Jen pro uvědomění 2

…..pokud nehovoříte doma, v kolektivu, s přáteli, kamarády a známými podle pravidel MATRIXU, ihned Vás odhalí a co bude následovat je snad každému jasné….

03:54

mnohým, kteří navštěvují náš Web, se to už stalo. Přiznejte se…..

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

28
Komentujte

avatar
17 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
SonyMaroširiletomáš marnýAleš V. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
karel
Host
karel

Souhlasí. V jednom okamžiku nenajdete v okolí bytost která by vás podpořila. Jsou schopni proti vám otočit každého. Vidím tři možnosti. Zůstat a bojovat. Změnit své působiště a opustit nejbližší. Nebo najít maskovací síť ale v takovém případě jeden zůstává. Je to však ten úplně ze všech nejbližší. Fakt to není žádná hitparáda. Přeji všem úspěch a hodně sil.

Maroš
Host
Maroš

Karel – ono to až také zlé nie je. „Zostal si sám? – tak si sa dostal do najlepšej spoločnosti!“ – aforizmus. Toho, čoho sa ľudia obávajú, je osamotenie v chudobe. Lenže aj toto sa dá prežiť. A potom platí – čo ťa nezabije – to ťa posilní. Človek môže byť sám aj zdanlivo – fyzicky si treba predstaviť osadníkov – kilometre od seba vzdialených – lovcov napríklad. To – v čom človek nemusí byť osamotený, je teda mentálny a duchovný stav. Pokiaľ v človeku stále je ľudskosť a pocit spolupatričnosti – osamelý nikdy nie je. Existuje kopa príkladov, že… Číst vice »

Karel
Host
Karel

V neděli jsem zabloudil na TV program Viasat history. Nevím, jak chce stát bojovat proti „údajné“ dezinformaci a fake zprávám, když se tady vysílá o iluminátech, mimozemšťanech, 11.9 a jiných údajných konspiracích, jako o hotových věcech. A to v češtině, že všechny ty údajně konspirační weby Jandova seznamu jsou jen slabým odvarem.
Podobně i třeba na ČT2 se občas objeví pobuřující dokument o „nepravdě“, že nás osvobodila Rudá armáda a ne amíci!!! Na ČT24 lžou, jak když Bakala tiskne a hned vedle dávají staré, komunistické dokumenty.

mona
Host
mona

Dobré ráno , tak je ,
facka z prava i leva.
mona

Petra
Host
Petra

Tak to je naprosto pravdivé, snažím se vymanit ze systému jak to jenom jde, chci žít postaru, tahle doba mě děsí. Materiálně založení lidé mě děsí… předhání se kdo má nejnovější telefon, tablet atd. ..ale o tomhle život fakt není. Před pár měsíci jsem zkoušela zahodit telefon, neměla jsem s tím problém já, ale okolí a rodina. Když se člověk rozhodne žít podle svého, dělat a říkat věci podle svého, je okamžitě onálepkovaný za podivína či šílence….Takhle je opravdu Matrix nastavený, ale spousta lidí to nevidí. ….skvělá knížka je Toltécká moudrost, kde učí, že žijeme ve snu (Tonal) nastavená realita.… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Podle toltécké filosofie se snaží žít Jaroslav Dušek.

Taky jsem zjistil, že nepotřebuji mnohé vymoženosti současné moderní doby…

Soto
Host
Soto

Začíná doba asketická, lidi budou žít jako mniši , sami. Matrix k tomu přispěl sám tím, že znemožňuje mít kolem 20 let rodinu a děti. Takoví pak začnou hodně přemýšlet a pokud pastičkám a nic jiného to není , neskončí na špek do třiceti, čtyřiceti, tak mají natrénováno mnoho pohovorů s těmi, co chtějí způsobit chaos, nebo ani nechtějí, ale nic jiného jak „správné“ zařazení do společnosti neznají.

Maroš
Host
Maroš

Tip na..

Prednáška o budúcom trende vývoja civilizácie, priemyslu, technológií a sociálnych zmien.
13.06.2017 Otvorená myseľ a srdce – seminár s Petrom Staněkom
https://www.youtube.com/watch?v=VX9XB6eJTDA

Petra
Host
Petra

jirik: ano ano Dušek mě na toltécví přivedl, proto jsem si půjčila knížku Toltécká moudrost 😀 vřele doporučuji, změní vám to úhel pohledu, kterým nahlížíme na svět 🙂

jana
Host
jana

ja som si uz toto vsimla davno, moj hlavny zaber su potraviny a s tym suvisiaci farma priemysel. akonahle som zacala nieco z toho co som citala alebo k comu som sa dopatrala rozpravat povedzme bratovej rodine, okamzite ma prestali vnimat, doslova ma zacali ignorovat a zacali sa medzi sebou bavit o niecom uplne inom.

Maroš
Host
Maroš

Jana – základnou stratégiou systému je vytváranie pohodlného názoru a blokáda hlbokého myslenia. Celý proces analýzy a tvorivého hľadania riešenia prebieha v podvedomí v spánku.
Treba sa s bratom spájať vtedy takto – viesť s ním virtuálny rozhovor – telepatia medzi príbuznými.

zdeněk540
Host
zdeněk540

Myslím, že toto video stojí za sdílení i na tadescu…
„Milé budoucí generace: Pardon!“
https://www.youtube.com/watch?v=eRLJscAlk1M
Velice symbolické jak jsou za ním ty chemtreily…

Aleš V.
Host
Aleš V.

Mě se to podařilo. Sice i nadále pracuji, ale jinak nemusím vůbec nic. Platit, dělat, myslet si. Není to jednoduché, ale dá se to

Africanboy
Host
Africanboy

Ahoj Aleši,
jak jsi to dokázal a kde bydlíš? Venkov, město ? Rád bych se něčemu přiučil

Melichar
Host
Melichar

Jelikož jsi chlapec z Afriky, tak být Alešem, tak místo svého bydliště nesděluji :).

Nula
Host
Nula

:D:D:D tento humor milujem

Sony
Host

Jak to myslíš že nemusíš nic platit? To žiješ v jeskyni? Všechno něco přece stojí. Nebo žiješ jako bezdomovec a na jídlo chodíš na charity? Omlouvám se že jsem tě urazil Ale nedovedu si představit jak by to šlo jinak v dnešní době udělat.

Aleš V.
Host
Aleš V.

Venkov, vlastní pozemek, dřevěný domek. Elektřinu solární, vodu pitnou zatím dovazim, mám v plánu studnu. Uzitkova voda z dešťové. Na topení sporák na pevná paliva (kamna s troubou a velkou plotnou nahoře). Na každodenní používání plynovou bombu s hořákem. Žádný hotel Hilton, ale už bych to měnil jen těžko. Za co? Garsonku v pronájmu za víc jak polovinu platu? Nemám zájem…

Aleš V.
Host
Aleš V.

Bojovat s okolím nemá smysl, s výjimkou sebeobrany. Při té být ovšem bez respektu. Klidně v celé parádě!
Změnit celý svůj svět jde úplně jinak, než si lidé obyčejně myslí. Člověk je tak neuvěřitelně silná bytost – jen to většinou již zapomněl. Od bydlení po změnu své reality je to pořád o tom samém. Prostě to odmítnout. Vše, co mě nutí ostatní dělat a já to nenávidím! Je to spíše na napsaní článku než komentáře. Jestli je poptávka, něco bych po delší době vytvořil. Na tadescu jsem ještě nic nepublikoval. Rád to napravím.
Zadejte téma a uvidíme! 🙂

Maroš
Host
Maroš

Aleš V. – zabijakom ľudí, ktorí si myslia, že zdrhnú od systému na svoju farmu – bude budúce plánované zaťaženie daňami z nehnuteľností. A ktovie, za čo všetko na nich. Na sebestačnosť rýchlo zabudneš, keď ti zničia úrodu a príjmy z nej pomocou riadenia počasia, alebo aj noví zúfalci – kvôli hladu. Treba sa naučiť otužovať, a pokiaľ nemáš niekoho na starosti – trénovať chlad aj hlad – zima v baráku pri plus 8, peceň chleba na 2 až tri dni, čaj. Poriadne sa radšej obliekať – ale nechci v baráku trenkovú teplotu – to je zabijak – keď ochorieš… Číst vice »

Jozef
Host
Jozef
j
Host
j

j

Aleš V.
Host
Aleš V.

V jeskyni opravdu nežijí 🙂 Ale chápu ten odpor. Dnešní doba je zcela nelidská. O důvod víc se postavit na zadní a pochopit tu lez v které žijeme. Díky za důvěru TM, dám se do toho

Sony
Host

Hele Aleši, jestli chceš tak napíšu o tvém způsobu života článek. Pokud máš zájem tak mi napiš na email vipnoviny@seznam.cz. Rád by jsem se za tebou osobně stavil a podnikl s tebou rozhovor na téma svobodný život bez závislosti na systému. Poprosím ještě Tomáše Marného aby předal Alešovi můj email, protože se může stát, že už se Aleš v této diskuzi neobjeví a tento komentář nepřečte. Martin.

irile
Host
irile

Přesně takto žila moje mamka,když byla malá.Ještě do 26 let jsem každý rok jezdila k babičce do tohoto ráje.Děda odešl dřív…
Jasan,že solarka neměli,ale tenkrát jsem o tom přemýšlela , že by to šlo….Věděla jsem v 70.letech o věcech,co jsou dnes samozřejmé.To jsem měla jen pár let…Táta se mě za to smál…
Dnes se rádi lidé těchto vymožeností zbavují a vraci se k přírodě!
Už jsme poznali , co nás ničí a zabíjí.

Maroš
Host
Maroš

Takto v realite vyzerá odborný boj /skôr boj s „odborníkmi“/ s klamlivým marketingom záhradníctva – s jeho kosačkami, pesticídmi a golfáčmi pre zbohatlíckych idiotov a tzv. „celebrity“ a ich „Versailské“ vidiecke záhrady – a v tomto boji zápasia spolu absolventi rovnakých poľnohospodárskych škôl – záhradnícki inžinieri, záhradní architekti, agro inžinieri, ktorí študujú vo vzdelávacom systéme, ktorý je v podstate riadený záujmami korporátneho poľnohospodárstva s jeho biznisom – nie tradičného vyváženého eko-LOGICKÉHO poľnohospodárstva. A toto decimuje kultúru životného prostredia.Našťastie existujú aj iné prírodovedné a enviromentálne odbory – a jednotlivci, ktoré-ktorí do tohto boja prinášajú iný – ten správny pohľad.
https://www.aktuality.sk/clanok/505296/preco-je-med-od-mestskych-vciel-taky-chutny-a-aromaticky-rozhovor/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2