Jen pro uvědomění 1

…..pro dnešní dobu důležitější než kdykoliv jindy. Mnozí to vědí, ale chybí jim uvědomění….

02:54

 

Lidské bytosti se na planetě Zemi cítí jako nejvyšší intelicence z celého vesmíru. Údajně mimozemšťané neexistují. Myslíme si, že naše věda je nejvyšší možný stupeň vzdělání. Cítíme se pomalu jako bohové a mnozí tak i vystupují v různých úrovních různých firem a organizacích.
Jsme ale na naprostém omylu. Mnoho mimozemšťanů žije mezi námi. Nepoznáte je od skutečných lidí. I když jsou mezi námi, žijí mimo MATRIX…..

tm BONNE JOURNÉE

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
3 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
benaresNulaGrandTourtomáš marnýpépé Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nula
Host
Nula

citujem z textu: Jsme ale na naprostém omylu. Mnoho mimozemšťanů žije mezi námi. Nepoznáte je od skutečných lidí. I když jsou mezi námi, žijí mimo MATRIX….. súhlasím…. ale s prvou vetou. Kto tu na Zemi je a funguje, je súčasťou matrixu. Každý ! Rozdiel je však v defenzíve na jeho účinok. Ešte stále stretávam ľudí, ktorých nespokojnosť túži zničiť matrix. To však nejde – ide ho len opraviť 😉 Ak by padol neboli by sme tu – sami by sme sa zničili. Dohoda však znela: Môžeš im ubližovať, ale nasiahni na nich fyzicky !!! K tej „dohode“sa dostaneme, alebo môžeme… Číst vice »

zdeněk540
Host
zdeněk540

No prostě lidé s úplně na 1000% fungujícím mozkem. 🙂

pépé
Host
pépé

https://youtu.be/RuHn-fA9nTA -Inception – 2Cellos

GrandTour
Host
GrandTour

To by asi nešlo. Stačilo by na to aj niečo vyše 50%. Ale pri plnom využití potenciálu nášho mozgu by bola jeho spotreba energie taká velká,že si nie som istý,či by to bolo zlučitelné so životom. Na to treba ešte nejakú tú dobu vývoja,samozrejme u každého to je individuálna záležitosť.

Nula
Host
Nula

ahojte:) Čo myslíte, môže vedomie ovplyvniť degenerát DNA, alebo len program mysle ?