Je dnešní církevní sňatek v ČR vlastně vůbec ještě sňatkem před Bohem?! Proč se ptáme? Čtěte – a sami posuďte

…..o jakémkoliv sňatku a podepisování zmanipulovaných knih jsme na tadescu psali nejméně dvakrát….

01:27

Uváděli jsme příklady a dopodrobna popsali co se odehrává, když se dva lidé, kteří se milují, berou. Musejí se podepsat v určité knize, která je dopředu specielně manipulovaná a připravená určitou zasvědcenou skupinou lidí.

Mnozí kolikráte hned po svatbě zjistí, že se najednou něco změnilo!!!!! Copak asi???? Bylo by dobré, jestli článek čtou mladí lidé, aby se nad ním zamysleli a rozšířili ho mezi další své vrstevníky. Podpis do této knihy je totiž začátkem konce jejich lásky…..

A nyní Vám to dali dokonce tímto zákonem a paragrafem najevo. Čtěte prosím níže. Děkuji

 

svat2

To není žádná náhoda! Poměrně nový Občanský zákoník České republiky pojednává nejrůznější témata občanského soužití, rodinného práva samozřejmě včetně. Vymezuje tak samozřejmě manželství a sňatky. Na co jsme však přišli! Jediné dva odstavce jednoho paragrafu vymezující církevní sňatek, a teď se podržte židle – a čtěte!

§ 666

(1) Má-li být uzavřen církevní sňatek, musí snoubenci nejprve předložit oddávajícímu osvědčení vydané matričním úřadem, v jehož správním obvodu má být manželství uzavřeno. Osvědčení musí obsahovat potvrzení o tom, že snoubenci splnili všechny požadavky stanovené zákonem pro uzavření manželství. Od vydání tohoto osvědčení do sňatečného obřadu nesmí uplynout více než šest měsíců.

(2) Byl-li uzavřen církevní sňatek, je oddávající povinen do tří pracovních dnů od uzavření manželství doručit matričnímu úřadu, v jehož správním obvodu bylo manželství uzavřeno, protokol o uzavření manželství s uvedením skutečností podle jiného právního předpisu.

tm komentuje: samé rozkazy a příkazy MUSÍ, NESMÍ, POVINEN

 

 

CO VIDÍTE? TAKY ZÍRÁTE JAKO MY? ANO, NESE ČÍSLICI 666!

 

Zde je tedy na místě otázka: Je vůbec ještě dnes, v České republice, manželství uzavřené církevně opravdu církevním sňatkem uzavřeným před Bohem? Jedná se, v České republice, dnes vůbec ještě o jednu ze sedmi hlavních svátostí katolické církve?  Pochyby, vzhledem k této narážce Občanského zákoníku ČR, jsou totiž opravdu zcela na místě!

Nebo mají napříště katoličtí snoubenci jezdit uzavírat katolická manželství raději například do katolického Polska?!

tm komentuje: je jedno, kde se podepíše kniha. Jsou po celém světě manipulovány…..

Petra Bostlová

Zdroj (1)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Fero napsal:

  Dobrý deň
  Táto Cirkev manipulovala a zneužívala vždy.Len teraz padajú masky. Z poverenia Najvyššieho Stvoriteľa boli tieto manipulácie vyplývajúce z cirkevného obradu pred niekoľkými rokmi zrušené. Ľudia sa musia zobudiť,zvyšovať frekvenciu svojho tela , uvolniť svoje vedomie z blokov a informácie,čo robiť im budú prístupné.

 2. Jura napsal:

  Paragraf 666
  osvědčení nesmí být starší 6 měsíců, po uzavření církevního sňatku je oddávající povinen do tří pracovních dnů… 6 x 3
  tohle mě praštilo do očí, ale možná se pletu

  • tereza napsal:

   Ano, máte dobrý postřeh. Církevní sňatek je upraven v občanském zákoníku pod paragrafem 666, což není samozřejmě náhoda. Navíc kniha, do které se podepisují nevěsta, ženich a svědci, je ošetřena magií. Proto není taky samozřejmě náhoda, že většině párů funguje jejich soužití dobře, dokud nepodstoupí tento magický (myšleno pejorativně) obřad. Platí to i o sňatku na úřadě. Těch případů, kdy do svatby bylo vše OK a po svatbě hodně věcí KO, jsou spousty. Já znám čtyři kamarádky, které se rozvedly do jednoho roku po svatbě. A do svatby měly idylické vztahy. Svatba = smlouva se státem a ďáblem.

 3. Maroš napsal:

  http://www.necenzurovane.net/pdf/synagoga%20satanova.pdf

  „Lepšie ako sa zle oženiť, je dobre sa obesiť!“ – slovenské príslovia.
  Nemal som vtedy po ruke konopné lano a tak som sa oženil. Už pri prvom sexe s ňou – keď kričala „Ty múj ďábel!!!“ – som mal vedieť, že to nemá v hlave v poriadku. Sobáš bol len civilný, ale v ten deň, aj keď som bol veľmi odhodlaný „to urobiť“ lebo čakala dieťa – akože moje – skoro som pri obrade od náhlej slabosti odpadol – celé podvedomie mi revalo – „Nerob to!“
  Ten Satan tam skrátka bol za svedka a manželstvo bolo potom jedno veľké zlomyseľné peklo. Nikdy viac!
  Recognizing Satan’s schemes to kill your marriage
  https://www.youtube.com/watch?v=YkP3BP0AAGU
  Ǎno – manželstvo v súčasnom rituáli je zmluva so štátom a zmluva s Diablom! Čím vôbec nič nehovorím proti sviatosti „manželskej“ uzatvorenej z lásky, priateľstva, oddanosti a vôle pred sebou samými a pred svojím svedomím – teda pred Stvoriteľom. Amen!

  Brrr…
  اWoman who claims to be Satan the accursed wife
  https://www.youtube.com/watch?v=k7eyHezt6nQ
  Our Satanic World in 15: You Wheat or Tare?
  https://www.youtube.com/watch?v=JOZsZ2kXaUU
  A slovenská satanistická reklama na King Burger!
  Pipenka
  https://www.youtube.com/watch?v=Wvp9VVh0f-M

 4. 540045 napsal:

  Jak ovivňuje ta kniha svědky když s do ní podepíší?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.