Jde o prkotinu ale PROČ nemají 100 %? Jednoduché vysvětlení

…..článek převzatý z CFP. Na konci vysvětlen dotaz na prkotinu….

01:10

Jde o prkotinu ale PROČ nemají 100 %?

Výsledky hlasování jsou sečteny, vítěz si všímá o kolik dostal hlasů více než minule, druhý tedy poražený, co prý ale neprohrál zase vidí jen ten malý rozdíl proti vítězi a každý z nich si namlouvá, že jemu hozené hlasy byly jen a jen pro něj. Realista by si měl alespoň v duchu uvědomit, že dostal i hlasy jen a pouze PROTI druhému, a KOLIK bylo těchto by bylo velice zajímavé vědět.

Inu zejména u toho druhého, „neporaženého“ by to mělo rezonovat. Jeho heslem byla ZMĚNA. Voliči to uchopili nejspíše tak, že tou změnou má být jediná skutečnost a to výsledek jen ne prezident Zeman. Jak řekl premiér u pana Soukupa, na té straně změny mohl být Mickey Mause a ty hlasy co dostal pan Drahoš by taky dostal. Nebo pan Jaroslav Plesl na Parlamentních listech uvedl „Tolik jako Drahoš by dostal i papírový pytlík..“

Ono bude poctivé si přiznat, že i prezident Zeman jistě dostal hlasy ne pro něj ale proti tomu co předvedl protikandidát a jeho kamarila. Tedy ono hlasování prostě potvrdilo jen a jen to, co je všem všeobecně známo. Občané jsou rozděleni na více méně nesmiřitelné poloviny. Mnozí voliči opět zřejmě volili i ono „profláknuté menší zlo“.

Největší chybou měničů dle mne byla jediná změna, kterou hrnuli na voliče všude a to změna NE ZEMAN. Druhou silně deklarovou slušnost sice deklarovali také ale sami tuto porušovali neustálými útoky i na zdravotní stav prezidenta, za hranicí veškeré slušnosti.

Český člověk dle razičů slušnosti „lůza, buran, vesničan, nevzdělaný, starý, hloupý zaprděný čecháček“ nemá bytostně rád, když se na někoho vrhne smečka, navíc taková, co vodu káže a víno chlemtá.

No rozebírat se to bude jistě dlouho a ze všech stran ale NIC to nemění na skutečnosti, že vítěz je ten, kdo nasbíral více hlasů a basta.

Co ale mi trošku vadí je toto-prkotina- ale vadí mi to:

Miloš Zeman 51,36 % 2 853 390 hlasů
Jiří Drahoš 48,63 % 2 701 206 hlasů

Proč se součet nerovná 100 %, když to vezmu přepočtu přes hlasy tak celkem platně hlasovalo 5 554 596 a z toho dostal pan prezident těch 2 853 390 a to přesně je 51,36989261 %.

Tedy zaokrouhleno na 2 desetinná místa by to mělo být spíše pak 51,37 %. Pan Drahoš pak dosáhl stejným výpočtem 48,63010739, což tedy správně vychází oněch 48,63%. Proč tedy nemá pan prezident Zeman připočtenu tu jedinou setinku tak, aby to součtem procent bylo také přesně těch 100%?

Zdroj: http://czechfreepress.cz/dalsi-blogy/jde-o-prkotinu-ale-proc-nemaji-100.html

Zde máte jednoduché vysvětlení.

Pro kompletní rozbor začneme u vysoce konstruktivního čísla 5 554 596 zúčastněných voličů.

555 je symbol lidstva dále vidíme 545 znamenající zrcadlo přes kvadrát (4) zde vlevo i vpravo a 96 čili i nahoře a i dole. Na konci je šestka, čili ještě neřekli poslední slovo. Jestli číslo bylo náhodné (tak lidem pomohly konstruktivní síly vesmíru) či uměle dotvořené asi nikdy nezjistíme. Znamení: tentokráte Vám to vyšlo, ale ještě o nás uslyšíte znamení 96 na konci. Lepší by bylo 69.

Jak jsem psal v jednom předešlém článků, jedná se o tvrdou symboliku. Ano logické by bylo 100%

Přesně tak to bylo i dnes naznačeno ve výsledcích voleb. Všimněte si účasti, která byla 66,6% až příliš mnoho náhod za sebou…..

Volby začaly diskuzemi na různých místech a právě hned na začátku jednoho setkání DRAHOŠE v Brně moderátor vyvolal vítězství 66,6% což neznamenalo nic jiného, že volby řídí temné síly a jsou ve smyslu ILLUMINÁTŮ. Nyní a zde začínají. Kdo mu to poradil, také nezjistíme. Mimo jiné měli vynikajícího kandidáta JIŘÍHO DRAHOŠE, který podle gemantriky je také číslo 666. Doba temna pomalu odchází, a proto už nemají takovou sílu. Právě volby zvolené do měsíce, kdy jsou dva úplňky, hovoří za sebe. Domnívali se, že zvítězí. Konec voleb bylo také nutné zakončit těmito číslicemi a proto se voleb zúčastnilo 66,6% voličů. Náhody neexistují v tomto slova smyslu.

 

 

 

je zajímavé u Zemana číslo 99,99 a u DRAHOŠE 66,6. A’t je tomu jakkoliv, volby byly ve stínu Illuminátů, které měly zájem o zvolení DRAHOŠE…..

99,99 je vysoce konstruktivní číslo a právě pro druhou stranu naprosto nepřijatelné. Nechali ho jako výstrahu, že všemu není konec. Ještě něco přijde. Chybí jedna maličkost a sice 0,01%

66,6 u DRAHOŠE, nechali také záměrně, aby každý z  jejich strany věděl na první pohled za koho kope. Kruh není dokončen…..

Není také odvěci se zeptat sám sebe, proč s velkým napětím sledoval volby skoro celý svět????? Jejich čas vypršel…..

Česká republika udělala tentokráte HAVLISTŮM A JEJICH MAFII, a následně loutkovodičům a GP velkou eliminační bublinu přes jejich vytýčenou pyramidu…..

Jóó, nyní mají problém. Pozor!!!!! Nekončí!!!! Hned v další rozmluvě pro ČT24 DRAHOŠ řekl, že vytvořenou energii budou dále „rozvíjet“ a tím dal najevo, že o této nebezpečné větvi této organizace v budoucnu uslyšíme. Pokud nebude někým ze západu sama eliminována dodává tm. Brzy uvidíme.

Zde je rozhovor na ČT24, všimněte si důrazu na vytvořenou energii…..

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. stenly919 napsal:

  Ještě sem si všiml zlatého rámečku(zlatá je barva slunce) u zemana s nápisem zvolený prezident. Žby to znamenalo, že má kolem sebe Zeman nějakou ochranu (napadá mě paralela s tím uzavřeným kruhem, který je také symbolem ochrany) konstuktivní síly anebo tím akorát ilumináti dávají najevo, že ho zatím nechají na pokoji ? ANebo je to vzkaz, že ho mementálně nemohou zabít ?

 2. VS napsal:

  Vysvětlení je jednoduché, byly i hlasy neplatné a to vhozením prázdné obálky, jen si málo lidí uvědomilo, že nemusí volit menší zlo a volil prázdnou obálku

 3. Petra napsal:

  Čísla 69 a 96 představují zimní a letní slunovrat : 21.12. = 2+1+1+2= 6
  21.6. = 2+1+6 = 9 …končí věk ryb, ryby ve zvířetníku jsou
  v páru převrácený proti sobě. Věk ryb
  je spojován s církví. Nastupuje věk VO-DNA-ŘE

 4. stenly919 napsal:

  Zdravím Tomáši,

  Nevím kam to napsat, ale vzhledem k tomu že se tu řeší symbolika, tak píšu semka. Když jsi psal o volbě prezidenta a psal jsi, že podle Klause příznivci Drahoše neřekli ještě poslední slovo(sám Drahoš o tom mluvil, že nashromážděnou energi ještě nerozpustí), tak si kladu otázku, jaký signál vlastně Zeman při dnešní inauguraci vyslal, když si při přísaze nepoložil ruku na ústavu, přesto, že ho k tomu předseda senátu vyzýval před složením přísahy. A taky jeslti souvisí nějak s tím skutečnost, že se několik politiků při jeho inuguračním projevu odebralo pryč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..