Jen pro uvědomění 5

…..všichni jste přišli na planetu Zemi za poznáním. Za tím správným poznáním. Bylo Vám ale zapovězeno a zakázáno….

01:54

Ten správný klíč Vám byl záměrně odebrán…..

Lidská bytost při narození má veškerá správná DATA naprogramovaná v mozku. Je smutné, že lidé se stali sami sobě cvičiteli. Efekt přesně jako u opic. Rodiče, následně škola, „vychovává“ malé bytosti pomocí domestifikace. Přece „vzdělaní lidé“ vysokými školami vědí více, než celý vesmír dohromady. Proto přepíší správná DATA  nesmyslnými INFORMACEMI. Přesně tak se k sobě chováme, ovládáme pomocí programů jeden druhého a to i násilím. Až mladým lidem, konečně po mnoha letech urputných „studií“ vymyjí mozek, dostanou jako potvrzení cár papíru jako diplom. S tím se před druhými chlubí a „potřebují“ ukázat při přijetí do „práce“. Bez papíru jsou „prý“ bezcenní. Váží si více kusu papíru než druhých lidí. Až tak daleko to společnost dotáhla.

Je nám neustále od dětství říkáno, co je správné a co nikoliv. Potom v dospělosti popíráme pravdu a sami sobě si nalháme přímo do očí očividné nesmysly. Nic jiného nás nenaučili než pokrytectví a lhaní. Kam se podíváte, samá lež, lež, lež, lež a opět lež…..

Jsme na samém konci vývoje a skončíme s takovou na popravišti a v propadlišti dějin.

Jsou i tací, kteří si udělají mnoho vysokých škol najednou. Nechápu. Pro obyčejný život jsou ale naprosto nepotřební. Nepraktičtí. Jsou to lidé, kteří jsou svou arogancí ovládáni. A zde právě končí.

Běda ale, když se nějaký jedinec probudí…..

Co potom nastane, máte popsáno v obrázku:

…..uvědomovat veškeré bludy, které nám byly naprogramovány domestifikací do hlav….

Potom se stáváme pro své okolí zrádci. Nevědomost je blažeností.

 

Přesně tak jak to říká zrádce v MATRIXU: Chci být bohatý, slavný mít mnoho titulů…..

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Milanjirkazdeněk540romčaAgent Kovář Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdeněk540
Host
zdeněk540

Mě by zajímalo kdy to všechno konečně skončí ….. píše se že brzy. Ale brzy z hlediska životu člověka (v matrixu) nebo brzy z hlediska životu vesmíru? Protože tyto dvě „brzy“ jsou rozlišně dlouhá.

Agent Kovář
Host
Agent Kovář

Skončí ve chvíli, kdy se pro to rozhodnete. Teď nebo za 1000 let. Nečekejte na zázrak.

romča
Host
romča

Nuž, už by to skončiť mohlo, mávam kvôli tomu záchvaty netrpezlivosti…

zdeněk540
Host
zdeněk540

To bych chtěl vidět v praxi.

jirka
Host
jirka

http://www.reflex.cz/clanek/video/80905/za-rakovinu-muze-spatna-nalada-vse-si-clovek-vyleci-sam-i-poskozenou-michu-tvrdi-lekar.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

„Sebeuzdravovací síla člověka je nekonečná,“ má jasno zakladatel neuropsychoimunologie Jan Šula. Choroby podle něj přímo souvisí s negativními emocemi a vůlí uzdravit se. Vůbec neodděluje nervový a imunitní systém – podle něj jde o jedno a to samé. Metody standardní medicíny při svojí práci uplatňuje, klasické léky proti bolesti ale neuznává a třeba o ibuprofenu říká, že se po něm lidé chovají jako zfetovaní.

Milan
Host
Milan

Děkuji za pravdu a už když se bavím s lidmi začínají bystrit, proč mluvím o chemtrails, mimozemšťanech,genocidě bílé rasy, kruzích v obilí, tajemství amenti a matrixu o obrech, grays a o tom, jak nás jako otroky ovládají a chtějí pozabijet ……konec matrixu se blíží!