhlídne kamion, celníci vědí, co tam vezou, mafie dostane echo..Vyklidí dálnici, kamion jede jenom sám a pokud jede sám, je průser.
     Pak už jen čekají auta, rozsvítí světla i na střeše a zastaví kamion, pokud ne, střílí kalachama..Co tam zabili jeho kolegu, už toho nechal…Každopádně obyčejní policisté to asi vše řeší více s klidem, než tady v česku a hlavně uplně jinak, než v americe.

   • Andy napsal:

    Já akorát myslela na to, že tam nebude 5g … Tak proto. Ale jo, je tam vlastně fukusima tak nic 😀

 3. mariankosnac napsal:

  O tom rozhoduje vláda a nie nejakí úradníci, tak by som si tým že v Japonsku nebude 5G nebol tak istý.
  A nemajú to tam už japonci beztak zamorené od Fukušimy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..