Japonský doktor zjistil, jak definitivně zabít bakterii Helicobacter pylori!

Nejtypičtějším důvodem pro vznik žaludečního vředu je bakterie H. pylori, kterou můžete najít v lidském těle u většiny populace na planetě.

Membrána žaludku umírá, když peptický vřed brání trávení a rozkládá se přes vnitřní překážky.

Všichni by měli být opatrní

Je důležité být opatrní, a to bez ohledu na věk nebo pohlaví. Je dobré vyhýbat se všemu, co může zdravotní stav zhoršit a podpořit tak produkci této bakterie.

Vyhýbejte se stresu, protože ten může váš zdravotní stav zhoršit a přitížit vám. Přinášíme recept, který vám může pomoci.

Ingredience:

  • 1 středně velká brokolice
  • Špetka mořské soli
  • Vařící voda

Postup:

Příprava je velmi jednoduchá. Dejte brokolici do vařící vody, přidejte špetku soli. Vařte jí po dobu dvou minut, poté jí vyjměte. Je dobré ji jíst celý jeden měsíc každý den a uvidíte, že se výsledky dostaví.

Do jídelníčku můžete zahrnout zázvor, který má také skvělé antibakteriální vlastnosti, mohou vám v boji s touto bakterií pomoci!

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Likvidovat pálení žáhy jedlou sodou=špatná zkušenostMarošJiříMarcelaJara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdenek540
Host
zdenek540

Taky jsem ho mel. Jak jsem se ho zbavil psat nemuzu, ale velice taky pomuze cerstve mleta skorice s medem 3x denne.

Jara
Host
Jara

Při stravování doprovázeném každodenním shonem a stresem ( buzerace v ,,montovnách“,topení v dluzích a dluhových pastích,okradání převlečené za ,,podnikání“..důvodů je mnoho) se membrána-malý sval mezi dvanácterníkem a žaludkem nezavírá a neotvírá jak má.Zůstává pootevřený. A tak mohou silné žaludeční kyseliny pronikat do dvanácterníku,kde jsou naopak zásady pro dotrávení rostlinné stravy-nebo naopak, tyto zásady ( trypsiny a chemotripsiny ) pronikají do žaludku a mísí se se s kyselinou žaludku ( pepsiny) Reakce mezi kyselinou a zásadou zná pak už žák na základní škole…silná reakce…kdy se poškozují stěny žaludku. Může následovat vřed a gastritida spojená s bolestí. Bacilus Pylori (název odvozen od… Číst vice »

Marcela
Host
Marcela

Aloe vera je taky na ničení bacilus pylori. mám to vyzkoušené.

Jiří
Host
Jiří

Nejjednodušší a ověřený způsob jak dostat trávící bakterii zpátky do střev, kam také patří, je popíjet při jídle i po jídle naředěnou žaludeční kyselinu HCl. Helikobakter moc dobře cítí smrt, tak se státne zpět a je po problémech. Proč se trávící bakterie helicobacter pilory rozmnoží až do žaludku je právě příčina nedotatek tvorby vlastní trávící kyseliny HCl. Neschopnost tvořit lalstní HCl je obvykle a velmi často spojena s nedostatkem draslíku v organismu. Že se netvoří kyselina HCl se pozná i podle toho, že člověka pálí žáha, protože se objevily kyseliny mléčná a fosforečná. Helikobakteru tyto kyseliny vůbec nevadí. Když začne… Číst vice »

Likvidovat pálení žáhy jedlou sodou=špatná zkušenost
Host
Likvidovat pálení žáhy jedlou sodou=špatná zkušenost

S tou jedulou sodou mate pravdu. Ani ja s ni nemam takovou vyjimecnou zkusenost, ktera mi byla specialistami do-porucena.

Likvidovat pálení žáhy jedlou sodou=špatná zkušenost
Host
Likvidovat pálení žáhy jedlou sodou=špatná zkušenost

Jeste musim dodat, jsou dva druhy potravynarske sody jedna obsahuje hlinik a druha je bez hliniku. To same plati o prasku do peciva. I tam jsou dva druhy jeden s hlinikem a druhy bez. Pouzivame jenom ty ktere jsou bez hliniku.

Maroš
Host
Maroš

100% pomáha – polievková lyžica surového nastrúhaného zemiaka denne – lieči to aj žalúdočné vredy!

Inak – zavádzajúce na článku je, že H.p. má viac kmeňov, H.p. likvidujú v žalúdku mnohé nebezpečné baktérie – viď žalúdok psa alebo supa, čo je aj vec ž. kyseliny, takže nebezpečný je konkrétne jeden kmeň – treba si to dohladať.