JELIKOŽ ISLÁMSKÝ STÁT KOLABUJE, TAK USA PRO SÝRII ODHALUJÍ NOVOU TERORISTICKOU ORGANIZACI

Syrská vláda tvrdí, že Spojené státy se chystají odhalit světu novou teroristickou organizaci plnící funkci strašáka světa, když ISIS v Sýrii stojí před vyhubením ruskou a syrskou rukou.

Vůdčí syrský zákonodárce Ammar al-Assad, tvrdí, že USA připravují vynález úplně nové teroristické organizace, která se ve velice blízké budoucnosti na Středním východě vyloupne – zrovna tak, jako když Washington vypěstoval ISIS a al-Kaidu.

Farsnews.com hlásí:

S poznámkami o tom, že po zničení al-Kaidy si USA přeci vypěstovaly ISIL, tvrdil, že teď probíhají washingtonské přípravy na vytvoření nové teroristické organizace pro éru po ISIL v Sýrii a Iráku, která bude vyhlášena v blízké budoucnosti.

Minulý měsíc souhlasně s tímto mluvila i politická a mediální poradkyně syrského prezidenta Bašara al-Assada, když USA a jejich spojence obviňovala z financování a vyzbrojování teroristické skupiny ISIL ve snaze tento region rozkouskovat a vyplenit jeho zdroje.

Bouthaina Shaaban tyto poznámky pronesla v prohlášení pro žurnalisty po schůzce se speciálním čínským vyslancem pro Sýrii Xie Xiaoyanem a jeho doprovodnou delegací v Damašku.

Zatímco USA a jejich spojenci sponzorují ISIL, tak aliance podporovaná Ruskem a Čínou stojí proti expanzi terorismu v této arabské zemi, řekla Shaaban.

 

Zdroj: (1)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikJara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host
Jara

Krym nedostali,tak jej budou chtít obejít a začnou se svými přeskupenými žoldáky,co ještě zbyli rozbíjet a ničit další ůzemí. Nemyslím si,že ohniskem budou Kurdové,ale kdoví. Taky hned vedle slintají po Gruzii a Arménii. V Gruzii už byl i Stropnický odhalovat bustu Havla.Dobře tam vymývají mozky a melou se svým kolovrátkem o rajské demosvobodě.Používají stále stejné triky .Pomocí zednářů a náboženství ideologicky připravují nové ohnisko svárů a nepokojů. Tučnými konty a financemi podplatí nové ,,vůdce“ na takto připravovaném ůzemí. Vždy je lehké najít nespokojené a hlavně takové,jež se cítí UKŘIVDĚNI. A z nich vyrobí svoje nové revolucionáře.Že je pak později prohlásí… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Dňa 3.7.2017 sa ruským dôstojníkom vzdali do zajatia členovia skupiny Hayat-Tahrir al-Sham v meste Idlib v provincii Hama. Podľa ich slov sú už unavení z bojov a chcú sa vrátiť domov. http://www.hlavnespravy.sk/ruski-dostojnici-pomohli-ozbrojenym-clenom-syrskej-opozicie-zlozit-zbrane/1059642 Rusi priviedli členov skupiny do zberného tábora, kde preveria zajatcov členovia sýrskej a ruskej tajnej služby. Ak ide o mužov, ktorí nespáchali vojnové zločiny, sýrska vláda garantuje pre nich celkovú amnestiu. Takúto taktiku použili Sýrčania a Rusi už aj v minulosti pri oslobodzovaní Aleppa a s takouto taktikou mali veľa úspechov. Nervozitu však vykazujú Američania, ktorí si neželajú, aby členovia ich zástupnej armády skladali zbrane. Ešte v júni… Číst vice »