Je na obzoru Armageddon?

11:54

Je na obzoru Armageddon?

Paul Craig Roberts

Bezstarostnost západního světa je mimořádná. Nejsou to jen Američané, kdo dovoluje nechat si vymýt mozek CNN, MSNBC, NPR, New York Times a Washington Post, ale rovněž jejich protějšky v Evropě, Kanadě, Austrálii a Japonsku, které se spoléhají na válečnou propagandistickou mašinérii, vydávající se za média.
Západní „vůdci“, tedy loutky visící na špagátech, za které tahají mocné soukromé zájmové skupiny a deep state, jsou bezstarostní také. Trump a jeho protějšky v americké Říši si nemohou být vědomi, že vyprovokovávají válku s Ruskem a Čínou, jinak by to totiž byli psychopati.
V Bílém domě nahradil starého klauna nový. Nový klaun poslal svého ministra zahraničí do Ruska. Proč? Aby tam předložil ultimátum? Aby přišel s falešnými obviněními? Aby se omluvil za lži?Podívejme se na drzost ministra zahraničí Tillersona. Týden před svou návštěvou Moskvy strávil podporou neuvěřitelných lží a falešných obvinění, že Assad v Sýrii použil chemické zbraně se svolením Ruska, což ospravedlňovalo jasný válečný zločin Washingtonu, který zaútočil na zemi, které Spojené státy nevyhlásily válku. Neuplynulo ani 100 dní v úřadu, a Trump je již válečným zločincem, spolu se zbytkem válkychtivé vlády.

Celý svět to ví, ale nikdo to neřekne. Místo toho Tillerson, těžce zapletený do lží a hrozeb, dostal důvěru jet do Moskvy, aby tam Rusům řekl, že musí předat Assada jediné světové velmoci, Americe.

Poslání Tillersona demonstruje naprostou a totální nerealističnost světa, ve kterém Washington žije. Zkuste si představit Tillersonovu drzost. Pokud vy byste spílali a vyhrožovali silným důležitým lidem, cítili byste se dobře, kdybyste šli do jejich domu na oběd? Myslí si snad Tillerson, že nyní, kdy Rusko Sýrii z velké části osvobodilo od USA podporovaného ISIS, předá Rusko Sýrii Washingtonu?

Řekne Lavrovovi, že všechny ty odporné lži, které pronesl na adresu Ruska, tak opravdu nemyslel, ale že neokonzervativci ho k tomu přiměli? Že tomu ve skutečnosti nešéfuje, že je jen nástrojem anglo-sionistické Říše?

Omluví se Tillerson za prohlášení tiskového mluvčího Bílého domu Seana Spicera, že Assad, spojenec Ruska, je větší zloduch, než Hitler?

Možná, že Tillerson požádá o azyl a přejde na vítěznou stranu.

Stephen Cohen, jeden z mála zbývající Američanů s vědomostmi o Rusku, řekl dvěma prodejným děvkám ze CNN a válečnému štváči plukovníku Leightonovi, jednomu z „expertů“, které mediální děvky ukazují, aby hlásali propagandu proti Rusku, že Rusko se připravuje na horkou válku. Zdá se, že to šéfům prestitutek v CNN a plukovníkovi uniklo. Na čí výplatní listině jsou?

Ruští vůdci, kteří, na rozdíl od západních lhářů, říkají pravdu, jasně řekli, že Rusko již nikdy nepovede válku na svém území. Rusové to nemohli říct jasněji. Vyprovokujte válku, a my vás zničíme na vašem vlastním území.

Když sledujete prezidenta a vládu ve Washingtonu, evropské vlády, obzvláště idioty v Londýně, kanadskou a australskou vládu, tak můžete jen žasnout nad totální stupiditou „západního vedení“ koledujícího si o konec světa.

A mediální děvky tlačí svět ke skoncování se životem. Obrovský počet lidí na Západě je připravován na svůj zánik a před pochopením této skutečnosti jsou chráněni svoji bezstarostností.

Washington je tak arogantní a tak pohroužen do svého přebujelého sebevědomí, že nechápe, že roky jako křišťál průzračných lží o Rusku a ruských záměrech a činech přesvědčily Rusko, že Washington připravuje populaci Spojených států a vazalů Washingtonu v západní a východní Evropě, Kanadě, Austrálii a Japonsku na preventivní jaderný útok na Rusko. Uveřejnění amerických válečných plánů proti Číně přesvědčily tuto zemi o tomtéž.

Když ne kvůli válce, tak k čemu jsou dobré změny v americké válečné doktríně? George W. Bush upustil od stabilizující role jaderných zbraní tím, že je přeřadil z kategorie odvetných zbraní do kategorie zbraní prvního úderu. Pak vypověděl smlouvu o omezení balistických raket uzavřenou prezidentem Richardem Nixonem. Nyní jsou americká raketová zařízení rozmístěna na hranicích Ruska. Rusům lžeme, že tyto rakety mají zabránit íránské raketové hrozbě Evropě. Tato lež je hlásána, a akceptována, loutkami v Evropě, navzdory známému nepopiratelnému faktu, že Írán nemá ani atomovky, ani mezikontinentální rakety. Ale Rusové to neakceptují. Vědí, že je to jen další lež Washingtonu.

Když Rusko slyší tyto flagrantní, nestoudné a zjevné lži, chápe, že Washington má v plánu preventivní jaderný útok na Rusko.

Čína dospěla ke stejnému závěru.

Takže takto vypadá situace. Dvě země s jaderným arzenálem očekávají, že šílení debilové, kteří vládnou Západu, na ně zaútočí jadernými zbraněmi. Co Rusko a Čína dělají? Žadoní a slitování?

Ne. Připravují se na zničení zlého zkaženého Západu, sešlosti lhářů a válečných zločinců typu, který svět nikdy dříve nepoznal.

Jsou to USA, odkecaná „jediná velmoc“, kdo není ani po 16 letech schopen porazit pár tisícovek lehce vyzbrojených lidí Talibanu v Afghánistánu, kdo by měl žádat o slitování.

Bezstarostné a nezodpovědné řeči o válce v americké vládě a prodejných médiích, a mezi vazaly NATO a Washingtonu, musí okamžitě přestat. Život je na vážkách.

Putin projevil úžasnou trpělivost se lžemi a provokacemi Washingtonu, ale nemůže riskovat důvěřování Washingtonu, kterému nikdo důvěřovat nemůže. Ani Američané, ani Rusové, ani nikdo jiný.

Tím, že se přidali k propagandě deep state, jsou liberálové/pokrokáři/levičáci spoluvinní na pochodování světa vstříc Armageddonu.

Zdroj (1)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Je-li řeč o trestech smrti, píše se v molochu MAFRA jen o Číně, o USA skoro nic; není snad důležité, že ve věznicích Spojených států se ocitla řada těch, jež byli k trestu smrti odsouzeni, byť žádný trestný čin nikdy nespáchali…? http://vool.cz/5M8rL Ricky Jackson, uvězněn 39 let Ricky Jackson si ve vězení odpykával trest už skoro čtyři desetiletí za vraždu, ze které byl křivě obviněn. Nakonec v roce 2013 vystoupil klíčový svědek, který u soudu v roce 1975 vypovídal proti Jacksonovi a jeho dvěma přátelům a uvedl, že ho tenkrát k výpovědi přinutili detektivové z Clevelandu. Případ se tedy znovu… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Oslobodenie Taibat al-Imam predstavuje cenné víťazstvo sýrskych vládnych jednotiek. Znovuobnovená kontrola vládnych síl nad rozvinutou farmárskou oblasťou a mestom sú ťažkou stratou pre zoskupenia banditov, ktorí už nedokážu plnohodnotne zapĺňať svoje straty. Teroristi v sobotu na svojích stránkach v sociálnych sietiach informovali o tom, že v sobotu začala séria protiútokov na pozície vládnych vojsk. Propagandisti teroristov tvrdia, že sa im viaceré oporné body podarilo znova získať pod svoju kontrolu, nekrológy zverejnené na stránkach teroristov však hovoria o ťažkých stratách v radoch džihádistov. Sýrske vládne zdroje tieto informácie popreli, potvrdili však že útok teroristov južne pri meste Morek zastavil na čas… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Vládní armáda SAR vytlačila za podpory spojeneckých sil teroristy z osady Halfaya na severu provincie Hamá, jež byla jednou z největších bašt teroristické fronty Džabhát an-Nusrá (zakázaná v RF) v této části Sýrie, sdělil RIA Novosti informovaný místní zdroj. „Syrská armáda vytlačila dnes teroristy z osad Halfaya, Az-Zuvar, Zalin a Bteiš na severu provincie Hamá,“ sdělil spolubesedník agentury. Podle jeho slov postupuje vládní armáda k hranicím provincií Lázikija a Idlib a nutí teroristické oddíly k hromadnému ústupu. Technické brigády syrské armády již zahájily prohlídku osvobozených území za účelem objevení a likvidace výbušných zařízení. https://sptnkne.ws/ejTD ——- Jeden člověk zahynul a další… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Publikováno 18. 4. 2017
A young Australian autistic boy is attacked on a bus in Tarneit (Melbourne) by five central African migrants wanting his mobile phone and shoes. The boy fears going outside again. An older Arabic/Indian man, including the Indian bus driver, don’t assist the Australian boy. Later the Blacks chase the autistic boy and his mother from a McDonalds outlet.
https://www.youtube.com/watch?v=ZxqmXVE6sX4

jirik
Host
jirik

Média uveřejnila první výsledky voleb francouzského prezidenta na zámořském území Kandidát na funkci francouzského prezidenta, předseda levicového hnutí „Nepokořující se Francie“ Jean-Luc Mélenchon nabírá největší počet hlasů ve třech zámořských územích Francie – Saint-Pierre et Miquelon, Martiniku a Francouzské Guyaně, uvedl belgický televizní kanál RTBF. Podle údajů televizního kanálu RTBF v Saint-Pierre et Miquelon předseda levicového hnutí „Nepokořující se Francie“ Jean-Luc Mélenchon nabírá 35,45%, François Fillon — 9,32%, Marine Le Penová — 18,16%, bývalý ministr ekonomiky Emmanuel Macron —17,97%. Na Martiniku získal Mélenchon 27,36% hlasů, Fillon —16,85%, Le Penová — 10,94%, Macron — 25,53%. V Guyaně Mélenchon získal 24,72% hlasů,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Hospodárska a sociálna rada OSN minulý týždeň hlasovala o zaradení Saudskej Arábie do Komisie o postavení žien na štvorročné obdobie počnúc rokom 2018, a to aj napriek tomu, že táto krajina nie je práve najlepším príkladom v zaobchádzaní so ženami
http://www.hlavnespravy.sk/osn-zvolilo-saudsku-arabiu-komisie-pre-prava-zien/978610

jirik
Host
jirik

Velká Británie je připravena provést preventivní jaderný útok, pokud to bude nutné, uvádí Independent prohlášení ministra obrany Velké Británie Michaela Fallona v interview pro ВВС Four.

Podle Fallonových slov je premiérka Theresa Mayová připravena použít balistické rakety Trident při „nejextremálnějších okolnostech“, dokonce i když samotná Velká Británie nebude vystavena jadernému útoku.
https://sptnkne.ws/ekCt

jirik
Host
jirik

Klincevič zdůraznil, že je-li Británie připravena zaútočit na jadernou velmoc, bude sama, když má „ne právě největší území“, „doslova vyhlazena z povrchu zemského odvetným úderem“. A bude-li úder zasazen nejaderné zemi, bude to připomínat americké atomové bombardování japonských měst Hirošimy a Nagasaki.
„V nejlepším případě máme toto prohlášení považovat za jistý prvek psychologické války“, napsal senátor na své stránce na Facebooku.
https://sptnkne.ws/ekSJ

jirik
Host
jirik

Ani v nemocnici si člověk nemůže být jistý. Imigrant-zdravotní bratr znásilnil ženu pod sedativy http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5495-ani-v-nemocnici-si-clovek-nemuze-byt-jisty-imigrant-zdravotni-bratr-znasilnil-zenu-pod-sedativy Třiapadesátiletá pacientka mnichovské nemocnice Rechts der Isar si na neurologickém oddělení stěžovala na nesnesitelné bolesti břicha, načež její dcera upozornila policii. Při šetření byly u ženy zjištěny stopy spermatu. Výsledky rozboru DNA spermatu přivedly policii na stopu zdravotního bratra, který přicestoval do Německa z Turecka. Dotyčný podle dosavadních zjištění ženu omámil sedativy, odtáhl ji do koupelny, kde ji svlékl a znásilnil. Pak ženu opět oblékl a odnesl do postele. Nemocnice se svým zaměstnancem rozvázala pracovní smlouvu a vyjádřila svoji lítost nad celou záležitostí. zdroj –… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Rusko obnovilo platnost memoranda o zabránění incidentům mezi RF a USA v nebi nad Sýrií na žádost amerického ministra zahraničí Rexe Tillersona, oznámil v úterý list Izvestija s odvoláním na zdroje na MZV RF. Podle informace listu obnovilo Rusko platnost memoranda 13. dubna, den po ukončení oficiální návštěvy Tillersona v Moskvě. „Kdy byl v Moskvě, obrátil se Rex Tillerson na ruské vedení s prosbou obnovit platnost dohody“, oznámil zdroj listu. Platnost memoranda byla pozastavena po útoku USA na Sýrii. Tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov tehdy prohlásil, že memorandum s Washingtonem o bezpečnosti letů v Sýrii ztratilo smysl. Oznámil přitom,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Maďarský premiér Viktor Orbán dnes v Bruseli sľúbil, že splní požiadavky Európskej komisie (EK) a Stredoeurópsku univerzitu (CEU) v Budapešti nezatvorí. Informoval o tom Siegfried Murešan, hovorca Európskej ľudovej strany (EPP), ktorá má dnes v belgickej metropole zasadnutie predsedníctva

Orbán sa dnes zúčastnil na zasadnutí predsedníctva európskych ľudovcov. Podľa informácií časopisu Politico nikto zo zúčastnených nenavrhol vylúčenie maďarskej vládnej strany Fidesz z EPP.
http://www.hlavnespravy.sk/orban-slubil-ze-splni-poziadavky-ek-ceu-v-budapesti-nezatvori/985808
Podľa EK je predmetná novela v rozpore s európskymi pravidlami, konkrétne so slobodou poskytovania služieb a podnikania, akademickou slobodou a právom na vzdelávanie.