Jednání o vytvoření „vlády světové federace“ dosáhne významné fáze. Sionismus se hroutí. Xi Jinping na klíčových jednáních v Evropě

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 25.03.2019

V měsíci březnu se pokračuje s bezprecedentní historickou událostí – vznikem vůbec první světové vlády – rozvíjející se před našima očima. To, co se děje, je, že zednářská Lóže P2, lidé, kteří vytvořili monoteismus, uzavírá dohodu s Asijskými tajnými společnostmi, aby vytvořili „vládu světové federace“, což potvrzují zdroje P2 i Asijské tajné společnosti. Jediní, kdo stojí v cestě, jsou uctívači Satana a fanatičtí Sionisté, kteří se stále drží prastarých pověr.

Existuje několik událostí, které to potvrzují. Například, podívejte se na obrázek níže, jednání mezi Čínou a Monakem na oficiálních stránkách čínských zpráv Xinhua.

Vypadá to na vyjednávání mezi zemí o rozloze dvou čtverečních kilometrů s 38 400 obyvateli a vládou s 1,4 miliardy Číňanů? Co se vlastně děje, je to, že v Monaku je ústředí velmi mocné a tajné monacké svobodo zednářské lóže, jinak známé jako P2. To znamená, že Monako je mocný městský stát soupeřící s Washingtonem D.C., City of London (pozn.př.: Neplést si s Londýnem) a Vatikánem, sdělily zdroje z P2. Diskutují o spolupráci „v oblastech, jako je věda a technika, inovace, ochrana životního prostředí, ochrana přírody a obnovitelné zdroje energie.“

Čínská oficiální média také otevřeně hovoří o „nové éře“, jako by již začala. Při popisu návštěvy čínského prezidenta Xi Ťinpinga v Itálii, Xinhua uvádí: „Čína je připravena spojit se s Itálií, aby pevně udržela směr dvoustranných vztahů v nové éře“ a vyjednala „hlavní otázky, jako jsou záležitosti OSN, globální správa věcí veřejných“, klimatické změny a Agenda pro udržitelný rozvoj do roku 2030. ODKAZ

Asijské tajné společnosti se rozhodly jednat přímo s italskými tajnými společnostmi po nezdařeném summitu 27. února mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Jong-unem. Na tomto summitu jim bylo jasné, že Trump to ve skutečnosti neřídil, řekly zdroje MI6 a Asijské tajné společnosti. To je důvod, proč Xi Tiping zrušil své plánované březnové setkání s Trumpem a jel do Itálie, „aby se setkal se skutečnými šéfy,“ zástupci třinácti pokrevních linií, říkají zdroje MI6.

Celý povrchní příběh o summitu Trumpa a Kima, tedy mezi ožebračeným národem 25 milionů lidí a světovou supervelmocí, se rozpadá. Například bývalý šéf korejské mise CIA Andrew Kim prozradil tolik, když minulý týden řekl v Soulu v Koreji, že Kim požadoval úplnou demilitarizaci jak Havaje, tak Guamu, jakož i demontáž námořní flotily v Indii.

Skutečnost, že Kim, údajně hlava malého, „zkrachovaného“ národa, se cítil schopný učinit takový požadavek, potvrzuje, že je ve skutečnosti vyšším šéfem Asijské tajné společnosti, což nám už dříve potvrdily i zdroje NSA.

V každém případě přišlo i další znamení, a to skončení vyšetřování údajného „vměšování Ruska do voleb,“ které vedl zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller, a oznámil to 22. března, což je číslo 322, číslo Skull and Bones (lebka a hnáty).

Skull a Bones je široce známá jako tajná společnost z Yale University, ale zdroj P2 říká, že původní znak „lebka a hnáty“ lze nalézt v kostele v Římě postaveném matkou císaře Konstantina v roce 322. Níže je obrázek originálu znaku.

Toto datum bylo vybráno lidmi P2 jako znamení zasvěceným zásadním změnám, podle zdrojů z Lóže P2.

Není také náhoda, že Japonsko oznámí jméno své nové éry dne 1. dubna a 1. května dosadí nového císaře.

Zrození nové éry bude také doprovázet zhroucení sionismu, souhlasí více zdrojů. Zdroje Pentagonu říkají, že pokud Izraelci znovu zvolí satana-uctívajícího masového vraha Benjamina Netanjahua za premiéra, pak by měla být spuštěna krátká, ostrá vojenská kampaň na odstranění zločinného izraelského a saudského režimu. Pravděpodobným spouštěčem by byl krok Ruska, Turecka, Íránu, Sýrie, Iráku, Jordánska a Egypta, aby se zmocnily Golanských výšin. Zdroje dodávají, že Trumpovo „ilegální“ uznání izraelské suverenity nad Golanskými výšinami „není podporováno americkou vojenskou silou a izoluje Izrael ještě více s masivní mezinárodní opozicí OSN, EU, Velké Británie, Francie, Německa, Egypta, Ruska, Turecka, Íránu, atd. “Zdroje dodávají, že Trump „hraje loutku, která dělá věci pro Izrael, ale jednoho dne už hrát nebude.“

Golanská otázka je jen „další hřebík do rakve sionismu,“ pokračují zdroje. Demokratičtí straničtí politici bojkotují setkání, které pořádá lobbistická skupina AIPAC (Výbor pro americko izraelské veřejné záležitosti). Bojkotují proto, že většina amerických Židů se probouzí a zjišťují, že za holokaust jsou ve skutečnosti zodpovědní Sionisté a obracejí se k nim zády. Další známky sionistického kolapsu byly také viděny minulý týden, protože „sionistický dárce Bob Kraft může být nucen prodat fotbalové družstvo Patriots, a na Brown University hlasovalo 69 % studentů pro to, aby se oddělili od korporací obchodující s Izraelem.

Zdroje Pentagonu říkají, že vydání Muellerovy zprávy ospravedlňující Trumpa povede k odtajnění FISA, vydání zprávy generálního inspektora ministerstva spravedlnosti, rozpečetění žalob a k vojenským soudům.

Jeden dobrý způsob, jak začít, je zatknout Jareda Kushnera. Nezapomeňte, že budova Kushnera s číslem 666 na Páté Avenue, byla místem, kde vyvíjeli mikročipy („znamení šelmy“), které se mají implantovat do hlav lidí. Je dost důkazů o Kushnerově kriminalitě, a někteří dokonce tvrdí, že je Antikrist.

Bývalý operativec CIA Robert David Steele na této frontě upozorňuje, že:

„Kniha Kushner, Inc. vytvořila mnoho mediálních článků, které směřovaly k Jared Kushnerovi, který šel ve stopách svého otce, přímo do vězení. Od používání aplikace WhatsApp ke komunikaci se světovými vůdci, obcházení všech oficiálních protokolů a komunikačních kanálů, zrazení důvěry prezidenta, několika podvodů, až k porušování daňových zákonů a zákonů o nemovitostech, se zdá, že Kushner směřuje k propuštění z Bílého domu a nehezkému konci. Jeho žena – a prezidentova dcera – byla ukázána jako „blbá barbína.“

Kromě odstranění Kushnera se lidé ptají, proč se výše postavení pedofilové nepozatýkají. Internetová stránka Qanon nedávno zveřejnila mnoho důkazů, které spojují celebrity na vysoké úrovni s pedofilským ostrovem Jeffreyho Epsteina. Vzhledem k tomu, že Trump byl návštěvníkem tohoto ostrova a je tchánem Kushnera, on sám musí být odstraněn, pokud v této záležitosti nebude podnikat jisté kroky, říkají zdroje CIA.

Trestní vyšetřování Boeingu nad dálkovým únosem a zřícení letadel je přinejmenším známkou toho, že již byla zahájena nějaká akce proti Kabale v USA. Dokonce i úřadující ministr obrany Patrick Shanahan je pod dohledem za svou účast, říkají zdroje Pentagonu.

Dalším projevem jsou pokračující veřejná odhalení trestných činů technologických firem. Posledním příkladem je potvrzení, že technologické společnosti používají nelegálně a systematicky mobilní telefony k odposlechu lidí pro komerční a jiné účely. Pokud tomu nevěříte, zkuste mluvit o produktech, které chcete koupit, a pak se podívejte, jaké reklamy se objeví při příštím surfování po webu.

Samozřejmě, že Sionisté neodejdou jen tak ze scény. Například high-tech společnosti se snaží získat čínskou ochranu výměnou za technologické transfery do Číny. Součástí této činnosti jsou přísliby, že Číňanům budou poskytnuty kompletní znalosti k ovládání mysli světové populace s pomocí 5G technologií. Pentagon dělá vše pro to, aby to zastavil. Povrchní potvrzení toho je vidět zde: ODKAZ

Sionisté se také budou snažit používat počítačovou grafiku k šíření dezinformací a propagandy. Jak to činí např. Neil Keenan.

Můj kontakt v CIA v Indonésii, který tam žije už 20 let, potvrdil, že indonéské úřady nemají žádný záznam o tom, že Neil Keenan vstoupil do země. Poznamenává, že nejnovější video vyšlo shodně s oběhem opravdových dluhopisů, které si nárokují 91 173 tun indonéského zlata. „To je další způsob, jak se „zkrachovalí“ Rothschildové pokoušejí získat přístup ke zlatým dolům, ale nestane se to,“ říká.

Je pravděpodobné, že dojde k více výbuchům, sabotážím, katastrofám způsobeným povětrnostními vlivy a pod., když umírající sionistická bestie kope kolem sebe.

Například Spojené království je připraveno na bouřlivý tvrdý Brexit s plány na evakuaci svých vůdců do bunkrů, říkají zdroje MI6. Britská armáda se připravuje na převzetí logistiky, jako je dodávka potravin a pohonných hmot v případě, že počítače finančního systému (bankomaty atd.) vypnou, říkají.

A na konec tohoto reportu poznaménáme, že mnoho lidí může tohoto dopisovatele odsuzovat jako „globalistu.“ Chtěl bych čtenářům připomenout, že všechno, co dělám, je informování o světě tak, jak je, a ne, jak bych si ho přál. Svět však musí spolupracovat, aby zastavil probíhající hromadné vymírání na celoplanetární úrovni.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16 komentářů

 1. jirik napsal:

  Obrazce v obilí se především v jižní Anglii vyskytovaly většinou v podobě jednoduchých kruhů i v následujících staletích, ale bez většího zájmu lidí. Situace se začala měnit až v 70.tých letech 20. století, kdy si jevu začal poprvé všímat i tisk. Bum „kruhů v obilí“ pak nastal na počátku 90. let minulého století. Množství obrazců rychle rostlo, zvyšovala se jejich složitost a zprávy o jejich vzniku začaly přicházet takřka z celého světa. Nešlo přitom jen o obilná pole, kde vznikaly. Byly zaznamenány obrazce v trávě, kukuřici, hlíně, na ledu a dokonce i v borovicovém lese, kde byly spirálovitě ohnuty větve stromů.
  http://svobodnenoviny.eu/poselstvi-obrazcu-v-obili/

 2. jirik napsal:

  A v Sýrii bude veselo….
  Tři ruští vojáci, kteří na konci února zmizeli v Sýrii po útoku teroristů, zemřeli. Informovalo o tom Ministerstvo obrany RF.

  https://sptnkne.ws/maBV

 3. Pavel napsal:

  Terezko nezlob se, ale ten článek je podle mne blábol. Podle Benjamina Fulforda se sionismus hrouží a při tom zrovna dnes dosáhl obrovského vítězství, neboť Trump uznal svrchovanost Izraele nad Golanskými výšinami. Navzdory rezolucím OSN, kterými si izraelští vládci povětšinou tak akorát vytírají něco.

  • tereza napsal:

   Články BF jsou podle vás blábol, ale jste jejich pravidelný čtenář, zdá se. Golanské výšiny Trump uznal proto, že ho vydírají. Trump je jako větrná korouhev, jednou tam, po druhé onam. Taky mě udivuje, jak shodíte celý článek jen na základě jedné zprávy z mainstreamu.

   • Pavel napsal:

    Je-li v článku jedna zásadní lež tak mohu považovat celý článek za lež nebo výmysl či manipulaci. Jen jsem ještě nepřišel na to kam přesně a proč nás Benjamin Fulford manipuluje. Ale časem to určitě vyjde najevo.

    • tereza napsal:

     Je to pouze váš názor, který na základě jiných vašich komentářů pod jinými články je třeba brát hodně s rezervou. Leda že byste měl přímou telefonní linku do Bílého domu nebo Pentagonu. Začínám si ale myslet, že jste jen troll.

   • Maroš napsal:

    „Golanské výšiny Trump uznal proto, že ho vydírají. “ – 1/ Neuznala-priznala ich Izraelu ako územný nárok OSN, 2/ Svetový četník už nemá tú silu prisudzovať niekomu územný nárok napriek nesúhlasu OSN, 3/ Je to ústupok domácim USA sionistom, zároveň – 4/ Je to pozvánka do Pekla – v súlade s plánovaným holokaustom židov č.2 – teda „jedine“ vojnovým riešením tohto sporu – za nových technologických podmienok – Izrael ako jadrová mocnosť – A CIEĽ! – a záujem Iránu – na zničení Izraela – a záujem USA na ovládnutí Sýrie a zničení Iránu a ich spojenca – Ruska – v zástupnej vojne na Golanských výšinách. Aj preto na Slovensku USA muničáky a základne – nech Rusi nevedia, kam skôr skočiť! Takéto meranie síl už v minulosti prebehlo v 70-80.tych rokoch – týchto operácií „na Golanoch“ sa zúčastňovali aj špecialisti ČSĽA „pre istotu v Líbii“ – a sú tam v podstate „tak nejako“ furt…
    „Misia UNDOF je najdlhšou misiou OSN. Bola vytvorená na základe rozhodnutia Bezpečnostnej rady OSN z mája 1974, aby monitorovala dodržiavanie prímeria medzi Sýriou a Izraelom. Od roku 1974 sa v nej vystriedalo približne 50 000 vojakov, zomrelo viac ako 50. V súlade s dohodou medzi Sýrskou arabskou republikou a Izraelským štátom o odpútavaní vojsk zabezpečujú mnohonárodné sily pozorovanie, hliadkovanie a kontrolu režimu v zóne separácie, ktorá bola vytvorená odpútaním vojenských síl bojujúcich strán.“
    https://domov.sme.sk/c/3915860/nasi-vojaci-na-golanskych-vysinach-odovzdali-pozicie-chorvatom.html#ixzz5jOAbv0yO
    https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Syrski-vojaci-dorazili-na-hranice-Golanskych-vysin-302965
    https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/487489-v-poradi-syria-libanon-libya/

 4. Iva napsal:

  Ne že by nebylo dobrou zprávou, že sionisté končí. Je to dobře a po právu si to zaslouží. Horší je, že hydra, která je stvořila, se nyní zbavuje svého nástroje, ale sama v zákulisí zůstává nedotčená a přesouvá svoje chapadla do Číny a na východ vůbec. Ta jednání – Itálie, Monako, Vatikán – původně sídla Černé šlechty, posléze přejmenované na GP … jsou to stále ti samí, určitý počet rodin, které mají prsty ve všem. Zase se slézají, zase chtějí rozhodovat o nás bez nás. Teď v globálním měřítku trochu šlapou na brzdu, protože jejich neschopnost dovedla svět tam, kde je – na pokraj katastrofy … ale v obecném hledisku nemají v úmyslu cokoliv měnit – oni elita, zbytek otroci.
  Lidský život nemá pro ně sebemenší cenu.
  V téhle fázi asi je nutno jim aspoň trochu fandit, protože ti druzí by to tlačítko klidně zmáčkli, ale do budoucna je nutno přát si a bojovat za lepší svět, lepší a prolidskou koncepci – nikoliv davo-elitářství, to totiž vždy!!! vede ke krachu té určité společnosti – dříve či později, ale jistě – v historii to vidíme velmi dobře. Z historie je nutno se poučit, ne dávat nové a nové pokusy starým silám.

  • octomaník napsal:

   Řekl bych, že jste se trefila úplně přesně. Elitáři se u korýtek budou snažit vydržet co nejdéle a za jakoukoliv cenu – jsou to takové větrné korouhvičky, převlečkabátníci,…prostě prospěcháři…..

   • Anna napsal:

    Milá Ivo,
    mluvíš mi z duše. Je to vlastně jen změna taktiky GP, to je jasné. Skutečnou změnu přinese 100% odhalení všeho, co nám bylo po tisíciletí zatajeno a co se snaží Aliance SSP. A samozřejmě tzv.Údálost – sluneční zášlehy, které změní svět na kvantové úrovni, skutečné vyčištění Augiášova chlévu. Hydra je příliš hluboko „prorostlá“ do našeho systému. Do té doby budem stále jen otroky Matrixu a Archonů.

  • Maroš napsal:

   Pohŕdanie životom všeobecne – ako „bohorovnosť“ prevzali arogantní idioti opičiacej sa konzumnej ľudskej spoločnosti – založenej na „úspechu“. Potom aj taký kočiš „elít“ pozerá na ostatných ľudí z kozlíka zvrchu – byť panský sluha je predsa výsada! V dennom živote to vidieť v pohŕdaní ostatnou prírodou – kopa stromčekov, ktoré som vypiplal a porozdával, zahynula lba preto, že boli zadarmo, a tak dotyčného nesralo, že ich „zabudol“ poliať – na rozdiel od tých svojich katalógových za 10 eur – ale aj tie – keď nerastú na povel „za tie peniaze“ – tak šmik – vytrhnúť a zahodiť. Je to všeobecný jav a bude to ešte horšie – ľudia sa koncentrujú v mestách a tam je príroda len súčasťou akejsi virtuálnej kulisy – nie ako nevyhnutnosť pre život. Ja osobne si myslím – cítim to tak – že človek bol stvorený ako záhradník planéty – preto sme aj fyziologicky odkázaní na vitamín C a jeho zdroj – rastliny, ale niekto, kto nás potreboval využiť ako ťažné kone na drancovanie zdrojov planéty – tieto otrokárske entity – nás preto uviedli do technologickej civilizácie produkujúcej haldy, spúšť a púšť – aby sme toho pre nich čo najviac vyťažili /ovládač otrokárskej farmy „miľujte sa a množte sa“/, a keď dosiahli vrchol plánovanej exploatácie – potrebujú nás brakovať ako nepotrebný dobytok. Ono je to ako s pozorovaním živočíšnych druhov, ktoré sú jedni divo žijúce a jedni domestikované. Kto sa nenechá domestikovať a zotročiť a produkovať niečo za „odmenu“ = za nimi kontrolovaní prežitie, žrádlo a byt, je považovaný za divokú zver – škodnú, z ktorej je úžitok až po jej smrti – mäso, koža, atď. Ako život psa, alebo vlka… Otázka – je človek ozaj neschopný „vybaviť si to“ aj s touto „elitnou“ súčasťou prírody, ktorá ho zotročuje, keď človek-mravec už toľko toho zvládal prekonať? Aj zničiť – akurát túto Chiméru ešte nie?
   https://www.youtube.com/watch?v=n3d_6uBRpEE
   Chimera Group: The Root of All Evil
   https://www.youtube.com/watch?v=mNXov4cCNuc

 5. jana napsal:

  mala by som k Číne len takú poznámku, že sa tam zavádza spoločenský kreditný systém – čo je kompletne vzdialené od akejkoľvek slobodnej spoločnosti…
  a neviem… ten Q Anon, to mi troška pripomina Achnaton….

 6. hajc napsal:

  „zkrachovalí“ Rothschildové to je teda góóól, to je stejný oxymórón jako pravdomluvný politik, čestný zloděj a podobně

 7. treerat napsal:

  Pravděpodobně to bude už v originále, ale… „… nárokují si 91 173 tun indoneského zlata.“

  To bude asi trochu moc.

  Pokud bychom napočítali do tabulky největších držitelů zlata na světě Mezinárodní měnový fond (MMF), patří Rusku aktuálně 5. místo na světě. K říjnu letošního roku vlastní celkem cca 2 065 tun (cca 66 392 309 Oz).
  https://zlato.kurzy.cz/zpravy/475613-ruske-zlate-rezervy–rekordni-rok-2018/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..