Jde o naši zemi a její svobodu

…..bylo by dobré, co nejrychleji otevřít oči.  Nezačneme-li jednat ještě dnes, zítra může být pozdě. Všichni vidíme a víme co se na naši rodnou zemi připravuje. Pokud si okamžitě neuvědomíme velké nebezpečí plynoucí z příchodu černých vojáků do EU a nezačneme ihned jednat, jsme ztraceni….

09:27

Jiří Weigl: Jde o naši zemi a její svobodu
 Na přístupu EU k migrační krizi fascinuje jedna věc. Každý normální člověk by očekával, že v situaci, kdy se do Evropy valí milióny lidí z Asie a Afriky, bude hlavní prioritou unijních orgánů i politiků klíčových zemí zastavení tohoto proudu, tj. ochrana hranic EU. Skutečnost je ale zcela jiná. Hlavní prioritou EU je otevření všech členských zemí masové migraci prostřednictvím prosazení systému povinných kvót, pokud možno trvalých.

To vše v situaci, kdy celá západní Evropa zažívá silné společenské otřesy způsobené desetiletími nezvládnuté migrace především muslimů, nechtějících či neschopných se integrovat do většinové společnosti. To vše v situaci, kdy každý měsíc přináší nové případy teroristických útoků na bezbranné obyvatele, které páchají tito migranti nebo jejich potomci.

EU nedělá vůbec nic proti těm, kteří převážejí statisíce ilegálních migrantů do Evropy, nepřijala žádné sankce ani jiná opatření vůči vládám, které zcela rezignovaly na ochranu hranic EU nebo Schengenského prostoru (Řecko, Itálie), bez mrknutí oka akceptovala roztrhání unijních azylových dohod a pravidel Německem, které spustilo migrační lavinu. Trestat bude ty, kteří je dodržovali a kteří se nechtějí podřídit požadavku, aby jejich země byly otevřeny neomezené kolonizaci muslimskými migranty – země V4.

To vše ukazuje, že usazování miliónů migrantů napříč Evropou je strategickým politickým projektem, který má v představách vládnoucích evropských elit o dalším směřování evropské integrace zásadní význam. Je to faktor, od něhož si tvůrci evropské politiky slibují, že vyvolá změny, které napomůžou politickému sjednocení kontinentu a vytvoření nové společnosti a nového člověka. To je hlavní cíl levicových pokrokářů, kteří evropskou politiku dlouhá léta formují a ovládají.

Je to politický projekt, o jehož existenci ani souvislostech se otevřeně nehovoří. Otevření hranic EU dokořán migraci je zdůvodňováno výhradně humanitárně a emocionálně – soucitem s trpícími. Jenom málokdy v historii si politici dovolili s takto cynickým pokrytectvím balamutit své spoluobčany v situaci, kdy je jasné, že zesílená masová migrace bude nevyhnutelně znamenat i zvýšení společenského napětí, konfliktů a násilí. Naopak, vedoucí orgány EU chtějí otevřeným nátlakem, vydíráním a tresty vystavit těmto hrozbám i ty země, které byly zatím devastujících důsledků masové migrace z Asie a Afriky ušetřeny.

V plánech pokrokářských elit na další utužení poměrů v Evropě a prosazení urychlené umělé centralizace a politického sjednocení hraje masová migrace úlohu beranidla, které má rozbít a rozklížit národní společenství v členských zemích, přeměnit je v souladu s pokrokářskými doktrínami a ideologiemi ve společenství menšin, paralelních, nesourodých, nejednotných a dobře ovladatelných. Proto nikdy nebylo zájmem evropských elit migranty integrovat a asimilovat. Proto se tolik ujala zhoubná teorie multikulturalismu, tento moderní, politicky korektní „apartheid naruby“. Proto jsou zuřivým útokům vystaveny všechny tradiční evropské hodnoty a společenské instituce, jako křesťanství, národ, rodina, tradiční společenská role obou pohlaví atd., zatímco islámské tradice – těmto pokrokářským chimérám absolutně nepřátelské – jsou nejen široce tolerovány, ale i oficiálně podporovány. Kýžené zmatení všech hodnot a tradic nemůže být větší.

Masová migrace je shora organizovaný útok na Evropu, tak jak ji známe. Je to útok na Evropu národů a národních států, na nichž se rozbíjí velikášské sny elit o sjednocené kontinentální velmoci pod jejich vládou. Je to zbraň, s jejíž pomocí chtějí dostat pod svou výlučnou kontrolu život a myšlení obyvatel členských zemí EU. Proto je také reakcí na každý další útok islamistů nové utažení šroubů všudypřitomné kontroly všeho a všech, omezení občanské svobody a vyloučení jakékoliv přípustnosti kritiky dosavadního směřování EU.

Západní Evropa tomuto neblahému vývoji již dávno podlehla, avšak postkomunistický střed a východ EU si uchoval relativně homogenní společnost a široce sdílenou nedůvěru k pokrokářským sociálním experimentům. Musí být tedy podroben silou.

Umělé dosídlování naší země cizinci z rozhodnutí cizí moci, jež nám dnes vnucuje Brusel, má v naší historii paralelu pouze v době německé okupace. Nenechme se balamutit a vydírat slovy o soucitu a solidaritě nebo uplácet nesmyslnými korupčními dotacemi. Jde o to, v jaké zemi budeme žít, s kým se o ni budeme dělit, zda odevzdáme její osud do rukou nových protektorů nebo zda si ubráníme právo rozhodovat o svých věcech sami. Jde o naši svobodu, jde o všechno.

Jiří Weigl, 26. června 2017.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jiriksmrdutá mrtvola Václava HavlaMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Aj turizmus má svoje limity – zrejme bude dobré prehodnotiť tzv. „neutešivý stav“ – nízku turistickú návštevnosť našich krajín – lebo – ak „o peniaze ide až v prvom rade“ – ktoré potom rozkradne vláda a zopár ľudí, turizmus aj v kombinácii s devastačnou imigráciou je – na rozdiel od poľnohospodárstva a ochrany krajiny – to posledné, čo doma potrebujeme. Uvažujme – prečo sa naši predkovia zastavili tu, a nie na Francúzskej riviére? Lebo nemali záujem expandovať a koristiť v zámorí, a tu našli všetko potrebné – zázemie hôr, dostatok pôdy, dostatok vody, dostatok kovových rúd. „Turisti“ – nájazdníci –… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Na D1 se srazila auta z amerického konvoje, utvořila se šestikilometrová kolona

Průjezd amerického konvoje po dálnici D1 zkomplikovala v sobotu ráno u Mirošovic nedaleko Prahy srážka dvou vojenských vozidel konvoje americké armády. Obešla se bez zranění. Ve směru na Brno se ale vytvořila asi šestikilometrová kolona, řekl Novinkám mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.
https://www.novinky.cz/domaci/442426-na-d1-se-srazila-auta-z-americkeho-konvoje-utvorila-se-sestikilometrova-kolona.html

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

K tomu můžu říct pouze: Zachraň se kdo můžeš. Tady se nebude zachraňovat nějaký stát nebo národ, ale pouze jednotlivci. Nebo přesněji rodiny jednotlivců, co nemají v hlavě úplně naděláno. Stát a národ se zachránit nedá, když je 80% populace prostě ignorantů. Ti budou zachráněni pouze a jen, když si to budou přát ovládači civilizace za plentou, a ti si právě teď nic takovýho nepřejí. Nebo nějaký ještě vyšší vliv, viz „minizázrak“. Si vzpomínám na Maška, když na Osudu několikrát psal, že 80% lidí jsou prostě komparz. Pozadí ve filmu. Skutečně až takový množství nemá na to jakkoli měnit směřování… Číst vice »

jirik
Host
jirik

2017-06-30 – Studio Kladno – Protiproud – Civilizační diagnóza: Sebevražda v přímém přenosu. Imigranti zválcují náš svět. Vládnoucí elity chtějí zlikvidovat Evropu
http://svobodne-radio.cz/2017-06-30-hovory-s-vk/

jirik
Host
jirik