Jen používejte dál mobilní telefony a doporučte je hlavně svým dětem…..

…..jsem rád, že nemusím používat mobil a mikrovlnama likvidovat sebe sama a hlavně lidi v okolí. Nevím, co se ještě musí stát, aby lidé pochopili, že si nosí v kapsi, či dnes už jenom celý den v ruce, časovanou atomovou bombu. Bez ní neudělají ani krok….

13:13

Podobný „mobil“ dole na snímku používám já a jsem šťastný, že nemám „vypečený a ogrilovaný“ mozek a vygumovanou hlavu…..

Jinak to už vypadá u lidí, hlavně u dětí, kteří uvěřili, že záření z mobilu je neškodné a proto si mohou“neškodně“, přece doporučeno a vyzkoumáno u MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, DIS, PROF ING A MNOHÝCH JINÝCH, přikládat mobil k hlavě. O podprahových datech, ovlivňování osobností, vymývání mozku je už v dnešní době zbytečné hovořit…..

A celkově to vypadá (dnes ještě mezi lidmi) následujícím způsobem, co bude zítra nikdo neví:

 

Následující snímek ukazuje jak to bude vypadat za pár roků či spíše už za pár měsíců kdy lidé přestávají být lidmi ale ZOMBIS. I tento scénář je připraven. No tak Vám všem přeji skvělou budoucnost…..

napsal tm

Mohlo by se vám líbit...

11
Komentujte

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
mariankosnacxxljiriktauriCelestina Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
margon
Host
margon

Můj mobil odpočívá v pokoji. Beru ho s sebou, jen když jdu na delší dobu z domu. Nejsem jeho otrok.

octomaník
Host

Tématický obrázek
https://www.facebook.com/Srdce1/photos/a.1403648353027795.1073741828.1403636073029023/1710137939045500/?type=3&theater

Oni se daj ještě sehnat pevné linky s otáčecím ciferníkem???
—–
Osobně mám na mobilu připlácnutý dvě šungitový pecičky a nejradši bych ho zahodil….

Maroš
Host
Maroš

octomanik – zohnať sa dajú všelikde „po pivniciach“ – nedávno som vyhodil od suseda darovaný tlačidlový socialistický – váhal som, ale bol tak zasraný od sliepok, že som nemal nervy ho od toho baktériového prachu vyčistiť- to by som ho musel asi ponoriť do Sava. Ale – odporúčam – zháňajte – také, ktoré ešte nemajú pamäťový modul, ktorým sa dá na diaľku telefónom manipulovať /malé ústredne, faxy a moderné telefóny na pevnú linku už ho majú/. Dôvod – odporúčam pozrieť film Odposlech /2006, „Eschalon“/ na http://www.ulozto.net – zvlášť ak chcete mať-máte pevnú linku v priestore, kde bežne komunikujete, alebo máte… Číst vice »

sys
Host
sys

Nejsem zastáncem mobilů, ale pokud budete kdekoli venku, v noci, bez auta, bez mobilu a všude liduprázdno a narazíte na někoho, kdo bude např raněný, jak mu pomůžete ?
Za druhé – nemohla by nabídka na odběr novinek vyskočit hned při vstupu na tyto stránky a později tím neotravovat uprostřed čtení ?? Hm ??

Mila
Host
Mila

Na doporučení TM jsem přestal mobil používat před půl rokem, byl to boj ale srdce a trošku buňky vyzraly nad tou šílenou dobou. Teď používám pouze email a WiFi jen 1 hodinu denně. Nezblaznit se z toho až nebude fungovat naprosto nic, tak to sem zvedavej kolik nás je připravenejc na tuto krutou zimu …….ahojky

Anonymní
Host
Anonymní

5

Celestina
Host
Celestina

I když omezíme používání mobilu, není to záchrana. Extrémně destruktivní účinky na celou přírodu mají antény. Dokud nebyly, neměla jsem na záhonech žádné plísně a vždy byla vysoká úroda. Od jejich instalace je to katastrofa, sotva např. rajčata a okurky dozrají, už je chytá plíseň, úroda je třetinová. Je tedy potřeba zlikvidovat celý tento mobilní systém a využívat kabely zakopané v zemi. Většinu života jsem prožila bez mobilu a bylo to lepší než dnes. Žijeme v době kdy funguje telepatie, ale většina lidí to ani nechápe, natož aby ji uměla používat – takže díky tomu, že jsme stále velmi primitivní,… Číst vice »

tauri
Host
tauri

Viděl bych to hlavně na to, co na nás sypou z letadel, než vysílače. Kde jsou vysílače, není podle mě ani plíseň :)))
Proč myslíš, že budem nuceni jíst pěstovanou a stříkanou zeleninu ze Španělska..jukni, kolik dní v roce je tam krásně a mraky se tam vyhíbají obloukem..To vše ke daň za takovou zeleninu, kterou tu kupujem..

xxl
Host
xxl

Súhlasím so všetkým čo tu píšete, ale….idem bývať napr. na Lazy o.k., ale malá chybička: už aj na Lazoch je stožiar z BTS…vypnem Wifi a mobil o.k., ale, susedia majú wifi non stop a žiarenie s vysielača je pokryté non stop v celom meste a dedine a takto by som mohol pokračovať. Povedal by som, že je všetko podchytené či vo vzduchu, vode, rastlinách, zvieratách…všimli ste si že štatisticky sú víkendy väčšinou zamračené a precovné dni je pekne a bez oblačno počas roku ? Alebo trpím stihomanom..aj to je možné.

mariankosnac
Host
mariankosnac

všimli ste si že štatisticky sú víkendy väčšinou zamračené a precovné dni je pekne a bez oblačno počas roku ?

Je to tak už minimálne 20 rokov si to všímam keďže kedysi sme chodili cez víkend na záhradu a často sa nešlo lebo sa zhoršilo počasie.

jirik
Host
jirik

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!