Je rozehrána další hra? Rothschildův lokaj Obama svolává summit světových vůdců

Plány na nadcházející Nový světový řád se dostaly do zrychleného režimu přehřáté mašinérie, kdy Rothschildové se Sorosem na příští měsíc v Chicagu zorganizovali shromáždění světových vůdců, kde hostitelem bude nevolených americký vůdce Barack Obama.

Barack Obama překvapil Washignton D.C. svým krokem, na který se pohlíží jako na opovržení k řádně zvolenému prezidentovi a jako na mocenskou hru vymyšlenou k zavedení legitimní volbou nikdy nevybraného Nového světového řádu.

 

Obama v promluvě na propagačním videu k tomuto mezinárodnímu summitu vede procházku kuloáry a zlověstně svět varuje, „aby se připravil,“ když vysvětloval, že shromáždění v Chicagu je vymyšlené k tomu, aby posílilo svéprávnost mládeže a přivodilo změnu.

„Letos v říjnu v mém domovském městě Chicagu svedeme dohromady stovky vůdců z celého světa, aby se vzájemně podělili o podnětné myšlenky,“ oznámil tento bývalý prezident v klipu na Twitteru.

„Tento summit vůdců bude místem, kde se tito shromáždí, aby se jeden od druhého poučili a vrátili se do svých komunit, kde povedou ostatní k tvrdé práci na změně,“ řekl.

Bývalému prezidentovi bude na summitu pomáhat i jeho manželka, bývalá první dáma Michelle Obama.

 

Dvoudenní inaugurační summit proběhne od 31. října do 1. listopadu a uvítá stovky mladých vůdců, aby si „vyměnili nápady, prozkoumali kreativní řešení pro naše společné problémy a užili si občanského umění, technologie a hudby z celého světa,“ uvádí Obamova nadace.

Obama po odchodu z úřadu odmítl zůstat stranou politickému dění, čímž ignoruje starší pravidla z příručky pro bývalé prezidenty, a dává najevo svůj záměr zase si urvat moc a zavádět ten dlouho slibovaný Nový světový řád tak, že když nepohne nebesy, pohne alespoň peklem.

George Soros s Rothschildy v úzké součinnosti s mainstreamovými médii promazávají mašinérii na podporu Obamovi, aby se to pohnulo dopředu.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

4 komentáře

 1. julius napsal:

  Ach ty povodne to nam byl cert dluzen. Jak se to s te ZOO vyplavilo tak uz to zpet nikdo nedostane. Ted to lita po svete bez ladu a skladu

 2. Pavel napsal:

  🙂 🙂

 3. bianca napsal:

  Spravny datum

 4. nela napsal:

  Agenda sa rozpadá. Nervy tečú:-))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + three =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!